2.00 km, 50 m, 8 controls
2.00 km, 75 m, 10 controls
2.50 km, 100 m, 12 controls
2.80 km, 135 m, 14 controls
3.00 km, 150 m, 15 controls
4.00 km, 200 m, 16 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Fialová Pavla |
VSP7750 |
C |
USK Praha |
41:29 |
|
2. |
Mechlová Lenka |
JIL9051 |
A |
OK Jilemnice |
44:57 |
+3:28 |
3. |
Freyová Andrea |
PTK8952 |
A |
OK Potůčky |
45:22 |
+3:53 |
4. |
Borovičková Lenka |
FSP7350 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
48:49 |
+7:20 |
5. |
Neradová Alena |
LIT8551 |
R |
KOB Chemopetrol Litv |
49:37 |
+8:08 |
6. |
Rambousková Kateřina |
BSO8151 |
C |
KOB Baník Sokolov |
51:51 |
+10:22 |
7. |
Nyklová Jana |
LKV8151 |
C |
Klub vodáků Karlovy |
53:01 |
+11:32 |
8. |
Bischofová Petra |
MLA7552 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
54:34 |
+13:05 |
9. |
Nyklová Helena |
MFP7550 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
55:24 |
+13:55 |
10. |
Jiráňová Blanka |
SCH7851 |
|
TJ Skalka Cheb |
58:50 |
+17:21 |
11. |
Šilhavá Petra |
LPM8351 |
C |
TJ Loko Plzeň |
60:35 |
+19:06 |
12. |
Bohatá Jana |
VSP7554 |
C |
USK Praha |
65:19 |
+23:50 |
13. |
Dvořáková Eva |
OSN7960 |
C |
SK Orient. sporty No |
69:25 |
+27:56 |
14. |
Králová Michaela |
CTB7959 |
C |
SK Chotěboř |
70:04 |
+28:35 |
15. |
Naporowská Marie |
BSO7950 |
C |
KOB Baník Sokolov |
79:51 |
+38:22 |
16. |
Bartošová Jana |
KRP7051 |
C |
OK KOURA Praha |
83:23 |
+41:54 |
|
Houdková Kateřina |
OSN7961 |
C |
SK Orient. sporty No |
DISK |
|
|
Kadlecová Jana |
MFP7650 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
DISK |
|
3.00 km, 140 m, 13 controls
2.50 km, 105 m, 12 controls
2.30 km, 105 m, 12 controls
2.20 km, 95 m, 12 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Říhová Hana
|
LPM4550 |
C |
TJ Loko Plzeň |
56:53 |
|
2.00 km, 55 m, 9 controls
2.30 km, 95 m, 11 controls
2.50 km, 105 m, 12 controls
3.00 km, 150 m, 15 controls
3.80 km, 200 m, 16 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Veselý Vojtěch |
NEJ8801 |
A |
TJ Jiskra Nejdek /ly |
33:57 |
|
2. |
Šmejkal Ondra |
MLA8712 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
43:44 |
+9:47 |
3. |
Popule Tomáš |
LPM8703 |
C |
TJ Loko Plzeň |
56:50 |
+22:53 |
5.20 km, 260 m, 23 controls
3.80 km, 200 m, 16 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
ŠKorpil Martin |
VSP5703 |
C |
USK Praha |
38:06 |
|
2. |
Řehořek Jaroš |
SKV6301 |
C |
TJ Slovan Karlovy Va |
39:10 |
+1:04 |
3. |
Mezník Vladimír |
LBE6400 |
C |
TJ Loko Beroun |
40:51 |
+2:45 |
4. |
Chotětický Václav |
MAS5200 |
C |
KČT Aš |
43:13 |
+5:07 |
5. |
Kass Pavel |
BSO7000 |
C |
KOB Baník Sokolov |
44:34 |
+6:28 |
6. |
Kroupa Štěpán |
VPM6903 |
C |
KOS Slavia VŠ Plzeň |
46:00 |
+7:54 |
7. |
Vlach Miroslav |
SCH6101 |
|
TJ Skalka Cheb |
47:10 |
+9:04 |
8. |
Sedláček Tomáš |
KRL6401 |
C |
Kometa Kralovice |
51:57 |
+13:51 |
9. |
Píchal Jan |
VSP5202 |
C |
USK Praha |
53:22 |
+15:16 |
|
Chotětický Jan |
MAS5400 |
C |
KČT Aš |
DISK |
|
3.50 km, 180 m, 16 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
John Vladimír |
OLP5502 |
C |
SKP OLYMP Praha |
39:15 |
|
2. |
Robotka Libor |
PBM5303 |
C |
TJ Spartak První Brn |
41:36 |
+2:21 |
3. |
Steininger Pavel |
LPM5603 |
C |
TJ Loko Plzeň |
42:51 |
+3:36 |
4. |
Kodeda Oldřich |
VPM5901 |
C |
KOS Slavia VŠ Plzeň |
48:12 |
+8:57 |
5. |
Jaroš Vladimír |
DCE5400 |
C |
Sokol Dobřichovice |
49:08 |
+9:53 |
6. |
Ptáček Ladislav |
BBM5300 |
C |
KPKS BETA Brno |
55:59 |
+16:44 |
7. |
Nykl Jan |
LKV5101 |
C |
Klub vodáků Karlovy |
56:07 |
+16:52 |
8. |
Šváb Jan |
FSP5801 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
66:10 |
+26:55 |
|
Schejbal Ladislav |
SCH5301 |
|
TJ Skalka Cheb |
DISK |
|
3.00 km, 140 m, 13 controls
2.20 km, 95 m, 12 controls