Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: CC, ŽA
Kód závodu
050514064
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
CC, ŽA
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
14.05.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
hřiště Rosnička, Brno
Použitá mapa
mapa Rosnička, 1 : 4 000, e = 5 m, stav V.2005
Pořadatel
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Ředitel závodu
David Aleš
Hlavní rozhodčí
Libor Zřídkaveselý, R1
Stavitel tratí
David Aleš
JURY
Václav Hošek (DKP), Tomáš Podmolík (TZL), Marek Prášil (SJI)
Kategorie
D12D
D14D
D16A
D16D
D18A
D18D
D20A
D21C
D21E
D35D
D45D
D55D
H12D
H14D
H16A
H16D
H18A
H18D
H20A
H21C1
H21C2
H21E
H35D
H45D
H55D
T3
D12D
0.90 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D14D
1.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D16A
1.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D16D
1.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D18A
1.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D18D
1.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlosinská Barbora
SHK8854
C
TJ Slavia Hradec Králové
15.17
2.
Boháčová Lucie
PTE8771
B
Sokol Ptení
17.37
+ 2.20
3.
Krejčová Hana
WWW0051
C
39.01
+23.44
Adamčíková Zdeňka
AOV8750
B
Baník - FIZA Ostrava
DISK
MS
Matějovský Jíří
WWW0001
C
16.29
+ 1.12
D20A
1.70 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D21C
1.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D21E
1.90 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D35D
1.50 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D45D
1.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlažná Mirka
LCE5852
C
TJ Slovan Luhačovice
15.42
2.
Horynová Eva
TZL5254
C
SKOB Zlín
16.53
+ 1.11
3.
Cahlová Slávka
LCE5451
C
TJ Slovan Luhačovice
16.56
+ 1.14
4.
Zlesáková Vlasta
JIL5362
C
OK Jilemnice
17.44
+ 2.02
5.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
18.05
+ 2.23
6.
Stackeová Anna
LCE5551
C
TJ Slovan Luhačovice
21.05
+ 5.23
7.
Salajková Věra
LBM5558
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
24.05
+ 8.23
D55D
1.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machová Hana
YBM3851
C
Klub turistů a lyžařů Brno
27.31
H12D
0.90 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H14D
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H16A
1.80 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H16D
1.30 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H18A
1.80 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H18D
1.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klapal Michal
VAM8802
B
OOB Vamberk
12.48
2.
Vostřel Lukáš
VAM8702
B
OOB Vamberk
12.57
+ 0.09
3.
Purkyt Jan
TAP8705
B
KOB TRETRA Praha
13.43
+ 0.55
4.
Hodek Michal
TAP8808
B
KOB TRETRA Praha
14.01
+ 1.13
5.
Samek Martin
SRK8701
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
14.49
+ 2.01
6.
Matyáš Aleš
LBM8733
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
19.25
+ 6.37
7.
Vašíček Michal
UOL8908
B
SK Univerzity Palackého Olomou
20.01
+ 7.13
MS
Krumlová Ivana
WWW0052
C
49.29
+36.41
H20A
2.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H21C1
1.90 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H21C2
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H21E
2.30 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H35D
1.90 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H45D
1.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H55D
1.50 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Weber Petr
PHK3901
C
OK 99 Hradec Králové
20.33
2.
Šauman Václav
LBM3026
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
37.55
+17.22
3.
Novotný Jan
UBM4401
C
TJ Průkopník Brno
42.13
+21.40
Němec Dušan
YBM3901
C
Klub turistů a lyžařů Brno
DISK
T3
1.30 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hájek Petr
ZBM6301
C
SK Žabovřesky Brno
15.09
2.
Brlica Pavel
SBK7447
C
KOB Start Blansko
15.47
+ 0.38
3.
Stehno Pavel
DKP4900
C
SK Kotlářka Praha
16.18
+ 1.09
4.
Ptáčková Michaela
BBM7750
C
KPKS BETA Brno
19.34
+ 4.25
5.
Dlouhý Jiří
DKP5700
C
SK Kotlářka Praha
22.00
+ 6.51
6.
Šmajstrla
AOV
C
Baník - FIZA Ostrava
25.48
+10.39
7.
Blatný Martin
ABM6804
C
KOB MOIRA Brno
25.58
+10.49
8.
Ivánek Libor
SBK7501
C
KOB Start Blansko
28.38
+13.29
9.
Přibyl Josef
SBK7337
C
KOB Start Blansko
33.38
+18.29
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz