Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 3. Continental Cup, 2. ŽA, 2. ŽB - Čechy
Kód závodu
050508062
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
3. Continental Cup, 2. ŽA, 2. ŽB - Čechy
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
08.05.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Kategorie
D12C
D14B
D14C
D16A
D16B
D18A
D18B
D20A
D20B
D21A
D21B
D21C
D21E
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
D60B
D65B
H12C
H14B
H14C
H16A
H16B
H18A
H18B
H20A
H20B
H21A
H21B
H21C
H21E
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
H70B
H75B
P4
D12C
3.10 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Markéta
PHK9451
B
OK 99 Hradec Králové
23:55
+0:00
2.
Klinkerová Tereza
ROZ9350
C
Orientační klub TOM
33:40
+9:45
3.
Hladíková Martina
KRL9453
Kometa Kralovice
36:12
+12:17
4.
Nováková Kateřina
OKP9450
C
SK OK 24 Praha
37:17
+13:22
5.
Voborníková Alena
CTB9451
C
SK Chotěboř
38:42
+14:47
6.
Švábková Anna
SMB9351
SKOB SIG-MAT Mladá B
39:07
+15:12
7.
Procházková Marie
DCE9550
C
TJ Sokol Dobřichovic
40:19
+16:24
8.
Richtersová Nasťa
MLA9250
C
MLOK Mariánské Lázně
42:10
+18:15
9.
Pavlů Kateřina
DCE9551
C
TJ Sokol Dobřichovic
42:33
+18:38
10.
Daridová Petra
SLA9652
C
SKOB STAVIMAT Slaný
48:43
+24:48
11.
Sklenářová Magda
MLA9559
C
MLOK Mariánské Lázně
49:45
+25:50
12.
Březinová Ivana
KRL9353
Kometa Kralovice
51:23
+27:28
13.
Hrabánková Klára
PGP9654
C
SK Praga Praha
53:00
+29:05
14.
Kubínová Romana
KUB
Kubínovi
57:11
+33:16
15.
Hanáková Magda
KRL9651
Kometa Kralovice
57:52
+33:57
16.
Hejnalová Eva
PHK9452
C
OK 99 Hradec Králové
63:13
+39:18
17.
Přibíková Johana
PGP9551
C
SK Praga Praha
63:30
+39:35
18.
Brodská Adéla
ROZ9450
C
Orientační klub TOM
64:21
+40:26
19.
Šímová Martina
DKL9350
D
TJ Sparta Doly Kladn
79:54
+55:59
20.
Veronika Machová
JES9551
C
KOS Jesenice
82:17
+58:22
21.
Procházková Jana
LBE9950
C
TJ Lokomotiva Beroun
86:43
+62:48
Jeřábková Bára
PGP9351
C
SK Praga Praha
DISK-LIM:
MS
Kubínová Veronika
KUB
Kubínovi
83:24
+59:29
Procházková Kateřina
LBE9350
C
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
Kristýna Švajcrová
JES9451
C
KOS Jesenice
DISK
Rafajová Anna
SLA9550
B
SKOB STAVIMAT Slaný
DISK
Kučerová Barbora
SLA9650
C
SKOB STAVIMAT Slaný
DISK
D14B
3.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chmelařová Michaela
SHK9151
A
TJ Slavia Hradec Krá
28:21
+0:00
2.
Kubátová Zuzka
VRL9151
A
OOS TJ Spartak Vrchl
28:38
+0:17
3.
Straková Andrea
KAM9152
SK Kamenice
32:23
+4:02
4.
Vytinová Monika
TUR9150
B
OOB TJ Turnov
32:31
+4:10
5.
Procházková Monika
BSO9150
B
KOB Baník Sokolov
33:34
+5:13
6.
Lamichová Martina
PHK9152
B
OK 99 Hradec Králové
34:33
+6:12
7.
Seifertová Magda
DKP9155
B
SK Kotlářka Praha
34:40
+6:19
8.
Novotná Tereza
PHK9255
B
OK 99 Hradec Králové
35:09
+6:48
9.
Beranová Bára
BSO9152
B
KOB Baník Sokolov
36:02
+7:41
10.
Doškářová Tereza
BOR9150
B
OK Jiskra Nový Bor
36:10
+7:49
11.
Slavíková Lucie
PGP9150
B
SK Praga Praha
36:27
+8:06
12.
Straková Zuzana
KAM9250
SK Kamenice
37:36
+9:15
13.
Jelínková Šárka
PGP9153
B
SK Praga Praha
37:39
+9:18
14.
Teplá Karolína
SHK9251
A
TJ Slavia Hradec Krá
37:42
+9:21
15.
Uhlíková Tereza
BSO9151
C
KOB Baník Sokolov
37:44
+9:23
16.
Valešová Jana
CHA9152
B
OK Chrastava
38:14
+9:53
17.
Petráčková Klára
SJI9251
A
OK Jihlava
38:35
+10:14
18.
Mervartová Kristýna
SHK9155
B
TJ Slavia Hradec Krá
39:00
+10:39
19.
Benáková Denisa
PTK9152
B
OK Potůčky
39:16
+10:55
20.
Oulehlová Barbora
PZR9253
B
SKP Žďár nad Sázavou
39:42
+11:21
21.
Macková Lucia
KAM9151
SK Kamenice
39:55
+11:34
22.
Grundmannová Hana
LTU9251
C
Lokomotiva Trutnov
39:56
+11:35
23.
Němcová Lucie
DKP9153
B
SK Kotlářka Praha
39:58
+11:37
24.
Skálová Eliška
LPU9159
B
OK Lokomotiva Pardub
40:24
+12:03
25.
Brožová Eliška
BSO9250
B
KOB Baník Sokolov
40:34
+12:13
26.
Panochová Anna
KAM9153
B
SK Kamenice
41:16
+12:55
27.
Műcková Tereza
TAP9159
B
KOB TRETRA Praha
41:57
+13:36
27.
Procházková Klára
LPU9451
B
OK Lokomotiva Pardub
41:57
+13:36
29.
Beranová Jana
BSO9153
B
KOB Baník Sokolov
42:14
+13:53
30.
Svobodná Madla
DKP9154
B
SK Kotlářka Praha
42:15
+13:54
31.
Kociánová Iveta
SHK9252
B
TJ Slavia Hradec Krá
43:05
+14:44
32.
Svobodná Tereza
DKP9350
B
SK Kotlářka Praha
43:32
+15:11
33.
Kožinová Anna
PGP9350
B
SK Praga Praha
44:18
+15:57
34.
Meineltová Miroslava
PTK9151
B
OK Potůčky
44:29
+16:08
35.
Jozová Magdaléna
TAP9252
B
KOB TRETRA Praha
44:56
+16:35
36.
Rusá Šárka
DCE9150
B
TJ Sokol Dobřichovic
45:05
+16:44
37.
Klusáčková Zuzana
TTR9151
B
OOB Třebíč
45:06
+16:45
38.
Dlouhá Tereza
TUR9151
C
OOB TJ Turnov
45:08
+16:47
39.
Šrůtová Pavla
PGP9151
C
SK Praga Praha
46:34
+18:13
39.
Veselá Anna
PTK9252
B
OK Potůčky
46:34
+18:13
41.
Volná Jitka
VLI9252
B
VSK Slavia TU Libere
46:50
+18:29
42.
Sklenářová Jana
MLA9251
B
MLOK Mariánské Lázně
47:32
+19:11
43.
Šámalová Ludmila
PGP9252
B
SK Praga Praha
49:32
+21:11
44.
Zachová Lucie
PGP9352
C
SK Praga Praha
50:12
+21:51
45.
Gorčicová Eliška
CHA9150
B
OK Chrastava
50:13
+21:52
46.
Urbánková Kateřina
ONO9250
B
SKOB Ostrov
50:15
+21:54
47.
Myslivečková Zuzana
PGP9253
C
SK Praga Praha
51:01
+22:40
48.
Wurzelová Pavlína
OSN9273
B
SK Orientační sporty
51:26
+23:05
49.
Bártová Jana
PHK9161
B
OK 99 Hradec Králové
55:05
+26:44
50.
Zužová Michaela
PTK9251
B
OK Potůčky
56:20
+27:59
51.
Hájková Monika
PTK9150
B
OK Potůčky
56:39
+28:18
52.
Voborníková Kateřina
CTB9252
B
SK Chotěboř
60:00
+31:39
53.
Dlouhá Hana
DKP9450
B
SK Kotlářka Praha
61:59
+33:38
54.
Mrázová Pavla
DCE9350
B
TJ Sokol Dobřichovic
65:45
+37:24
55.
Procházková Zuzana
LBE9251
B
TJ Lokomotiva Beroun
72:38
+44:17
D14C
3.80 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tereza Francková
SCH9251
C
TJ Skalka Cheb
50:36
+0:00
2.
Kučerová Lucie
DKL9151
C
TJ Sparta Doly Kladn
59:40
+9:04
3.
Žitná Jana
SMB9251
SKOB SIG-MAT Mladá B
62:38
+12:02
4.
Doležalová Radka
VRL9252
C
OOS TJ Spartak Vrchl
62:55
+12:19
5.
Edita Kocichová
SCH9151
C
TJ Skalka Cheb
65:24
+14:48
D16A
5.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
35:36
+0:00
2.
Procházková Michaela
LPU8960
A
OK Lokomotiva Pardub
37:05
+1:29
3.
Jirčáková Martina
SRK8951
A
SOOB Spartak Rychnov
37:38
+2:02
4.
Mádlová Věra
SHK8951
A
TJ Slavia Hradec Krá
38:15
+2:39
5.
Hlavová Jindra
KON8989
A
KOB Konice
39:01
+3:25
6.
Poklopová Lenka
UOL8951
A
SK Univerzity Palack
39:04
+3:28
7.
Mechlová Lenka
JIL9051
A
OK Jilemnice
39:05
+3:29
8.
Müllerová Věra
SRK9053
A
SOOB Spartak Rychnov
39:27
+3:51
9.
Svobodová Barbora
TJN8952
TJ Tatran Jablonec n
41:10
+5:34
10.
Freyová Andrea
PTK8952
A
OK Potůčky
41:40
+6:04
11.
Hadačová Tereza
AOP9051
A
NORD Slavia Minerva
43:08
+7:32
12.
Knapová Jana
LPU9053
A
OK Lokomotiva Pardub
43:20
+7:44
13.
Petrželová Tereza
JIL8953
A
OK Jilemnice
43:22
+7:46
14.
Kuncová Eliška
MLA8951
A
MLOK Mariánské Lázně
43:23
+7:47
15.
Pilcová Barbora
UOL8977
A
SK Univerzity Palack
45:32
+9:56
16.
Weissová Luice
AOV8952
A
Baník - FIZA Ostrava
45:58
+10:22
17.
Augustinová Bohdana
JIL8952
A
OK Jilemnice
46:26
+10:50
18.
Mezníková Lucie
LBE9150
A
TJ Lokomotiva Beroun
47:15
+11:39
19.
Valachová Martina
LPU9054
A
OK Lokomotiva Pardub
47:20
+11:44
20.
Bolechová Anežka
LPU9051
A
OK Lokomotiva Pardub
48:21
+12:45
21.
Hubáčková Pavla
LCE9052
A
TJ Slovan Luhačovice
50:26
+14:50
22.
Krätschmerová Ivona
VRB9050
A
SK při gymnáziu OOB
51:42
+16:06
23.
Staňková Štěpánka
SSU8992
A
SK Severka Šumperk
52:14
+16:38
24.
Jakobová Adéla
UOL9052
A
SK Univerzity Palack
52:20
+16:44
25.
Marešová Michaela
LPU8959
A
OK Lokomotiva Pardub
52:57
+17:21
26.
Ježková Dominika
PGP9053
A
SK Praga Praha
53:31
+17:55
27.
Sedláčková Anna
KRL9051
A
Kometa Kralovice
55:39
+20:03
28.
Cahlová Blanka
LCE9051
A
TJ Slovan Luhačovice
60:27
+24:51
Soukupová Lucie
SJC8951
A
Sportcentrum Jičín
DISK
D16B
4.30 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vágnerová Denisa
NPA8953
B
SK lyžování a OB Nov
38:19
+0:00
2.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
B
SK lyžování a OB Nov
39:12
+0:53
3.
Přecechtělová Tereza
DKP8951
B
SK Kotlářka Praha
39:25
+1:06
4.
Polzerová Lenka
LTU9051
B
Lokomotiva Trutnov
39:27
+1:08
5.
Lennerová Hana
LPU8952
B
OK Lokomotiva Pardub
41:20
+3:01
6.
Kiacová Zuzana
LPU8954
B
OK Lokomotiva Pardub
41:33
+3:14
7.
Rousková Tereza
LPU8957
B
OK Lokomotiva Pardub
42:18
+3:59
8.
Polmová Klára
BOR9052
B
OK Jiskra Nový Bor
42:29
+4:10
9.
Bednářová Michala
VAM8951
B
OOB Vamberk
42:33
+4:14
10.
Slavíková Renata
BSO8950
B
KOB Baník Sokolov
43:43
+5:24
11.
Doležalová Zuzana
LPM9052
B
OK Lokomotiva Plzeň
43:46
+5:27
12.
Bíšková Šárka
SJC9054
C
Sportcentrum Jičín
45:12
+6:53
13.
Boudová Zuzana
SJI9055
B
OK Jihlava
46:03
+7:44
14.
Nádvorníková Tereza
LPU8953
B
OK Lokomotiva Pardub
46:08
+7:49
15.
Novotná Barbora
TJN8951
TJ Tatran Jablonec n
46:44
+8:25
16.
Brozová Zuzana
CHA8950
B
OK Chrastava
47:28
+9:09
17.
Němečková Hana
PGP9051
SK Praga Praha
47:48
+9:29
18.
Wurzelová Hana
OSN8972
B
SK Orientační sporty
47:59
+9:40
19.
Papežová Anna
TUR8951
B
OOB TJ Turnov
48:22
+10:03
20.
Kafková Tereza
SJI8956
B
OK Jihlava
49:21
+11:02
21.
Kučerová Lucie
PZR9051
B
SKP Žďár nad Sázavou
50:09
+11:50
22.
Folbrechtová Šárka
BOR9051
B
OK Jiskra Nový Bor
51:04
+12:45
23.
Neradová Eva
LIT8951
B
KOB Chemopetrol Litv
51:31
+13:12
24.
Horáková Aneta
TUR9051
C
OOB TJ Turnov
52:33
+14:14
25.
Weisbauerová Dagmar
LPU8951
B
OK Lokomotiva Pardub
54:14
+15:55
26.
Lichovníková Alena
PZR9052
B
SKP Žďár nad Sázavou
54:36
+16:17
27.
Řezníčková Tereza
SJI9056
B
OK Jihlava
55:54
+17:35
28.
Zákravská Šárka
SNA8951
B
TJ Start Náchod
57:34
+19:15
29.
Cincibusová Jana
FSP9050
C
VŠTJ Stavební fakult
60:46
+22:27
30.
Flašarová Kristýna
KCK9054
B
KOB Český Krumlov
62:19
+24:00
31.
Janková Helena
ODV8950
B
TJ AERO Odolena Voda
68:12
+29:53
32.
Tereza Samková
SCH8951
C
TJ Skalka Cheb
78:09
+39:50
D18A
6.60 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
49:52
+0:00
2.
Hermanová Zuzana
LPU8752
A
OK Lokomotiva Pardub
54:05
+4:13
3.
Mrštíková Květa
LPU8753
A
OK Lokomotiva Pardub
54:10
+4:18
4.
Doležalová Vendula
PHK8752
A
OK 99 Hradec Králové
54:24
+4:32
5.
Hlavová Hana
KON8888
A
KOB Konice
54:40
+4:48
6.
Vaculíková Jana
PHK8853
A
OK 99 Hradec Králové
55:01
+5:09
7.
Žabková Marie
TRC8753
A
SKOB BETA Třinec
55:07
+5:15
8.
Machútová Lucie
PHK8851
A
OK 99 Hradec Králové
55:38
+5:46
9.
Hrstková Vladěna
JHB8753
A
TJ Jiskra Havlíčkův
58:11
+8:19
10.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
A
SK Žabovřesky Brno
58:54
+9:02
11.
Dlouhá Marie
DKP8756
A
SK Kotlářka Praha
59:59
+10:07
12.
Doležalová Monika
DKP8857
A
SK Kotlářka Praha
60:18
+10:26
13.
Doležalová Veronika
SHK8753
A
TJ Slavia Hradec Krá
60:27
+10:35
14.
Vlažná Lucie
LCE8762
A
TJ Slovan Luhačovice
60:30
+10:38
15.
Svobodná Šárka
DKP8850
A
SK Kotlářka Praha
61:47
+11:55
16.
Polášková Tereza
TZL8851
A
SKOB Zlín
62:22
+12:30
17.
Prchalová Ivana
JIL8754
A
OK Jilemnice
62:46
+12:54
18.
Horáková Veronika
TUR8751
A
OOB TJ Turnov
63:19
+13:27
19.
Matušová Petra
SJC8755
A
Sportcentrum Jičín
64:13
+14:21
20.
Balcarová Jana
PHK8852
A
OK 99 Hradec Králové
64:37
+14:45
20.
Doležalová Hana
VRL8851
A
OOS TJ Spartak Vrchl
64:37
+14:45
22.
Azebová Nina
PHK8855
A
OK 99 Hradec Králové
69:38
+19:46
23.
Dittrichová Petra
KON8787
A
KOB Konice
70:58
+21:06
24.
Bochenková Martina
DKP8758
A
SK Kotlářka Praha
71:04
+21:12
25.
Zelená Radka
PGP8751
A
SK Praga Praha
72:27
+22:35
26.
Sedláčková Oldřiška
KRL8751
A
Kometa Kralovice
73:15
+23:23
27.
Teplá Tereza
SHK8851
A
TJ Slavia Hradec Krá
74:24
+24:32
28.
Filipová Zuzana
TZL8855
A
SKOB Zlín
74:31
+24:39
29.
Borecká Kateřina
VBM8852
A
VSK MZLU Brno
75:46
+25:54
30.
Macháčková Kateřina
DKP8855
A
SK Kotlářka Praha
76:24
+26:32
31.
Betková těpánka
ROU8750
A
SKOB Roudnice nad La
79:27
+29:35
32.
Vyhnálková Lucie
SOP8853
A
TJ Slezan Opava
93:36
+43:44
KLEČKOVÁ Lucie
HAV8852
A
SKOB Baník Havířov
DISK
D18B
5.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hypiusová Tereza
SHK8853
B
TJ Slavia Hradec Krá
50:34
+0:00
2.
Hamáčková Kristina
LBE8850
B
TJ Lokomotiva Beroun
53:55
+3:21
3.
Šediváková Helena
LPU8857
B
OK Lokomotiva Pardub
53:57
+3:23
4.
Smolková Kateřina
PGP8852
B
SK Praga Praha
55:26
+4:52
5.
Špicarová Michaela
SJC8754
A
Sportcentrum Jičín
57:27
+6:53
6.
Vízková Karolína
SHK8754
B
TJ Slavia Hradec Krá
60:06
+9:32
7.
Pichalova Ruzena
VSP8850
B
USK Praha
61:25
+10:51
8.
Kakrdová Iva
SJC8757
B
Sportcentrum Jičín
62:14
+11:40
9.
Švábková Lenka
SMB8752
SKOB SIG-MAT Mladá B
62:21
+11:47
10.
Svobodová Jana
SMB8753
SKOB SIG-MAT Mladá B
65:50
+15:16
11.
Gašpariková Petra
VRL8751
B
OOS TJ Spartak Vrchl
66:42
+16:08
12.
Setínková Eva
DKP8759
B
SK Kotlářka Praha
67:55
+17:21
13.
Knoblochová Jana
TUR8851
B
OOB TJ Turnov
72:29
+21:55
14.
Mundlová Michaela
PTK8850
B
OK Potůčky
73:19
+22:45
15.
Sehnalová Tereza
TUR8852
B
OOB TJ Turnov
74:13
+23:39
16.
Fólová Martina
TJN8853
TJ Tatran Jablonec n
77:18
+26:44
17.
Vlosinská Barbora
SHK8854
C
TJ Slavia Hradec Krá
83:05
+32:31
18.
Mádrová Hana
SJI8763
B
OK Jihlava
86:11
+35:37
19.
Vališová Šárka
PZR8754
B
SKP Žďár nad Sázavou
86:58
+36:24
20.
Grešlová Veronika
PTK8751
B
OK Potůčky
87:38
+37:04
21.
Zuzana Sládková
TEH8751
Sokol Tehov
93:05
+42:31
Kohlová Zuzana
KPY8852
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
DISK
D20A
7.40 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Duchová Iveta
LPU8654
A
OK Lokomotiva Pardub
59:39
+0:00
2.
Hrušková Lenka
DKP8555
A
SK Kotlářka Praha
62:04
+2:25
3.
Mališová Barbora
DKP8654
A
SK Kotlářka Praha
62:28
+2:49
4.
Spurná Martina
PGP8556
R
SK Praga Praha
62:47
+3:08
5.
Panchártková Jana
PHK8569
E
OK 99 Hradec Králové
63:03
+3:24
6.
Tichovská Martina
PGP8658
A
SK Praga Praha
63:45
+4:06
7.
Kousalová Karolina
SJC8552
A
Sportcentrum Jičín
64:33
+4:54
8.
Krčálová Veronika
LPU8557
R
OK Lokomotiva Pardub
65:52
+6:13
9.
Hrouzová Pavlína
VOV8559
A
VSK VŠB TU Ostrava
68:33
+8:54
10.
Fukátková Pavla
LPU8552
R
OK Lokomotiva Pardub
68:36
+8:57
11.
Palátová Petra
SJI8658
A
OK Jihlava
69:40
+10:01
12.
Juračková Jana
LPU8653
A
OK Lokomotiva Pardub
69:41
+10:02
13.
Zatloukalová Lenka
JPV8577
R
SK Prostějov
69:47
+10:08
14.
Daňková Petra
JPV8575
A
SK Prostějov
70:14
+10:35
15.
Uvizlová Martina
SJC8665
A
Sportcentrum Jičín
71:46
+12:07
16.
Mikulová Ada
SJC8668
A
Sportcentrum Jičín
72:20
+12:41
17.
Bohunská Jana
KRN8651
A
TJ Loko Krnov
72:26
+12:47
18.
Neradová Alena
LIT8551
R
KOB Chemopetrol Litv
72:51
+13:12
19.
Kynčlová Martina
JIL8651
A
OK Jilemnice
77:44
+18:05
20.
Procházková Zuzana
SJC8551
A
Sportcentrum Jičín
78:48
+19:09
21.
Vávrová Veronika
JPV8551
A
SK Prostějov
84:01
+24:22
22.
Halašková Veronika
KRN8653
A
TJ Loko Krnov
98:44
+39:05
D20B
6.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brozová Veronika
CHA8650
B
OK Chrastava
70:49
+0:00
2.
Foglarová Kamila
DKP8655
B
SK Kotlářka Praha
74:30
+3:41
3.
Masopustová Eliška
PGP8656
B
SK Praga Praha
77:35
+6:46
4.
Ondřejová Dita
SJC8559
B
Sportcentrum Jičín
79:38
+8:49
5.
Hradilová Jana
TUR8651
C
OOB TJ Turnov
83:35
+12:46
6.
Skálová Gabriela
DKP8658
B
SK Kotlářka Praha
85:11
+14:22
7.
Udržalová Jana
LPU8555
B
OK Lokomotiva Pardub
90:54
+20:05
8.
Stulíková Barbora
SHK8552
B
TJ Slavia Hradec Krá
93:34
+22:45
Baklíková Anna
TZL8562
C
SKOB Zlín
DISK
D21A
8.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fialova Pavla
VSP7750
R
USK Praha
65:25
+0:00
2.
Ptáčková Veronika
TBM7374
C
TJ Tesla Brno
69:26
+4:01
3.
Kolářová Magdalena
SJC7962
R
Sportcentrum Jičín
69:49
+4:24
4.
Teringlová Martina
SCP7851
R
AC Sparta Praha
69:55
+4:30
5.
Krafková Ita
BOR8156
R
OK Jiskra Nový Bor
71:12
+5:47
6.
Horčičková Eva
UOL7051
C
SK Univerzity Palack
71:45
+6:20
7.
Heczková Kateřina
TBM7654
R
TJ Tesla Brno
74:19
+8:54
8.
Hostomská Jitka
PGP8056
C
SK Praga Praha
75:22
+9:57
9.
Borankova Kristyna
VSP7054
C
USK Praha
77:17
+11:52
10.
Bednářová Dana
UOL7951
C
SK Univerzity Palack
77:32
+12:07
11.
Chaloupská Pavlína
PHK7051
C
OK 99 Hradec Králové
78:14
+12:49
12.
Fučíková Hana
VBM7751
C
VSK MZLU Brno
78:44
+13:19
13.
Kožinová Jana
PGP6651
C
SK Praga Praha
79:14
+13:49
14.
Kašparová Šárka
JAM7253
C
SK Jamnice
80:04
+14:39
15.
Kašková Barbora
CHA8050
C
OK Chrastava
80:23
+14:58
16.
Horova Magda
VSP5450
R
USK Praha
81:26
+16:01
17.
Lomáková Iveta
TAP8152
C
KOB TRETRA Praha
81:36
+16:11
18.
Ulehalová Jana
KRN8451
C
TJ Loko Krnov
82:02
+16:37
19.
Juračková Kateřina
LPU8353
C
OK Lokomotiva Pardub
82:10
+16:45
20.
Mezníková Lenka
PGP8453
C
SK Praga Praha
82:34
+17:09
21.
Cigošová Kateřina
TBM7995
C
TJ Tesla Brno
83:05
+17:40
22.
Znamenáčkova Helena
TAP8153
C
KOB TRETRA Praha
84:00
+18:35
23.
Bernášková Petra
STB8297
C
TJ Stadion Nový Bor
84:24
+18:59
24.
Petrová Daniela
LPU8454
C
OK Lokomotiva Pardub
85:10
+19:45
25.
Horová Lenka
PGP7951
C
SK Praga Praha
85:28
+20:03
26.
Klimplová Zuzana
LPU8151
C
OK Lokomotiva Pardub
85:59
+20:34
27.
Hradecká Petra
DOK6850
C
OK Doksy
86:26
+21:01
28.
Horakova Marie
VSP7551
C
USK Praha
86:42
+21:17
29.
Dulovcová Marie
KRE7051
C
TJ Sokol Křemže
86:50
+21:25
30.
Šaffková Kateřina
CHA8150
C
OK Chrastava
87:44
+22:19
31.
Zelená Lenka
PGP8254
C
SK Praga Praha
88:41
+23:16
32.
Jedličková Radka
LIT8151
C
KOB Chemopetrol Litv
88:49
+23:24
33.
Tvarůžková Petra
SJI8452
R
OK Jihlava
89:05
+23:40
33.
Čevelová Iva
ZBM8151
C
SK Žabovřesky Brno
89:05
+23:40
35.
Svobodová Jitka
DCE7450
C
TJ Sokol Dobřichovic
89:07
+23:42
36.
Zelená Magda
PGP8255
C
SK Praga Praha
89:19
+23:54
37.
Švíglerová Pavla
LPU7658
C
OK Lokomotiva Pardub
89:50
+24:25
38.
Melounková Lucie
PHK8054
C
OK 99 Hradec Králové
89:53
+24:28
39.
Tahalová Lenka
MFP6850
C
VŠSK MFF UK Praha
90:25
+25:00
40.
Henychová Zuzana
VLI6151
C
VSK Slavia TU Libere
91:28
+26:03
41.
Janovská Petra
PGP7355
C
SK Praga Praha
92:10
+26:45
42.
Kadavá Jana
CHA8251
C
OK Chrastava
93:43
+28:18
43.
Klichova Jana
VSP8152
C
USK Praha
97:12
+31:47
44.
Kuchařová Markéta
TAP8463
C
KOB TRETRA Praha
98:18
+32:53
45.
Kynclová Martina
LLI7353
C
TJ Loko Liberec
102:45
+37:20
46.
Forštová Jitka
PGP7558
C
SK Praga Praha
103:42
+38:17
47.
Borovičková Lenka
FSP7350
C
VŠTJ Stavební fakult
104:18
+38:53
48.
Erbenová Zuzana
OKP7454
C
SK OK 24 Praha
110:26
+45:01
49.
Šťastná Alena
CTB7351
C
SK Chotěboř
111:05
+45:40
50.
Osladilová Martina
STE7552
C
SK SKI-OB Šternberk
119:27
+54:02
51.
Krčmářová Dáďa
LLI5550
C
TJ Loko Liberec
123:01
+57:36
Havlíčková Vendula
DKP8350
C
SK Kotlářka Praha
DISK
Cigošová Eva
TBM8088
C
TJ Tesla Brno
DISK
Piskáčková Zuzana
TAP8453
C
KOB TRETRA Praha
DISK
D21B
7.50 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mestkova Katerina
VSP7650
C
USK Praha
72:13
+0:00
2.
Knoblochová Kamila
VRL8353
C
OOS TJ Spartak Vrchl
73:35
+1:22
3.
Tauchmanová Ivana
NPA7852
C
SK lyžování a OB Nov
75:31
+3:18
4.
Samková Renáta
PHK7456
C
OK 99 Hradec Králové
75:33
+3:20
5.
Vaňková Lenka
PHK7852
C
OK 99 Hradec Králové
75:47
+3:34
6.
Bakovská Jitka
LIT8352
C
KOB Chemopetrol Litv
77:37
+5:24
7.
Urbancová Marcela
TBM7659
C
TJ Tesla Brno
79:21
+7:08
8.
Weinerová Adéla
SHK8253
C
TJ Slavia Hradec Krá
79:35
+7:22
9.
Andrášková Lenka
SUL7853
C
Slavoj Severotuk Úst
80:55
+8:42
10.
Holasová Lenka
TUR8350
C
OOB TJ Turnov
81:20
+9:07
11.
Doležalová Lenka
SHK8256
C
TJ Slavia Hradec Krá
82:32
+10:19
12.
Pavlů Veronika
DCE6950
C
TJ Sokol Dobřichovic
83:02
+10:49
13.
Žďárská Romana
STB8196
C
TJ Stadion Nový Bor
84:17
+12:04
14.
Víchová Šárka
LPU8352
C
OK Lokomotiva Pardub
86:57
+14:44
15.
Městková Lucie
TEP7850
C
Tempo Praha
87:21
+15:08
16.
Škodová Zuzana
VLI5650
C
VSK Slavia TU Libere
92:28
+20:15
17.
Matejova Katerina
VSP8054
C
USK Praha
92:48
+20:35
18.
Přikrylová Veronika
PBM7159
C
TJ Spartak První Brn
92:53
+20:40
19.
Fialová Lenka
LPM7851
C
OK Lokomotiva Plzeň
96:31
+24:18
20.
Kubová Petra
LPM7952
C
OK Lokomotiva Plzeň
96:54
+24:41
21.
Rajnošková Lea
LPM8451
C
OK Lokomotiva Plzeň
97:04
+24:51
22.
Albrechtová Lenka
SMB8151
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
98:23
+26:10
23.
Staňková Mariana
DKP8158
C
SK Kotlářka Praha
99:22
+27:09
24.
Nýdrlová Pavlína
VRL8351
C
OOS TJ Spartak Vrchl
101:22
+29:09
25.
Neradová Veronika
VBM8355
C
VSK MZLU Brno
107:27
+35:14
26.
Přibíková Monika
PGP7256
C
SK Praga Praha
111:01
+38:48
27.
Kubátová Dana
VRL6851
C
OOS TJ Spartak Vrchl
112:24
+40:11
28.
Hejtmánková Kateřina
TAP8462
C
KOB TRETRA Praha
116:47
+44:34
29.
Holasová Šarka
JAM7879
C
SK Jamnice
130:53
+58:40
Škovroňová Lenka
MFP8250
C
VŠSK MFF UK Praha
DISK
Chloupková Marie
SLP8151
C
SK Slavia Praha
DISK
Urbanová Kateřina
MFP7752
C
VŠSK MFF UK Praha
DISK
D21C
6.80 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Erlebachová Martina
PHK8255
C
OK 99 Hradec Králové
78:28
+0:00
2.
Kovaříková Erika
KAM7252
C
SK Kamenice
80:58
+2:30
3.
Havlíčková Markéta
KNC8451
C
Sokol Kostelec n. Č.
111:11
+32:43
4.
Rosová Hana
KNC8452
C
Sokol Kostelec n. Č.
114:49
+36:21
5.
Lušková Kateřina
SHK8251
C
TJ Slavia Hradec Krá
118:38
+40:10
6.
Kolářová Petra
MAS7950
C
KČT Aš
124:40
+46:12
7.
Bohatá Jana
VSP7455
C
USK Praha
138:19
+59:51
D21E
9.10 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brožková Dana
SJC8156
E
Sportcentrum Jičín
67:06
+0:00
2.
Omová Michaela
TUR8153
E
OOB TJ Turnov
70:50
+3:44
3.
Stará Zdenka
TBM7952
E
TJ Tesla Brno
72:21
+5:15
4.
Kvapilová Věra
TUR7650
R
OOB TJ Turnov
72:52
+5:46
5.
Novotná Petra
PHK6651
E
OK 99 Hradec Králové
73:43
+6:37
6.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
74:13
+7:07
7.
Hrazdirová Iva
SCP8152
E
AC Sparta Praha
74:57
+7:51
8.
Dočkalová Martina
LPU8357
E
OK Lokomotiva Pardub
75:22
+8:16
9.
Kovářová Kristýna
DKP8450
E
SK Kotlářka Praha
75:58
+8:52
10.
Fejlková Martina
SHK8152
E
TJ Slavia Hradec Krá
77:11
+10:05
11.
Nováková Kateřina
PHK8252
R
OK 99 Hradec Králové
77:46
+10:40
12.
Baldrianova Bara
VSP7850
E
USK Praha
78:17
+11:11
13.
Běhounová Veronika
PHK8251
R
OK 99 Hradec Králové
78:28
+11:22
14.
Kašková Kateřina
CHA7850
R
OK Chrastava
78:47
+11:41
15.
Brožková Radka
SJC8456
E
Sportcentrum Jičín
79:03
+11:57
16.
Waldová Lucie
DKP8154
R
SK Kotlářka Praha
79:59
+12:53
17.
Topinková Monika
BOR8054
E
OK Jiskra Nový Bor
80:51
+13:45
18.
Škodová Petra
LPU8359
R
OK Lokomotiva Pardub
81:37
+14:31
19.
Smičková Eva
JPV8277
E
SK Prostějov
82:22
+15:16
20.
Paseková Vladimíra
VRL7752
C
OOS TJ Spartak Vrchl
84:39
+17:33
21.
Haluzová Jana
SCP8051
R
AC Sparta Praha
84:54
+17:48
22.
Tichovská Hana
PGP8251
R
SK Praga Praha
85:02
+17:56
23.
Šolínová Lucie
PHK8055
R
OK 99 Hradec Králové
88:18
+21:12
24.
Hlubučková Dominika
CHA7750
C
OK Chrastava
91:47
+24:41
25.
Jirků Kamila
SJI8161
R
OK Jihlava
99:53
+32:47
D35B
6.60 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Abelová Ivana
STB6798
C
TJ Stadion Nový Bor
63:58
+0:00
2.
Němečková Jarmila
OKP6650
C
SK OK 24 Praha
64:51
+0:53
3.
Valentová Helena
PGP6550
C
SK Praga Praha
65:31
+1:33
4.
Kamenická Lenka
OSN6955
C
SK Orientační sporty
65:41
+1:43
5.
Nováková Marie
OKP6953
C
SK OK 24 Praha
69:17
+5:19
6.
Havelková Eva
LBE5950
C
TJ Lokomotiva Beroun
72:15
+8:17
7.
Čermáková Renata
LPU6553
C
OK Lokomotiva Pardub
73:45
+9:47
8.
Voborníková Eva
CTB6851
C
SK Chotěboř
73:57
+9:59
9.
Klapalová Jana
VAM6451
C
OOB Vamberk
74:28
+10:30
10.
Straková Lenka
KAM6751
SK Kamenice
75:56
+11:58
11.
Smolková Alena
PGP6450
C
SK Praga Praha
76:45
+12:47
12.
Rýdlová Magda
TJN6850
TJ Tatran Jablonec n
78:24
+14:26
13.
Procházková Alexandra
LPU7051
C
OK Lokomotiva Pardub
82:10
+18:12
14.
Mrázová Pavla
DCE5550
C
TJ Sokol Dobřichovic
83:47
+19:49
15.
Benešová Jaroslava
DKL7050
C
TJ Sparta Doly Kladn
86:53
+22:55
16.
Procházková Pavlína
LBE6450
C
TJ Lokomotiva Beroun
87:21
+23:23
17.
Eva Sládková
TEH5751
Sokol Tehov
87:32
+23:34
18.
Nykodýmová Monika
TBM6870
C
TJ Tesla Brno
89:08
+25:10
19.
Kamarytová Martina
PTK6650
OK Potůčky
92:05
+28:07
20.
Červinková Jitka
OKP6451
C
SK OK 24 Praha
93:17
+29:19
21.
Kavalírová Kateřina
PHK6756
C
OK 99 Hradec Králové
94:55
+30:57
22.
Nováková Irena
OKP6651
C
SK OK 24 Praha
96:47
+32:49
23.
Slavíková Kateřina
PGP6650
C
SK Praga Praha
101:05
+37:07
24.
Tloušťová Eva
SCP6950
C
AC Sparta Praha
103:16
+39:18
25.
Bínová Kateřina
MLA6754
C
MLOK Mariánské Lázně
113:04
+49:06
26.
Urbanová Iva
ZAT6950
TJ Lokomotiva Žatec
114:00
+50:02
D40B
5.90 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Knapová Iva
LPU6052
C
OK Lokomotiva Pardub
53:43
+0:00
2.
Fantová Libuše
EKP5650
VŠTJ Ekonom Praha
60:51
+7:08
3.
Vrabcová Jindra
SCP6151
C
AC Sparta Praha
62:05
+8:22
4.
Tichovská Jitka
PGP6153
C
SK Praga Praha
62:33
+8:50
5.
Juračková Jana
LPU6051
C
OK Lokomotiva Pardub
62:34
+8:51
6.
Bochenková Jana
EKP6150
VŠTJ Ekonom Praha
65:22
+11:39
7.
Lacigova Ivana
VSP5950
C
USK Praha
65:55
+12:12
8.
Kavková Dana
SCP6150
C
AC Sparta Praha
66:08
+12:25
9.
Komerská Jana
KNC6550
C
Sokol Kostelec n. Č.
68:38
+14:55
10.
Klusáčková Jitka
TTR6152
C
OOB Třebíč
69:00
+15:17
11.
Vejvodová Mirka
VIK5751
C
KOB Vimperk
71:02
+17:19
12.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzity Palack
72:04
+18:21
13.
Teplá Hana
SHK6561
C
TJ Slavia Hradec Krá
76:35
+22:52
14.
Troupová Vladěna
KRE6351
C
TJ Sokol Křemže
77:47
+24:04
15.
Kučerová Vladimíra
PZR6460
SKP Žďár nad Sázavou
78:03
+24:20
16.
Hermanová Dana
LPU6151
C
OK Lokomotiva Pardub
78:37
+24:54
17.
Petrželová Alena
LTU6351
C
Lokomotiva Trutnov
79:41
+25:58
18.
Hejnalová Hana
PHK6151
C
OK 99 Hradec Králové
80:15
+26:32
19.
Kettnerová Lenka
HCE6450
C
TJ Sokol Hostivice
82:28
+28:45
20.
Šilhavá Jana
LPM5951
D
OK Lokomotiva Plzeň
82:34
+28:51
21.
Kohlová Alena
KPY6051
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
82:38
+28:55
22.
Šrůtová Marcela
PGP6351
C
SK Praga Praha
84:08
+30:25
23.
Švábková Šárka
SMB6552
SKOB SIG-MAT Mladá B
90:01
+36:18
24.
Ježková Regina
MKP6350
C
SK Meteor Kačerov Pr
92:32
+38:49
25.
Freyová Michaela
KPY6050
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
93:28
+39:45
26.
Jeřábková Jana
PGP6151
C
SK Praga Praha
103:59
+50:16
27.
Zunová Lenka
SCP6251
C
AC Sparta Praha
104:13
+50:30
28.
Sklenářová Jana
MLA6258
C
MLOK Mariánské Lázně
106:41
+52:58
29.
Kovaříčková Darja
KRE6352
C
TJ Sokol Křemže
108:29
+54:46
30.
Tenglerová Helena
MLA6551
C
MLOK Mariánské Lázně
112:27
+58:44
Hrabánková Ilona
PGP6250
C
SK Praga Praha
DISK
Chmelařová Marie
SHK6352
C
TJ Slavia Hradec Krá
DISK
D45B
4.60 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rosecká Alena
PZR5654
SKP Žďár nad Sázavou
41:23
+0:00
2.
Kuchařová Ada
TBM5855
TJ Tesla Brno
44:08
+2:45
3.
Zelená Markéta
PGP5850
C
SK Praga Praha
50:56
+9:33
4.
Doležalová Vlasta
PGP5550
C
SK Praga Praha
51:43
+10:20
5.
Víchová Ladislava
LPU5851
C
OK Lokomotiva Pardub
52:54
+11:31
6.
Konopáčová Jana
TUR5650
C
OOB TJ Turnov
58:20
+16:57
7.
Kalibánová Jiřina
NPA5351
C
SK lyžování a OB Nov
59:56
+18:33
8.
Panchártková Jitka
PHK5951
C
OK 99 Hradec Králové
61:34
+20:11
9.
Flašarová Marie
KCK5756
C
KOB Český Krumlov
61:41
+20:18
10.
Mrázková Ivana
DKP5650
C
SK Kotlářka Praha
62:32
+21:09
11.
Gabrielová Šárka
ONO5950
SKOB Ostrov
68:07
+26:44
12.
Pánková Hana
PTK5750
B
OK Potůčky
68:15
+26:52
13.
Brumková Vladimíra
DKL5350
C
TJ Sparta Doly Kladn
68:37
+27:14
14.
Procházková Miluše
DCE5450
C
TJ Sokol Dobřichovic
69:24
+28:01
15.
Martínková Věra
VPM5351
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
70:04
+28:41
16.
Cabrnochová Hana
DKL5550
C
TJ Sparta Doly Kladn
72:06
+30:43
17.
Dudová Hana
DKP5752
C
SK Kotlářka Praha
74:52
+33:29
18.
Dočkalová Jiřina
LPU5654
C
OK Lokomotiva Pardub
76:55
+35:32
19.
Gazdačková Jana
SHK5851
C
TJ Slavia Hradec Krá
79:35
+38:12
20.
Holasová Jaroslava
TUR5750
C
OOB TJ Turnov
80:59
+39:36
21.
Setínková Zuzana
DKP5753
C
SK Kotlářka Praha
83:23
+42:00
Cigošová Anna
TBM5253
C
TJ Tesla Brno
DISK
Vilnerová Eva
LPU6054
C
OK Lokomotiva Pardub
DISK
D50B
4.20 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neradová Alena
LIT5051
C
KOB Chemopetrol Litv
45:09
+0:00
2.
Jiranová Alena
PHK5351
C
OK 99 Hradec Králové
48:02
+2:53
3.
Hamáčková Eva
LBE5150
C
TJ Lokomotiva Beroun
51:45
+6:36
4.
Omová Jana
TUR5150
C
OOB TJ Turnov
54:55
+9:46
5.
Stehnová Hana
DKP5150
C
SK Kotlářka Praha
56:46
+11:37
6.
Savičová Irena
SKV5402
TJ Slovan Karlovy Va
56:55
+11:46
7.
Mágrová Ivana
LCV5550
C
TJ Loko Chomutov
59:37
+14:28
8.
Dlouhá Lenka
MAS5150
C
KČT Aš
72:18
+27:09
9.
Nedvídková Jitka
DLT5151
C
OB Rozmarýn Litoměři
119:02
+73:53
D55B
4.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubíková Květa
LPU4752
C
OK Lokomotiva Pardub
52:38
+0:00
2.
Bohuslavová Věra
LPM4850
C
OK Lokomotiva Plzeň
54:39
+2:01
3.
Městková Eva
TEP4851
Tempo Praha
54:55
+2:17
4.
Knoblochová Věra
VRL4851
C
OOS TJ Spartak Vrchl
60:00
+7:22
5.
Vítková Ivana
TEP4850
Tempo Praha
60:22
+7:44
6.
Brabcová Jindra
LCV4750
C
TJ Loko Chomutov
62:38
+10:00
7.
Kubátová Milada
PGP4750
C
SK Praga Praha
70:56
+18:18
8.
Matějů Ladislava
UVP4750
C
Slovan Praha
72:11
+19:33
Ryšavá Lubomíra
TJP4750
C
OOB TJ Sokol Troja
DISK
D60B
3.80 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvořáková Ladislava
PGP4451
C
SK Praga Praha
50:27
+0:00
2.
Krausová Marie
LLI4451
C
TJ Loko Liberec
55:44
+5:17
3.
Zmeková Míla
SLP4451
C
SK Slavia Praha
63:04
+12:37
4.
Folprechtová Marie
TUR4250
C
OOB TJ Turnov
69:23
+18:56
D65B
3.30 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Haňkovská Jana
PGP4050
SK Praga Praha
45:15
+0:00
2.
Langrová Marie
BOR3750
C
OK Jiskra Nový Bor
52:12
+6:57
3.
Vondrová Radmila
FSP3750
C
VŠTJ Stavební fakult
62:21
+17:06
H12C
3.20 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Grundmann Jan
LTU9401
B
Lokomotiva Trutnov
24:29
+0:00
2.
Jakoubek Jakub
SJI9303
B
OK Jihlava
29:33
+5:04
3.
Klouček Martin
STH9301
B
SK Studenec
31:33
+7:04
4.
Kamenický Jeroným
OSN9549
C
SK Orientační sporty
34:52
+10:23
5.
Pova Ondřej
KRL9304
Kometa Kralovice
34:58
+10:29
6.
Smolka Ondřej
TJP9401
B
OOB TJ Sokol Troja
35:02
+10:33
7.
Ludvík Vojtěch
STB9301
B
TJ Stadion Nový Bor
35:40
+11:11
8.
Kettner Lukáš
HCE9400
C
TJ Sokol Hostivice
39:48
+15:19
9.
Funda Jiří
API9301
B
OK Andante Písek
40:00
+15:31
10.
Semík Ondra
KAM9401
SK Kamenice
40:29
+16:00
11.
Malec Oldřich
SLA9400
B
SKOB STAVIMAT Slaný
49:51
+25:22
12.
Petr Dušánek
SCH9401
C
TJ Skalka Cheb
50:08
+25:39
13.
Kamenický Ondřej
PHK9401
C
OK 99 Hradec Králové
51:16
+26:47
14.
Kučera Tomáš
DKL9400
D
TJ Sparta Doly Kladn
51:24
+26:55
15.
Macura Jan
MLA9306
B
MLOK Mariánské Lázně
52:25
+27:56
16.
Hájek Lukáš
PTK9400
OK Potůčky
57:16
+32:47
17.
Valášek Jan
KAM9400
SK Kamenice
60:45
+36:16
18.
Němeček Jan
PGP9301
SK Praga Praha
64:46
+40:17
19.
Vištejn Jiří
KRL9305
Kometa Kralovice
64:59
+40:30
20.
Štádlík Lukáš
SLA9401
C
SKOB STAVIMAT Slaný
65:55
+41:26
21.
Vaško Jindřich
BSO9500
C
KOB Baník Sokolov
74:28
+49:59
22.
Šika Ondřej
LPM9301
OK Lokomotiva Plzeň
77:43
+53:14
H14B
4.30 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bořil Petr
OSN9137
A
SK Orientační sporty
29:51
+0:00
2.
Petržela Jan
LTU9201
A
Lokomotiva Trutnov
30:09
+0:18
3.
Brož Petr
CHA9106
A
OK Chrastava
33:10
+3:19
4.
Procházka David
LPU9113
A
OK Lokomotiva Pardub
33:44
+3:53
5.
Kovář Tomáš
BSO9101
B
KOB Baník Sokolov
35:19
+5:28
6.
Tengler Petr
MLA9101
B
MLOK Mariánské Lázně
35:54
+6:03
7.
Kopal Ondřej
VLI9101
B
VSK Slavia TU Libere
36:27
+6:36
8.
Švirák Ondřej
BSO9102
A
KOB Baník Sokolov
36:40
+6:49
9.
Krejsa Vladimír
CHT9202
A
SK Chrast
37:47
+7:56
10.
Mikulecký Jan
PHK9202
B
OK 99 Hradec Králové
38:16
+8:25
11.
Chmelař Lukáš
SHK9102
B
TJ Slavia Hradec Krá
38:55
+9:04
12.
Charvát Jiří
JIL9204
B
OK Jilemnice
39:13
+9:22
13.
Krajíček Václav
VRL9101
A
OOS TJ Spartak Vrchl
40:27
+10:36
14.
Kamaryt Michal
PTK9203
B
OK Potůčky
40:41
+10:50
15.
Ptáček Adam
LPU9203
B
OK Lokomotiva Pardub
40:43
+10:52
16.
Nešpor Václav
KAM9103
C
SK Kamenice
40:52
+11:01
17.
Suchý Jiří
SJI9201
B
OK Jihlava
41:39
+11:48
18.
Kamenický Jakub
PHK9104
B
OK 99 Hradec Králové
41:46
+11:55
19.
Valach Ondřej
LPU9205
B
OK Lokomotiva Pardub
41:50
+11:59
20.
Bělohlávek Jiří
ROZ9201
A
Orientační klub TOM
41:55
+12:04
21.
Wolf Daniel
TUR9100
B
OOB TJ Turnov
42:18
+12:27
22.
Matousek Pavel
ASP9103
42:41
+12:50
23.
Kobrle Aleš
JIL9101
B
OK Jilemnice
43:11
+13:20
24.
Egrt Martin
SHK9203
B
TJ Slavia Hradec Krá
43:52
+14:01
25.
Kučera Michal
STH9201
B
SK Studenec
43:55
+14:04
26.
Středa Lukáš
PHK9103
B
OK 99 Hradec Králové
44:12
+14:21
27.
Kamenický Tobiáš
OSN9339
A
SK Orientační sporty
44:16
+14:25
28.
Tichý Tomáš
TJH9201
B
TJ OK Tolar
44:40
+14:49
29.
Novák Libor
OKP9100
B
SK OK 24 Praha
45:00
+15:09
30.
Kudera Daniel
SHK9208
B
TJ Slavia Hradec Krá
45:06
+15:15
31.
Valenta David
PGP9100
B
SK Praga Praha
45:09
+15:18
32.
Machek Vojta
VRL9102
B
OOS TJ Spartak Vrchl
45:39
+15:48
33.
Sitař Václav
PZR9202
B
SKP Žďár nad Sázavou
45:47
+15:56
34.
Smitka Jan
SHK9204
B
TJ Slavia Hradec Krá
46:17
+16:26
35.
Frey Martin
PTK9200
B
OK Potůčky
46:38
+16:47
36.
Semík Vojtěch
KAM9100
SK Kamenice
47:43
+17:52
37.
Vik Martin
JIL9202
B
OK Jilemnice
48:06
+18:15
38.
Tichý Ondřej
LPU9120
B
OK Lokomotiva Pardub
49:22
+19:31
39.
Jeřábek Marek
PGP9101
C
SK Praga Praha
49:28
+19:37
40.
Macl Jan
LPU9102
B
OK Lokomotiva Pardub
49:43
+19:52
41.
Marek Šulc
MAS9300
C
KČT Aš
50:17
+20:26
42.
Kohout Jakub
BOR9200
B
OK Jiskra Nový Bor
50:31
+20:40
43.
Bína Roman
MLA9209
B
MLOK Mariánské Lázně
51:29
+21:38
44.
Rusý Tomáš
DCE9300
B
TJ Sokol Dobřichovic
53:08
+23:17
45.
Stulík Matěj
SHK9101
B
TJ Slavia Hradec Krá
53:37
+23:46
46.
Šnobr Michal
SJI9102
B
OK Jihlava
55:53
+26:02
47.
Procházka Tomáš
LPU9110
B
OK Lokomotiva Pardub
58:55
+29:04
48.
Prášek Přemysl
PGP9302
B
SK Praga Praha
64:12
+34:21
49.
Seidl Jakub
LPU9104
B
OK Lokomotiva Pardub
67:30
+37:39
50.
Picek Jan
TJN9101
TJ Tatran Jablonec n
74:16
+44:25
51.
Bína Martin
MLA9102
B
MLOK Mariánské Lázně
74:32
+44:41
52.
Pejřil Kryštof
ROZ9200
C
Orientační klub TOM
91:11
+61:20
53.
Klaška Pavel
DKP9301
C
SK Kotlářka Praha
95:05
+65:14
Daněk Vojtěch
ROZ9100
C
Orientační klub TOM
DISK
Landovský Tomáš
PGP9103
B
SK Praga Praha
DISK
Čermák Jan
LPU9301
A
OK Lokomotiva Pardub
DISK
H14C
4.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolovský František
LPM9202
OK Lokomotiva Plzeň
50:55
+0:00
2.
Roman Borovička
SCH9201
C
TJ Skalka Cheb
57:31
+6:36
3.
Škrabánek Matěj
SJI9203
C
OK Jihlava
65:50
+14:55
4.
Štěrba Jiří
SKV9200
TJ Slovan Karlovy Va
69:16
+18:21
5.
Luděk Bubanec
SCH9202
C
TJ Skalka Cheb
99:35
+48:40
H16A
6.70 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zimmermann Jakub
ZBM8928
A
SK Žabovřesky Brno
42:38
+0:00
2.
Dusílek Adam
SRK8902
A
SOOB Spartak Rychnov
43:26
+0:48
3.
Pavlů Ondřej
PGP8904
A
SK Praga Praha
46:38
+4:00
4.
Hájek Daniel
ZBM8919
A
SK Žabovřesky Brno
47:09
+4:31
5.
Klusáček Matěj
TTR8901
A
OOB Třebíč
47:39
+5:01
6.
Malý Ondřej
VIZ8911
A
TJ Sokol Vizovice
47:56
+5:18
7.
Kubát Jan
PHK8902
A
OK 99 Hradec Králové
48:29
+5:51
8.
Pospíšek Marek
TBM8907
A
TJ Tesla Brno
49:03
+6:25
9.
Slezák Zdeněk
LCE8902
A
TJ Slovan Luhačovice
49:55
+7:17
10.
Műller Martin
PHK8903
A
OK 99 Hradec Králové
53:00
+10:22
11.
Henych Ondřej
VLI9001
A
VSK Slavia TU Libere
53:25
+10:47
12.
Bednařík Antonín
VIZ9001
A
TJ Sokol Vizovice
53:37
+10:59
13.
Henych Tomáš
VLI9002
A
VSK Slavia TU Libere
54:21
+11:43
14.
Vlažný Jan
LCE8901
A
TJ Slovan Luhačovice
54:49
+12:11
15.
Procházka Pavel
LBE9000
A
TJ Lokomotiva Beroun
56:38
+14:00
16.
Nožka Radek
LPU9005
A
OK Lokomotiva Pardub
56:53
+14:15
17.
Slezák Jiří
LCE9001
A
TJ Slovan Luhačovice
57:32
+14:54
18.
Zelenka Tomáš
PHK9001
A
OK 99 Hradec Králové
58:15
+15:37
19.
Nykodým Miloš
ZBM9005
A
SK Žabovřesky Brno
58:27
+15:49
20.
Láznička Petr
TZL9011
A
SKOB Zlín
59:39
+17:01
21.
Kamenický Matěj
OSN9036
A
SK Orientační sporty
59:50
+17:12
22.
Klapal Jan
VAM9001
A
OOB Vamberk
62:58
+20:20
23.
Krejsa Martin
CHT9001
A
SK Chrast
65:49
+23:11
24.
Berka Milan
RBK9011
A
SK Radioklub Blansko
67:42
+25:04
25.
Kolárik Jan
TZL9013
A
SKOB Zlín
74:37
+31:59
Hovorka Lukáš
LPU9001
A
OK Lokomotiva Pardub
DISK
H16B
5.70 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pátek Lukáš
SRK8905
B
SOOB Spartak Rychnov
40:03
+0:00
2.
Lejsek Tadeáš
PGP8903
B
SK Praga Praha
40:35
+0:32
3.
Kučera Petr
TUR8902
B
OOB TJ Turnov
43:44
+3:41
4.
Jirásek Michal
SHK8901
B
TJ Slavia Hradec Krá
44:52
+4:49
5.
Daněk Jáchym
VRL8901
B
OOS TJ Spartak Vrchl
45:31
+5:28
6.
Šabatka Zdeněk
SHK8902
B
TJ Slavia Hradec Krá
46:43
+6:40
7.
Mysliveček Marek
PGP8908
C
SK Praga Praha
46:49
+6:46
8.
Štemberk Adam
LBE8904
B
TJ Lokomotiva Beroun
47:18
+7:15
9.
Hruška Ondřej
OSN8935
B
SK Orientační sporty
48:20
+8:17
10.
Brendl Radek
NPA9002
B
SK lyžování a OB Nov
51:07
+11:04
11.
Hájek Štěpán
CTB8901
B
SK Chotěboř
51:13
+11:10
12.
Klouček Tomáš
STH9002
B
SK Studenec
51:21
+11:18
13.
Stuchlík Jaroslav
NPA8901
B
SK lyžování a OB Nov
51:35
+11:32
14.
Čechura Tomáš
LPM8900
B
OK Lokomotiva Plzeň
52:02
+11:59
15.
Beran Pavel
TJN8902
TJ Tatran Jablonec n
52:22
+12:19
16.
Hyka Jan
TUR9002
B
OOB TJ Turnov
52:43
+12:40
17.
Havlas Jan
SHK8908
B
TJ Slavia Hradec Krá
52:54
+12:51
18.
Havlíček Lukáš
JIL9003
B
OK Jilemnice
55:24
+15:21
19.
Stránský Michal
BOR8900
B
OK Jiskra Nový Bor
57:36
+17:33
20.
Betlach Martin
DKP9000
B
SK Kotlářka Praha
58:27
+18:24
21.
Hradil František
CHA8900
B
OK Chrastava
58:31
+18:28
22.
Hostaš Petr
TJN9001
TJ Tatran Jablonec n
58:47
+18:44
23.
Pavel Tomáš
SHK9006
B
TJ Slavia Hradec Krá
61:22
+21:19
24.
Čech Ladislav
BOR9000
B
OK Jiskra Nový Bor
62:41
+22:38
25.
Franců Adam
TUR9004
B
OOB TJ Turnov
64:41
+24:38
26.
Černý Vojtěch
JIL9006
B
OK Jilemnice
66:02
+25:59
27.
Tomalík Ondřej
SHK8904
C
TJ Slavia Hradec Krá
67:06
+27:03
28.
Karvánek Matouš
BOR9006
B
OK Jiskra Nový Bor
67:57
+27:54
29.
Spazierer Filip
PTK8901
B
OK Potůčky
70:00
+29:57
30.
Horák Jan
NPA8902
C
SK lyžování a OB Nov
71:34
+31:31
31.
Miroslav Vlach
SCH8901
C
TJ Skalka Cheb
71:35
+31:32
32.
Jan Frank
MAS9001
C
KČT Aš
76:59
+36:56
33.
Exner Jan
STH9001
B
SK Studenec
77:33
+37:30
34.
Šabatka Jan
SHK9001
B
TJ Slavia Hradec Krá
78:02
+37:59
35.
Beran Lukáš
TJN9002
TJ Tatran Jablonec n
78:51
+38:48
36.
Tvrdek Vojtěch
LBE8902
C
TJ Lokomotiva Beroun
86:43
+46:40
37.
Pichal Miroslav
VSP9000
C
USK Praha
91:21
+51:18
Kult Martin
LTU9002
B
Lokomotiva Trutnov
DISK
Tomáš Dušánek
SCH9002
C
TJ Skalka Cheb
DISK
H18A
8.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chromý Adam
ZBM8841
A
SK Žabovřesky Brno
51:56
+0:00
2.
Král Vojtěch
SSU8841
A
SK Severka Šumperk
53:25
+1:29
3.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
54:36
+2:40
4.
Bořil Tomáš
ZBM8833
A
SK Žabovřesky Brno
54:43
+2:47
5.
Beneš Jan
SJC8703
A
Sportcentrum Jičín
54:58
+3:02
6.
Kodeda Štěpán
SSU8808
A
SK Severka Šumperk
55:11
+3:15
7.
Panchártek Jan
PHK8802
A
OK 99 Hradec Králové
55:40
+3:44
8.
Šmehlík Eduard
SHK8702
A
TJ Slavia Hradec Krá
56:28
+4:32
8.
Holas Štěpán
SJC8702
A
Sportcentrum Jičín
56:28
+4:32
10.
Cahel Marek
LCE8803
A
TJ Slovan Luhačovice
56:35
+4:39
11.
Vlček Martin
TUR8702
A
OOB TJ Turnov
56:56
+5:00
12.
Perůtka Jan
JIL8808
A
OK Jilemnice
57:58
+6:02
13.
Hradec Pavel
CHA8801
A
OK Chrastava
59:35
+7:39
14.
Drobník Michal
SJC8709
A
Sportcentrum Jičín
59:48
+7:52
15.
Maliňák Štěpán
KVS8801
A
SKOB Kobra Vsetín
60:42
+8:46
16.
Strachota Petr
SSU8741
A
SK Severka Šumperk
60:46
+8:50
17.
Ondrusz Martin
VRB8801
A
SK při gymnáziu OOB
60:48
+8:52
18.
Krajča Tomáš
TZL8714
A
SKOB Zlín
60:59
+9:03
19.
Zelinka Jiří
ZBM8740
A
SK Žabovřesky Brno
62:07
+10:11
20.
Jirčák Ondřej
SRK8805
A
SOOB Spartak Rychnov
62:40
+10:44
21.
Bravený Adam
VBM8801
A
VSK MZLU Brno
63:05
+11:09
22.
Jakob Jan
UOL8701
A
SK Univerzity Palack
63:16
+11:20
23.
Rajnošek Matěj
OSN8800
A
SK Orientační sporty
63:18
+11:22
24.
Mališ Jiří
JIL8806
A
OK Jilemnice
63:36
+11:40
25.
Kopecký Ondřej
LPU8704
A
OK Lokomotiva Pardub
63:53
+11:57
26.
Poklop Martin
UOL8802
A
SK Univerzity Palack
64:28
+12:32
27.
Justa Pavel
PHK8701
A
OK 99 Hradec Králové
65:49
+13:53
28.
Špicar Petr
SJC8801
A
Sportcentrum Jičín
65:51
+13:55
29.
Petras Tomáš
SRK8804
A
SOOB Spartak Rychnov
66:11
+14:15
30.
Neumann Petr
PGP8705
A
SK Praga Praha
66:19
+14:23
31.
Klícha Martin
SRK8801
A
SOOB Spartak Rychnov
66:20
+14:24
32.
Černý Martin
JIL8703
A
OK Jilemnice
66:23
+14:27
33.
Gerhard Petr
SJI8808
A
OK Jihlava
66:26
+14:30
34.
Škoda Jakub
VLI8800
A
VSK Slavia TU Libere
67:54
+15:58
35.
Bialožyt Michal
TRC8700
A
SKOB BETA Třinec
68:07
+16:11
36.
Kučera Jiří
TUR8701
A
OOB TJ Turnov
68:24
+16:28
37.
Eid Michal
TZL8707
A
SKOB Zlín
68:27
+16:31
38.
Kunc Petr
MLA8801
A
MLOK Mariánské Lázně
68:42
+16:46
39.
Krejsa Jan
CHT8701
A
SK Chrast
71:11
+19:15
40.
Vojtěch Veselý
NEJ8800
A
TJ Jiskra Nejdek
72:42
+20:46
41.
Navrátil Tomáš
JPV8817
A
SK Prostějov
78:15
+26:19
42.
Šíma Oldřich
OSN8731
A
SK Orientační sporty
80:00
+28:04
H18B
7.40 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlček Petr
TUR8703
B
OOB TJ Turnov
55:37
+0:00
2.
Fliegl Ondřej
PGP8703
B
SK Praga Praha
56:29
+0:52
3.
Samek Martin
SRK8701
B
SOOB Spartak Rychnov
57:49
+2:12
4.
Vrabec Tomáš
SCP8701
C
AC Sparta Praha
61:52
+6:15
5.
Kroupa Jan
LPU8807
B
OK Lokomotiva Pardub
62:23
+6:46
6.
Moravec Marek
LPU8811
B
OK Lokomotiva Pardub
62:37
+7:00
7.
Fiala Petr
LPU8701
B
OK Lokomotiva Pardub
63:03
+7:26
8.
Fiala Martin
TTR8801
B
OOB Třebíč
63:36
+7:59
9.
Budín Václav
JIL8705
B
OK Jilemnice
63:50
+8:13
10.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
B
OK Potůčky
64:58
+9:21
11.
Šíma Petr
PZR8702
B
SKP Žďár nad Sázavou
65:50
+10:13
12.
Klapal Michal
VAM8802
B
OOB Vamberk
66:43
+11:06
13.
Kycl Josef
PHK8804
B
OK 99 Hradec Králové
67:37
+12:00
14.
Purkyt Jan
TAP8705
B
KOB TRETRA Praha
67:39
+12:02
15.
Duda Radim
DKP8707
B
SK Kotlářka Praha
68:18
+12:41
16.
Sysel Ctibor
PGP8700
B
SK Praga Praha
68:40
+13:03
17.
Tůma Marek
JIL8803
B
OK Jilemnice
68:49
+13:12
18.
Hodek Michal
TAP8808
B
KOB TRETRA Praha
74:31
+18:54
19.
Hladílek Jan
PZR8814
B
SKP Žďár nad Sázavou
75:49
+20:12
20.
Srb Tomáš
BOR8801
B
OK Jiskra Nový Bor
75:53
+20:16
21.
Gabriel Vojtěch
ONO8702
B
SKOB Ostrov
76:54
+21:17
22.
Hošek Radim
VCB8701
B
TJ OB České Budějovi
76:56
+21:19
23.
Vojta Marek
SHK8804
C
TJ Slavia Hradec Krá
78:58
+23:21
24.
Kriško Miroslav
DKL8801
C
TJ Sparta Doly Kladn
80:05
+24:28
25.
Balajka David
TAP8703
C
KOB TRETRA Praha
86:17
+30:40
26.
Kudrnáč Aleš
TJN8803
TJ Tatran Jablonec n
90:11
+34:34
27.
Mejznar Radek
VRL8802
B
OOS TJ Spartak Vrchl
112:02
+56:25
28.
Popule Tomáš
LPM8703
OK Lokomotiva Plzeň
115:48
+60:11
H20A
10.50 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Henych Martin
VLI8601
A
VSK Slavia TU Libere
65:09
+0:00
2.
Palas Jan
SJC8507
E
Sportcentrum Jičín
66:45
+1:36
3.
Přibyl Broněk
TZL8603
A
SKOB Zlín
67:09
+2:00
4.
Holas Ondřej
TUR8501
R
OOB TJ Turnov
67:10
+2:01
5.
Rajnošek Zdeněk
ZBM8506
R
SK Žabovřesky Brno
67:39
+2:30
6.
Pracný Jakub
ZBM8614
A
SK Žabovřesky Brno
68:37
+3:28
7.
Dlabaja Štěpán
VRB8508
A
SK při gymnáziu OOB
70:00
+4:51
8.
Polášek Jan
TZL8601
A
SKOB Zlín
70:01
+4:52
9.
Hejzlar Štěpán
DKP8609
A
SK Kotlářka Praha
72:08
+6:59
10.
Balcar Aleš
PHK8602
A
OK 99 Hradec Králové
72:41
+7:32
11.
Sedláček Tomáš
TRC8601
A
SKOB BETA Třinec
73:39
+8:30
12.
Stehlík Ondřej
ZBM8605
A
SK Žabovřesky Brno
75:17
+10:08
13.
Kopáček Jan
CHT8510
A
SK Chrast
76:57
+11:48
14.
Kokojan David
JPV8535
A
SK Prostějov
77:02
+11:53
15.
Flašar Jan
VSP8612
A
USK Praha
80:36
+15:27
16.
Makovský Jakub
TAP8511
A
KOB TRETRA Praha
81:45
+16:36
17.
Fišer Jiří
SLP8503
A
SK Slavia Praha
82:07
+16:58
18.
Drobník Lukáš
SJC8506
A
Sportcentrum Jičín
85:08
+19:59
19.
Pešek Ondřej
CHC8502
A
KOB Choceň
86:41
+21:32
20.
Kafka Miloš
LPU8608
A
OK Lokomotiva Pardub
87:22
+22:13
21.
Pátek Michal
CHC8603
A
KOB Choceň
87:52
+22:43
22.
Bolech Filip
LPU8602
A
OK Lokomotiva Pardub
89:00
+23:51
Jiráček Josef
JHB8503
A
TJ Jiskra Havlíčkův
DISK
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymnáziu OOB
DISK
Skyva Jan
PGP8501
R
SK Praga Praha
DISK
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
DISK
Lenner Miroslav
LPU8605
A
OK Lokomotiva Pardub
DISK
Herman Jan
LPU8505
A
OK Lokomotiva Pardub
DISK
Háj Jakub
TZL8501
R
SKOB Zlín
DISK
H20B
9.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chmelař Tomáš
SHK8501
B
TJ Slavia Hradec Krá
68:39
+0:00
2.
Dušátko Jan
PHK8501
B
OK 99 Hradec Králové
71:49
+3:10
3.
Šilhavý Jakub
LPM8500
B
OK Lokomotiva Plzeň
74:14
+5:35
4.
Vlach Martin
DKP8605
B
SK Kotlářka Praha
78:13
+9:34
5.
Svoboda Martin
SJI8602
B
OK Jihlava
78:34
+9:55
6.
Kysilko Zdeněk
CHT8601
B
SK Chrast
81:18
+12:39
7.
Budaj Radoslav
DLT8601
B
OB Rozmarýn Litoměři
89:56
+21:17
8.
Kuban Michal
CHT8505
B
SK Chrast
90:51
+22:12
9.
Zajíc Vítězslav
TAP8610
B
KOB TRETRA Praha
91:38
+22:59
10.
Hrstka Daniel
JHB8604
B
TJ Jiskra Havlíčkův
93:28
+24:49
11.
Vinš Jaroslav
DKL8619
B
TJ Sparta Doly Kladn
97:09
+28:30
12.
Kohl Ondrej
KPY8600
B
SKOB Kralupy n.Vlt.
102:09
+33:30
13.
Veselý Ondřej
PHK8505
C
OK 99 Hradec Králové
107:38
+38:59
14.
Zmek Ondřej
TAP8609
C
KOB TRETRA Praha
119:33
+50:54
Machút František
PHK8502
B
OK 99 Hradec Králové
DISK
H21A
13.50 km, 27 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Princl Pavel
FSP7800
R
VŠTJ Stavební fakult
91:53
+0:00
2.
Kazda Ondřej
SJC8202
R
Sportcentrum Jičín
92:08
+0:15
3.
Liščinský Zdeněk
TBM8215
R
TJ Tesla Brno
92:22
+0:29
4.
Žaloudek Petr
DKP8304
C
SK Kotlářka Praha
93:07
+1:14
5.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
R
KOS Slavia VŠ Plzeň
93:44
+1:51
6.
Tesař Pavel
PGP7708
C
SK Praga Praha
94:43
+2:50
7.
Tomanek Daniel
STE7401
C
SK SKI-OB Šternberk
95:12
+3:19
8.
Vítek Petr
PHK7601
C
OK 99 Hradec Králové
95:25
+3:32
9.
Kolín Jan
JIL7701
C
OK Jilemnice
96:13
+4:20
10.
Fučík Karel
VBM7246
R
VSK MZLU Brno
96:52
+4:59
11.
Váňa Martin
TUR8401
R
OOB TJ Turnov
97:45
+5:52
12.
Budík Radek
TCE7201
R
TJ Elektrárny Kadaň
97:51
+5:58
13.
Mazal Zdeněk
VBM8103
C
VSK MZLU Brno
99:44
+7:51
14.
Kondrat Martin
PGP6501
C
SK Praga Praha
99:57
+8:04
15.
Venhoda Milan
SJI7104
C
OK Jihlava
100:08
+8:15
16.
Bašus Petr
SCP7400
C
AC Sparta Praha
100:12
+8:19
17.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
100:32
+8:39
18.
Kratochvíl Karel
HOB7001
R
SKOB HOBES Horní Ben
100:57
+9:04
19.
Boranek Petr
VSP7000
R
USK Praha
101:53
+10:00
20.
Stulík Jakub
SHK8212
C
TJ Slavia Hradec Krá
101:59
+10:06
21.
Pokorný Ondřej
PGP7506
C
SK Praga Praha
102:03
+10:10
22.
Slováček Tomáš
TZL8002
C
SKOB Zlín
102:30
+10:37
23.
Vávra Jaroslav
LPU7308
C
OK Lokomotiva Pardub
102:32
+10:39
24.
Gazdačko Jan
SHK8404
R
TJ Slavia Hradec Krá
103:13
+11:20
25.
Bláha Jan
SHK8215
C
TJ Slavia Hradec Krá
103:26
+11:33
26.
Šurgan Štefan
TUR7900
C
OOB TJ Turnov
103:35
+11:42
27.
Mrázek Jiří
DKP7911
C
SK Kotlářka Praha
103:48
+11:55
28.
Kadeřávek Petr
PHK7605
C
OK 99 Hradec Králové
103:55
+12:02
29.
Karel Pilař
MAS5501
C
KČT Aš
104:00
+12:07
30.
Boudny Jan
SCP7417
C
AC Sparta Praha
104:07
+12:14
31.
Laciga Radek
PGP8202
C
SK Praga Praha
104:14
+12:21
32.
Král Michal
CTB8201
C
SK Chotěboř
104:27
+12:34
33.
Král Václav
SSU8243
R
SK Severka Šumperk
105:08
+13:15
34.
Holas Tomáš
JAM7800
C
SK Jamnice
106:09
+14:16
35.
Martan Jiří
HAR7301
C
OK Harcov
106:46
+14:53
36.
Janeček Oldřich
MFP8200
C
VŠSK MFF UK Praha
107:20
+15:27
37.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
107:25
+15:32
38.
Kožina Petr
PGP6000
C
SK Praga Praha
107:50
+15:57
39.
Hepnar Lubomír
STE6307
C
SK SKI-OB Šternberk
108:44
+16:51
40.
Margold Martin
DKP8106
C
SK Kotlářka Praha
109:09
+17:16
41.
Pachner Pavel
VLI7503
C
VSK Slavia TU Libere
109:46
+17:53
42.
Dvořáček Petr
TBM7013
C
TJ Tesla Brno
110:59
+19:06
43.
Hübner Jan
CTB7902
C
SK Chotěboř
111:08
+19:15
44.
Procházka Jan
DKP8201
C
SK Kotlářka Praha
112:04
+20:11
45.
Potštejnský Jan
SRK7807
C
SOOB Spartak Rychnov
112:14
+20:21
46.
Vobr Marek
BOR7801
C
OK Jiskra Nový Bor
112:46
+20:53
47.
Svoboda Ondřej
SHK7605
C
TJ Slavia Hradec Krá
114:27
+22:34
48.
Fibír Tomáš
FSP7901
C
VŠTJ Stavební fakult
117:10
+25:17
49.
Pašek František
DKP7600
C
SK Kotlářka Praha
117:57
+26:04
50.
Janovský Tomáš
PGP6401
C
SK Praga Praha
118:36
+26:43
51.
Krčál Jaroslav
LPU8407
R
OK Lokomotiva Pardub
119:41
+27:48
52.
Netuka Martin
SHK7302
C
TJ Slavia Hradec Krá
120:20
+28:27
53.
Hora Vojtěch
PGP8301
C
SK Praga Praha
120:27
+28:34
54.
Baldrian Petr
PGP7203
C
SK Praga Praha
124:10
+32:17
55.
Novák Zdeněk
NPA7701
C
SK lyžování a OB Nov
126:11
+34:18
Vítek Tomáš
SRK7704
C
SOOB Spartak Rychnov
DISK
Novotný Tomáš
PHK8101
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
Kabáth David
ZBM8433
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
Paclík Roman
SHK7801
C
TJ Slavia Hradec Krá
DISK
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
DISK
Stárek Filip
TUR6602
C
OOB TJ Turnov
DISK
Štěpánek Martin
TBM7327
R
TJ Tesla Brno
DISK
Janda Martin
SRK8002
C
SOOB Spartak Rychnov
DISK
Weiner Jakub
SHK7911
C
TJ Slavia Hradec Krá
DISK
Peterka Vojtěch
LLI7502
C
TJ Loko Liberec
DISK
Besta Michal
JAM7600
C
SK Jamnice
DISK
Kořínek Jindřich
TUR8406
R
OOB TJ Turnov
DISK
H21B
12.10 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Přikryl Petr
PBM6707
C
TJ Spartak První Brn
80:57
+0:00
2.
Procházka Jiří
TBM7633
C
TJ Tesla Brno
85:21
+4:24
3.
Gregor Martin
CTB7701
C
SK Chotěboř
86:53
+5:56
4.
Procházka Tomáš
DKP8200
C
SK Kotlářka Praha
88:00
+7:03
5.
Horáček Ondřej
VLI8236
C
VSK Slavia TU Libere
88:21
+7:24
6.
Hájek Ondřej
TBM7511
C
TJ Tesla Brno
88:35
+7:38
7.
Novák Michal
PGP8205
C
SK Praga Praha
90:36
+9:39
8.
Ptáček Ondřej
TBM7120
C
TJ Tesla Brno
92:16
+11:19
9.
Němeček Jan
VSP6201
C
USK Praha
92:36
+11:39
10.
Jirasek Milan
VSP7403
C
USK Praha
94:07
+13:10
11.
Šafka Jan
SLP7704
C
SK Slavia Praha
94:26
+13:29
12.
Sysel Ondřej
PGP8302
C
SK Praga Praha
94:42
+13:45
13.
Wohanka Petr
VRL7305
C
OOS TJ Spartak Vrchl
94:43
+13:46
14.
Pucherna Jan
TAP7701
C
KOB TRETRA Praha
94:56
+13:59
15.
Buriánek Kamil
LPM7901
C
OK Lokomotiva Plzeň
95:06
+14:09
16.
Jansa Jiří
CHT8402
R
SK Chrast
95:43
+14:46
17.
Buzek Martin
PGP8401
C
SK Praga Praha
95:50
+14:53
17.
Ježek Jiří
PHK8403
C
OK 99 Hradec Králové
95:50
+14:53
19.
Matras Tomáš
CHT8001
C
SK Chrast
95:51
+14:54
20.
Slavík Pavel
SNA7349
C
TJ Start Náchod
96:08
+15:11
21.
Kaplan Jan
LPU6401
C
OK Lokomotiva Pardub
96:49
+15:52
22.
Zakouril Vaclav
VSP7401
C
USK Praha
97:11
+16:14
23.
Kunart Tomáš
PHK7205
C
OK 99 Hradec Králové
97:18
+16:21
24.
Kopecky Pavel
VSP7800
C
USK Praha
98:36
+17:39
25.
Kužel Tomáš
FSP7610
C
VŠTJ Stavební fakult
99:09
+18:12
26.
Doucha Jiří
SNA7105
C
TJ Start Náchod
99:24
+18:27
27.
Gomzyk Andriy
TUR8001
C
OOB TJ Turnov
99:26
+18:29
28.
Zimmermann Pavel
KRE6401
C
TJ Sokol Křemže
99:27
+18:30
29.
Křenek Jaroslav
VPM7502
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
99:38
+18:41
30.
Brádler Jan
FSP7500
C
VŠTJ Stavební fakult
99:50
+18:53
31.
Popjuk Viktor
OLP7614
C
SKP OLYMP Praha
100:18
+19:21
32.
Blahuta Marek
MFP7301
C
VŠSK MFF UK Praha
100:27
+19:30
33.
Došla Jan
TBM7412
C
TJ Tesla Brno
100:37
+19:40
34.
Hýbl Lukáš
PGP7504
C
SK Praga Praha
100:38
+19:41
35.
Novák Libor
OKP6504
C
SK OK 24 Praha
100:52
+19:55
36.
Jirásek Aleš
LPU7601
C
OK Lokomotiva Pardub
101:45
+20:48
37.
Crha Jiří
VLI8000
C
VSK Slavia TU Libere
102:31
+21:34
38.
Jedlička Marek
SHK7502
C
TJ Slavia Hradec Krá
103:04
+22:07
39.
Kadavý Petr
CHA7800
C
OK Chrastava
103:25
+22:28
40.
Držka Štěpán
LPU7604
C
OK Lokomotiva Pardub
104:15
+23:18
41.
Fejk Zbyněk
SJC7501
C
Sportcentrum Jičín
104:50
+23:53
41.
Richtr Aleš
OKP6601
C
SK OK 24 Praha
104:50
+23:53
43.
Prášil Aleš
SJI7415
C
OK Jihlava
106:55
+25:58
44.
Slavík Viktor
PGP6300
C
SK Praga Praha
106:57
+26:00
45.
Martínek Robert
FSP7700
C
VŠTJ Stavební fakult
107:55
+26:58
46.
Šístek Daniel
SCP7507
C
AC Sparta Praha
109:40
+28:43
47.
Teringl Radek
VCB6502
C
TJ OB České Budějovi
109:49
+28:52
48.
Hendrych Martin
SJI7828
C
OK Jihlava
110:33
+29:36
49.
Vokál Vojtěch
CHA7900
C
OK Chrastava
110:46
+29:49
50.
Vácha Tomáš
BOR7409
C
OK Jiskra Nový Bor
111:16
+30:19
51.
Šťastný Karel
CTB7901
C
SK Chotěboř
111:48
+30:51
52.
Kvapil Petr
TUV7402
C
SOK TJ Turnov
113:28
+32:31
53.
Cichý David
PHK7001
C
OK 99 Hradec Králové
113:34
+32:37
54.
Borovička Milan
FSP6104
C
VŠTJ Stavební fakult
117:15
+36:18
55.
Hulec Jakub
VSP8401
C
USK Praha
119:37
+38:40
56.
Brom Hynek
LPM7503
C
OK Lokomotiva Plzeň
120:06
+39:09
57.
Wohanka Pavel
VRL7501
C
OOS TJ Spartak Vrchl
120:43
+39:46
58.
Klimeš Petr
KRE7701
C
TJ Sokol Křemže
122:01
+41:04
59.
Suchý Libor
LPM8003
C
OK Lokomotiva Plzeň
122:06
+41:09
60.
Bohuslav Václav
LPM7206
C
OK Lokomotiva Plzeň
123:41
+42:44
61.
Čečka Jiří
SHK7600
C
TJ Slavia Hradec Krá
125:40
+44:43
62.
Jahn Petr
VIZ8400
C
TJ Sokol Vizovice
125:57
+45:00
63.
Dubec Pavel
SCP8003
C
AC Sparta Praha
126:19
+45:22
64.
Chum Jaroslav
SLP6601
C
SK Slavia Praha
126:51
+45:54
65.
Suchý Ondřej
LPM8301
C
OK Lokomotiva Plzeň
128:32
+47:35
66.
Kubíček Zdeněk
TUR7902
C
OOB TJ Turnov
129:58
+49:01
67.
Talavašek Kamil
SJI8404
C
OK Jihlava
130:29
+49:32
68.
Kutlvašr Ruda
VRL7601
C
OOS TJ Spartak Vrchl
158:30
+77:33
Rakovec Michal
SCP6901
C
AC Sparta Praha
DISK
Samek Petr
PHK7302
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
Slovák Miroslav
SHK7704
C
TJ Slavia Hradec Krá
DISK
Brož Marek
TUR8402
C
OOB TJ Turnov
DISK
Hartl Jan
ODV8402
C
TJ AERO Odolena Voda
DISK
Nitsch Karel
FSP7611
C
VŠTJ Stavební fakult
DISK
Tojnar Jan
FSP6701
C
VŠTJ Stavební fakult
DISK
Šebesta Petr
TAP7604
C
KOB TRETRA Praha
DISK
Vondra Jiří
FSP7600
C
VŠTJ Stavební fakult
DISK
Fukátko Jan
LPU8105
C
OK Lokomotiva Pardub
DISK
Jedlička Karel
LPM7709
C
OK Lokomotiva Plzeň
DISK
H21C
9.80 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lučan Vladimír
LPU7710
E
OK Lokomotiva Pardub
66:39
+0:00
2.
Horálek Radek
DKP8013
C
SK Kotlářka Praha
72:16
+5:37
3.
Kalenský Pavel
SUL7601
C
Slavoj Severotuk Úst
86:50
+20:11
4.
David František
TAP5301
C
KOB TRETRA Praha
93:42
+27:03
5.
Cincibus Pavel
FSP6605
C
VŠTJ Stavební fakult
93:47
+27:08
6.
Tichý Martin
TJH6401
C
TJ OK Tolar
94:47
+28:08
7.
Vaněk Petr
TJH7302
C
TJ OK Tolar
99:48
+33:09
8.
Kubín Jiří
KUB8690
Kubínovi
104:30
+37:51
9.
Kučerka Jan
LIT8002
C
KOB Chemopetrol Litv
116:13
+49:34
10.
Macek Jiří
LIT8401
B
KOB Chemopetrol Litv
124:44
+58:05
11.
Kozelka Jan
LCV7000
C
TJ Loko Chomutov
141:16
+74:37
12.
Pavlík Bronislav
LIT8201
C
KOB Chemopetrol Litv
142:41
+76:02
Pavel Burša
MAS7500
C
KČT Aš
DISK-LIM:
Belžík Karel
PBM7101
C
TJ Spartak První Brn
DISK
H21E
14.50 km, 29 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Losman Petr
PHK7901
E
OK 99 Hradec Králové
88:20
+0:00
2.
Smola Michal
TZL8131
E
SKOB Zlín
92:18
+3:58
3.
Jedlička Michal
SHK7309
E
TJ Slavia Hradec Krá
96:52
+8:32
4.
Horáček Michal
VLI7700
E
VSK Slavia TU Libere
96:55
+8:35
5.
Pleticha Richard
TCE7502
R
TJ Elektrárny Kadaň
98:17
+9:57
6.
Procházka Jan
PGP8407
E
SK Praga Praha
98:44
+10:24
7.
Komanec Václav
SHK8406
E
TJ Slavia Hradec Krá
99:03
+10:43
8.
Zřídkaveselý Libor
ZBM7207
E
SK Žabovřesky Brno
99:42
+11:22
9.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
100:33
+12:13
10.
Hanák Pavel
STE7101
R
SK SKI-OB Šternberk
102:25
+14:05
11.
Váňa Petr
TUR8103
R
OOB TJ Turnov
103:58
+15:38
12.
Čech Radovan
TBM7835
E
TJ Tesla Brno
104:31
+16:11
13.
Skripnik Štěpán
SCP7901
R
AC Sparta Praha
104:51
+16:31
14.
Pekárek Evžen
TZL7007
R
SKOB Zlín
105:35
+17:15
15.
Henek Vladan
JPV8002
R
SK Prostějov
108:05
+19:45
16.
Kozák Osvald
TBM8201
R
TJ Tesla Brno
108:21
+20:01
17.
Oma Jakub
TUR8002
E
OOB TJ Turnov
108:57
+20:37
18.
Janata Martin
DKP8306
R
SK Kotlářka Praha
109:35
+21:15
19.
Zvěřina Petr
PHK8204
E
OK 99 Hradec Králové
110:31
+22:11
20.
Kovář Miroslav
SCP8103
R
AC Sparta Praha
111:13
+22:53
21.
Macek Martin
PHK7102
R
OK 99 Hradec Králové
111:31
+23:11
22.
Černý Michal
PHK8005
R
OK 99 Hradec Králové
112:51
+24:31
23.
Košárek Pavel
JAM7100
R
SK Jamnice
113:26
+25:06
24.
Kozak Petr
VSP6501
R
USK Praha
117:40
+29:20
25.
Udržal Tomáš
LPU8002
E
OK Lokomotiva Pardub
117:45
+29:25
26.
Kucera Jan
VSP7302
R
USK Praha
117:57
+29:37
27.
Zsebeházy István
HUN8502
Hungary Dudu Team
118:20
+30:00
28.
Krejčík Jiří
TZL8301
R
SKOB Zlín
122:19
+33:59
29.
Baier Martin
TUR7603
R
OOB TJ Turnov
122:52
+34:32
30.
Zuzánek Zdeněk
TJN5901
R
TJ Tatran Jablonec n
129:37
+41:17
Hošek Václav
DKP8000
R
SK Kotlářka Praha
DISK
Novák Jiří
NPA7502
R
SK lyžování a OB Nov
DISK
Kolařík Tomáš
BOR7809
E
OK Jiskra Nový Bor
DISK
Prášil Marek
SJI7313
E
OK Jihlava
DISK
Hepner David
SHK7601
E
TJ Slavia Hradec Krá
DISK
Mateju Michal
VSP7700
E
USK Praha
DISK
Henych Petr
VLI6001
R
VSK Slavia TU Libere
DISK
Štěrba Zbyněk
LPU8304
R
OK Lokomotiva Pardub
DISK
Gösswein Csaba
HUN8501
Hungary Dudu Team
DISK
H35B
9.60 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ropek Rudolf
VLI7007
VSK Slavia TU Libere
65:24
+0:00
2.
Novotný Milan
PHK6502
C
OK 99 Hradec Králové
71:21
+5:57
3.
Kovařík Tomáš
KAM6901
SK Kamenice
74:31
+9:07
4.
Kamenický Jan
PHK6601
C
OK 99 Hradec Králové
74:49
+9:25
5.
Milan Bílý
JES7001
C
KOS Jesenice
75:00
+9:36
6.
Kavalír Karel
PHK6503
C
OK 99 Hradec Králové
76:24
+11:00
7.
Karvánek Petr
BOR6600
C
OK Jiskra Nový Bor
79:39
+14:15
8.
Voborník Petr
CTB6601
C
SK Chotěboř
80:53
+15:29
9.
Přibík Jan
PGP6301
C
SK Praga Praha
83:08
+17:44
10.
Drábek Jan
MKP6700
C
SK Meteor Kačerov Pr
83:16
+17:52
11.
Valášek Petr
KAM6600
SK Kamenice
86:25
+21:01
12.
Straka Daniel
KAM6602
SK Kamenice
86:30
+21:06
13.
Reichardt Maxim
TJN6807
TJ Tatran Jablonec n
87:55
+22:31
14.
Malý Evžen
JIL6102
C
OK Jilemnice
88:42
+23:18
15.
Čechmánek Vladimír
OKP5802
C
SK OK 24 Praha
91:42
+26:18
16.
Klapal František
VAM6402
C
OOB Vamberk
93:33
+28:09
17.
Urban Miroslav
ZAT6900
TJ Lokomotiva Žatec
95:27
+30:03
18.
Kunc Petr
MLA6601
C
MLOK Mariánské Lázně
99:04
+33:40
19.
Hanák Martin
KRL6701
Kometa Kralovice
113:48
+48:24
20.
Miroslav Vlach
SCH6101
C
TJ Skalka Cheb
115:41
+50:17
21.
Sedláček Tomáš
KRL6401
Kometa Kralovice
119:17
+53:53
22.
Bína Pavel
MLA6708
C
MLOK Mariánské Lázně
124:06
+58:42
23.
Žitný Tomáš
SMB6401
SKOB SIG-MAT Mladá B
129:32
+64:08
24.
Žanda Jan
CTB6701
C
SK Chotěboř
132:54
+67:30
Jeřábek Milan
PGP6800
C
SK Praga Praha
DISK
Král Martin
JIL6101
C
OK Jilemnice
DISK
H40B
9.10 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krejčí Jaroslav
BOR6302
C
OK Jiskra Nový Bor
65:39
+0:00
2.
Urválek Jiří
TBM6107
C
TJ Tesla Brno
68:13
+2:34
3.
Hradecký Jaroslav
DOK6300
C
OK Doksy
71:23
+5:44
4.
Milota Josef
MLA5801
C
MLOK Mariánské Lázně
76:28
+10:49
5.
Šilhavý Miroslav
LPM5800
OK Lokomotiva Plzeň
79:03
+13:24
6.
Nykodým Petr
TBM6307
C
TJ Tesla Brno
81:40
+16:01
7.
Klaška Pavel
DKP6500
C
SK Kotlářka Praha
81:57
+16:18
8.
Hartman Aleš
VSP6506
C
USK Praha
82:14
+16:35
9.
Kořínek Zdeněk
DOK6200
C
OK Doksy
82:16
+16:37
10.
Mezník Vladimír
LBE6400
C
TJ Lokomotiva Beroun
84:06
+18:27
11.
Michalec Jan
MLA5701
C
MLOK Mariánské Lázně
87:25
+21:46
12.
Kavka Jiří
SCP5900
C
AC Sparta Praha
87:57
+22:18
13.
Funda Jiří
API6401
C
OK Andante Písek
88:30
+22:51
14.
Jan Hájek
MAS5401
C
KČT Aš
88:34
+22:55
15.
Petržela Pavel
LTU6301
C
Lokomotiva Trutnov
89:25
+23:46
16.
Chmelař Pavel
SHK6402
C
TJ Slavia Hradec Krá
89:40
+24:01
17.
Hájek Jiří
PTK6401
OK Potůčky
94:06
+28:27
18.
Picek Jan
TJN6500
TJ Tatran Jablonec n
96:03
+30:24
19.
Petráček Aleš
SJI6301
C
OK Jihlava
97:46
+32:07
20.
Hlaváček Lubomír
PHK6401
C
OK 99 Hradec Králové
97:55
+32:16
21.
Bořil Petr
OSN6207
C
SK Orientační sporty
98:53
+33:14
22.
Heikoop Mark
NLS64
Holland
99:36
+33:57
23.
Hartl Zdeněk
ODV6300
TJ AERO Odolena Voda
99:54
+34:15
24.
Procházka Radek
LPU6504
C
OK Lokomotiva Pardub
102:12
+36:33
25.
Pavlů Jaroslav
DCE6100
C
TJ Sokol Dobřichovic
104:15
+38:36
26.
Kohl Jirí
KPY6201
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
110:43
+45:04
27.
Mádle Petr
SHK6101
C
TJ Slavia Hradec Krá
119:39
+54:00
28.
Zuna Jaroslav
SCP6101
C
AC Sparta Praha
159:15
+93:36
H45B
7.30 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škorpil Martin
VSP5700
C
USK Praha
52:09
+0:00
2.
Krafka Jiří
BOR5500
C
OK Jiskra Nový Bor
53:20
+1:11
3.
Hausvater Karel
SHK5801
C
TJ Slavia Hradec Krá
56:07
+3:58
4.
Šebesta Vlastislav
TBM5807
C
TJ Tesla Brno
57:03
+4:54
5.
Procházka Antonín
DCE5500
C
TJ Sokol Dobřichovic
57:35
+5:26
6.
Konopáč Jiří
TUR5803
C
OOB TJ Turnov
60:21
+8:12
7.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
C
TJ Tesla Brno
62:56
+10:47
8.
Kamenický Radan
OSN6004
C
SK Orientační sporty
63:16
+11:07
9.
Kettner Pavel
HCE5900
C
TJ Sokol Hostivice
64:05
+11:56
10.
Dušátko Petr
PHK5702
C
OK 99 Hradec Králové
64:21
+12:12
11.
Švic Michal
PGP5700
C
SK Praga Praha
65:51
+13:42
12.
Flašar Jan
KCK5701
C
KOB Český Krumlov
67:24
+15:15
13.
Šámal Václav
PGP5601
C
SK Praga Praha
69:04
+16:55
14.
Wurzel Břetislav
OSN6005
C
SK Orientační sporty
69:17
+17:08
15.
Ludvík Petr
STB5701
C
TJ Stadion Nový Bor
71:18
+19:09
16.
Blabla Zdeněk
PCB5901
C
SKP České Budějovice
73:04
+20:55
17.
Klusáček Martin
TTR5601
C
OOB Třebíč
73:15
+21:06
18.
Jaroš Vladimír
DCE5400
C
TJ Sokol Dobřichovic
76:28
+24:19
19.
Kodeda Oldřich
VPM5901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
77:58
+25:49
20.
Doležal Miroslav
PGP5501
C
SK Praga Praha
78:22
+26:13
21.
Václav Suchý
VPM5502
KOS Slavia VŠ Plzeň
80:37
+28:28
22.
Gazdačko Milan
SHK5702
C
TJ Slavia Hradec Krá
81:12
+29:03
23.
Pichal Jan
VSP5202
C
USK Praha
83:44
+31:35
24.
Hejtmánek Vladimír
TAP5802
C
KOB TRETRA Praha
84:58
+32:49
25.
Přeček Zdeněk
SCP5200
C
AC Sparta Praha
85:00
+32:51
26.
Poklop Lubomír
LOL5601
SK OK Olomouc
85:26
+33:17
27.
Vícha Vladimír
LPU5801
C
OK Lokomotiva Pardub
86:42
+34:33
28.
Václav Chotětický
MAS5200
C
KČT Aš
87:02
+34:53
29.
Šorm Miroslav
DKL5200
C
TJ Sparta Doly Kladn
87:09
+35:00
30.
Fiala Zdeněk
TAP5501
C
KOB TRETRA Praha
90:17
+38:08
31.
Fanta Miroslav
EKP5800
VŠTJ Ekonom Praha
91:30
+39:21
32.
Červinka Jaroslav
OKP5803
C
SK OK 24 Praha
92:54
+40:45
33.
Jan Chotětický
MAS5400
C
KČT Aš
94:18
+42:09
34.
Novotný Miroslav
LPU5905
C
OK Lokomotiva Pardub
94:44
+42:35
35.
Dlouhý Jiří
DKP5700
C
SK Kotlářka Praha
94:46
+42:37
36.
Tomaščin Jaroslav
MKP5800
C
SK Meteor Kačerov Pr
95:55
+43:46
37.
Žemla Antonín
ODV4300
TJ AERO Odolena Voda
96:56
+44:47
38.
Koutný Ivan
ODV5300
TJ AERO Odolena Voda
103:40
+51:31
39.
Svobodný Petr
DKP5800
C
SK Kotlářka Praha
104:28
+52:19
40.
Macura Jaroslav
MLA5903
C
MLOK Mariánské Lázně
112:50
+60:41
41.
Vohadlo Jiří
PGP5701
C
SK Praga Praha
121:29
+69:20
Dobeš Václav
KPY5701
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
DISK
Šváb Jan
FSP5801
C
VŠTJ Stavební fakult
DISK
H50B
6.80 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Libere
51:49
+0:00
2.
Uher Petr
VSP5001
C
USK Praha
53:36
+1:47
3.
Novák Tom
DOK5500
C
OK Doksy
54:20
+2:31
4.
Knap Jan
LPU5101
C
OK Lokomotiva Pardub
55:47
+3:58
5.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
C
SK lyžování a OB Nov
58:34
+6:45
6.
Erlebach Josef
JIL5201
C
OK Jilemnice
59:04
+7:15
7.
Laciga Jiří
VPM5101
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
61:00
+9:11
8.
Gurka Jiří
TUV4601
C
SOK TJ Turnov
61:28
+9:39
9.
Hořínek Jaroslav
VSP5000
C
USK Praha
61:50
+10:01
10.
Juračka Vojtěch
LPU5404
C
OK Lokomotiva Pardub
62:54
+11:05
11.
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Libere
62:55
+11:06
12.
Farář Václav
LPU5201
C
OK Lokomotiva Pardub
64:26
+12:37
13.
Cabrnoch Jiří
DKL5400
C
TJ Sparta Doly Kladn
69:12
+17:23
14.
Junek Petr
STH5501
SK Studenec
70:26
+18:37
15.
Štěrba Pavel
LPU5408
C
OK Lokomotiva Pardub
70:32
+18:43
16.
Buriánek Jaromír
SCP4700
C
AC Sparta Praha
70:45
+18:56
17.
Sysel Zdeněk
PGP5200
C
SK Praga Praha
72:24
+20:35
18.
Jedlička Miroslav
LIT5302
C
KOB Chemopetrol Litv
78:39
+26:50
19.
Korecký Miroslav
TEM5501
C
KOB Temelín
86:46
+34:57
20.
Grešle Jaroslav
PTK5500
B
OK Potůčky
95:18
+43:29
Herman Jan
LPU5407
C
OK Lokomotiva Pardub
DISK
Hora Vlada
VSP5100
C
USK Praha
DISK
H55B
5.50 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švihovský Jaroslav
BOR5003
C
OK Jiskra Nový Bor
48:32
+0:00
2.
Farář Jaroslav
LPU5001
C
OK Lokomotiva Pardub
49:55
+1:23
3.
Rančák Josef
DOK5000
C
OK Doksy
50:11
+1:39
4.
Valter Petr
KBP4500
KBP Praha
51:27
+2:55
5.
Stehno Pavel
DKP4900
C
SK Kotlářka Praha
51:37
+3:05
6.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
SKP Žďár nad Sázavou
52:11
+3:39
7.
Peterka František
TJP4900
C
OOB TJ Sokol Troja
52:55
+4:23
8.
Babický Tomáš
DLT5001
C
OB Rozmarýn Litoměři
53:57
+5:25
9.
Hrobař Rudolf
SRK4702
C
SOOB Spartak Rychnov
54:55
+6:23
10.
Novák Karel
NPA5001
C
SK lyžování a OB Nov
55:01
+6:29
11.
Knobloch Jindra
VRL4901
C
OOS TJ Spartak Vrchl
55:07
+6:35
12.
Fujan Břetislav
DKL4800
C
TJ Sparta Doly Kladn
56:57
+8:25
13.
Mágr Zdeněk
LCV5000
C
TJ Loko Chomutov
57:25
+8:53
14.
Rychtecký Josef
VCB4801
C
TJ OB České Budějovi
58:46
+10:14
15.
Pospíil Jiří
TUV4701
C
SOK TJ Turnov
59:54
+11:22
16.
Fiala Miloš
KSH4801
TJ Kašperské Hory
60:41
+12:09
17.
Kubíček Zdeněk
TUR4802
C
OOB TJ Turnov
60:59
+12:27
18.
Nosál Stanislav
SLA4600
B
SKOB STAVIMAT Slaný
61:16
+12:44
19.
Koč Zdeněk
MKP4700
C
SK Meteor Kačerov Pr
61:56
+13:24
20.
Jirásek Jaroslav
SCH4701
C
TJ Skalka Cheb
63:15
+14:43
21.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
C
TJ Lokomotiva Beroun
67:05
+18:33
22.
Matějů Ivan
UVP4600
C
Slovan Praha
72:29
+23:57
23.
Novotný Jiří
SLP4601
C
SK Slavia Praha
73:08
+24:36
24.
Mrštík Václav
LPU5002
C
OK Lokomotiva Pardub
74:01
+25:29
25.
Toušek Miloslav
MKP5000
C
SK Meteor Kačerov Pr
74:54
+26:22
26.
Čenovský Jiří
MKP4900
C
SK Meteor Kačerov Pr
81:59
+33:27
27.
Ryšavý Vít
TJP4700
C
OOB TJ Sokol Troja
85:11
+36:39
Otta Pavel
TCE4601
TJ Elektrárny Kadaň
DISK
H60B
5.20 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházka Zdenko
DKP4300
C
SK Kotlářka Praha
45:58
+0:00
2.
Čadil Jan
FSP4300
C
VŠTJ Stavební fakult
47:45
+1:47
3.
Novotný František
PUL4200
USK Slavia UJEP Ústí
50:47
+4:49
4.
Kraus Jan
LLI4501
C
TJ Loko Liberec
51:37
+5:39
5.
Fišák Jan
MLA4401
C
MLOK Mariánské Lázně
53:01
+7:03
6.
Bohuslav Václav
LPM4201
OK Lokomotiva Plzeň
53:50
+7:52
7.
Aschermann Michal
TEP4400
Tempo Praha
55:42
+9:44
8.
Gřunděl Ivan
SJH4201
TJ Slovan Jindřichův
56:38
+10:40
9.
Fridrich Jaroslav
LPU4501
C
OK Lokomotiva Pardub
57:35
+11:37
10.
Sklenář Jan
MLA4201
C
MLOK Mariánské Lázně
58:08
+12:10
11.
Lisý Jan
ONO4201
SKOB Ostrov
67:28
+21:30
12.
Němec Vladimír
SLA4202
C
SKOB STAVIMAT Slaný
72:09
+26:11
13.
Folprecht Eduard
TUR4301
C
OOB TJ Turnov
79:39
+33:41
14.
Rejpal Petr
SCP4100
C
AC Sparta Praha
81:33
+35:35
15.
Urbanec Antonín
FSP4100
C
VŠTJ Stavební fakult
112:30
+66:32
H65B
4.60 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křtěnský Jaroslav
BOR3600
C
OK Jiskra Nový Bor
47:55
+0:00
2.
Attl Vladimír
PGP3800
C
SK Praga Praha
47:56
+0:01
3.
Mikulecký Jan
PHK3801
C
OK 99 Hradec Králové
52:52
+4:57
4.
Havlík Jaroslav
SJC3601
C
Sportcentrum Jičín
57:43
+9:48
5.
Mašek Pavel
BOR3602
C
OK Jiskra Nový Bor
59:19
+11:24
6.
Zemánek Bohumil
VRL3601
C
OOS TJ Spartak Vrchl
59:58
+12:03
7.
Weber Petr
PHK3901
C
OK 99 Hradec Králové
62:48
+14:53
8.
Beránek Miroslav
BOR3900
C
OK Jiskra Nový Bor
65:05
+17:10
9.
Pich Josef
CST4002
C
TJ ČZ Strakonice
65:31
+17:36
10.
Máslo Miroslav
SHK4001
C
TJ Slavia Hradec Krá
67:21
+19:26
11.
Kalivoda Vladimír
KNC3800
C
Sokol Kostelec n. Č.
81:03
+33:08
12.
Langr Jan
BOR3601
C
OK Jiskra Nový Bor
86:17
+38:22
13.
Ďurčat Jozef
DKP3800
C
SK Kotlářka Praha
87:49
+39:54
14.
Šrůta Pavel
PGP3802
C
SK Praga Praha
141:26
+93:31
H70B
4.20 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Reidinger Antonín
PVD3101
C
TJ Sokol Pražák
51:02
+0:00
2.
Koubek Jiří
BSO3500
KOB Baník Sokolov
58:10
+7:08
3.
Kalivoda Viktor
KNC3300
C
Sokol Kostelec n. Č.
61:36
+10:34
4.
Hanák Milan
FSP3400
C
VŠTJ Stavební fakult
67:06
+16:04
5.
Semorád Miloš
SCP3300
C
AC Sparta Praha
70:46
+19:44
6.
Vondra Jaroslav
FSP3300
C
VŠTJ Stavební fakult
77:58
+26:56
H75B
3.30 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vykysalý František
PHK3002
C
OK 99 Hradec Králové
32:16
+0:00
2.
Petr Miroslav
TKP2700
56:04
+23:48
3.
Samohýl Richard
PGP2800
C
SK Praga Praha
58:23
+26:07
4.
Kreisinger Vladimir
VSP2900
C
USK Praha
63:00
+30:44
5.
Cupák Miloslav
DCE2200
C
TJ Sokol Dobřichovic
65:41
+33:25
6.
Veit Jan
FSP2800
C
VŠTJ Stavební fakult
66:46
+34:30
P4
4.80 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jiroušek Pavel
LPM7704
C
OK Lokomotiva Plzeň
36:17
+0:00
2.
Kiacz Bence
HUN
Hungary Dudu Team
36:28
+0:11
3.
Horký Roman
VSP6503
C
USK Praha
37:57
+1:40
4.
Brabec Zdeněk
ZAT5603
TJ Lokomotiva Žatec
41:44
+5:27
5.
Mechl Miroslav
ZZZ6300
Neregistrovaní
46:57
+10:40
6.
Hrstka Vladislav
JHB5702
C
TJ Jiskra Havlíčkův
49:56
+13:39
7.
Oncirková Monika
ONO
SKOB Ostrov
53:59
+17:42
8.
Trojčák Daniel
VSP6510
C
USK Praha
55:08
+18:51
9.
Cabrnoch Jan
DKL8601
C
TJ Sparta Doly Kladn
62:42
+26:25
10.
Kuželová Michaela
FSP
VŠTJ Stavební fakult
65:15
+28:58
11.
Jedličková Renata
LPM7854
OK Lokomotiva Plzeň
65:54
+29:37
12.
Mechlová Petra
ZZZ8700
Neregistrovaní
66:34
+30:17
13.
Rulc Zdeněk
LJN7201
C
TJ LIAZ Jablonec nad
70:41
+34:24
14.
Frey Eduard
KPY5800
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
71:11
+34:54
15.
Langer Roman
LJN7206
C
TJ LIAZ Jablonec nad
71:22
+35:05
16.
Brllicová Jana
TBM7474
TJ Tesla Brno
72:06
+35:49
17.
Netuka Vojtěch
SHK9701
C
TJ Slavia Hradec Krá
72:22
+36:05
18.
Grivalský Michal
PGP5900
C
SK Praga Praha
75:52
+39:35
19.
Jahnova Anezka
VSP8150
R
USK Praha
76:21
+40:04
20.
Krišková Marie
DKL8650
C
TJ Sparta Doly Kladn
76:44
+40:27
21.
Nováková Pavla
DOK5950
C
OK Doksy
77:03
+40:46
22.
Bělostíková Pavla
DCE8851
C
TJ Sokol Dobřichovic
82:45
+46:28
23.
Vojtková Magdalena
FSP
VŠTJ Stavební fakult
85:27
+49:10
24.
Kopecký Jiří
VSP
USK Praha
92:14
+55:57
25.
Petrov Michal
PGP
SK Praga Praha
109:10
+72:53
26.
Rusá Lenka
DCE6452
C
TJ Sokol Dobřichovic
121:32
+85:15
Vilimovská Miroslava
DOK5750
C
OK Doksy
DISK
Hartl Martin
ODV9000
B
TJ AERO Odolena Voda
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz