Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní mistrovství - sprint
Kód závodu
050409
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní mistrovství - sprint
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
09.04.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Zhor
Použitá mapa
Zhor 2005
Pořadatel
ASU - ALteam
Ředitel závodu
David Ales
Hlavní rozhodčí
Martin Kratochvil
Stavitel tratí
David Ales
Kategorie
D10
D10N
D12
D14
D16
D18
D21C
D21D
D35
D45
D55
H10
H10N
H12
H14
H16
H18
H21C
H21D
H35
H45
H55
H60
HDR
TPR
D10
7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doleželová Kateřina
PZR9559
C
SKP Žďár nad Sázavou
8.00
D10N
5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D12
1.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jemelíková Denisa
VBM9351
B
VSK MZLU Brno
9.07
2.
Chromá Kateřina
ZBM9451
C
SK Žabovřesky Brno
10.02
+ 0.55
3.
Voborníková Alena
CTB9451
C
SK Chotěboř
12.08
+ 3.01
4.
Tichá Tereza
TJH9451
C
TJ OK Tolar
12.09
+ 3.02
5.
Fialová Věra
TTR9451
C
OOB Třebíč
12.48
+ 3.41
6.
Macháčková Zuzana
ZBM9453
C
SK Žabovřesky Brno
12.57
+ 3.50
7.
Švecová Kateřina
JHB9353
B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13.13
+ 4.06
8.
Nováková Alžběta
CTB9351
C
SK Chotěboř
15.21
+ 6.14
9.
Mutinská Daniela
HVC9351
C
SK Hlinsko
17.12
+ 8.05
10.
Macháčková Klára
ZBM9452
C
SK Žabovřesky Brno
19.02
+ 9.55
11.
Zachová Magdalena
SJI9454
C
OK Jihlava
21.13
+12.06
Tesařová Markéta
RBK9451
B
SK Radioklub Blansko
DISK
MS
Boučková Lenka
CHT9152
C
SK Chrast
DISK
D14
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petráčková Klára
SJI9251
A
OK Jihlava
11.52
2.
Urbanová Johana
PZR9251
C
SKP Žďár nad Sázavou
12.55
+ 1.03
3.
Klusáčková Zuzana
TTR9151
B
OOB Třebíč
13.13
+ 1.21
4.
Voborníková Kateřina
CTB9252
B
SK Chotěboř
14.53
+ 3.01
5.
Wurzelová Pavlína
OSN9273
B
SK Orientační sporty Nové Měst
15.19
+ 3.27
6.
Fialková Kateřina
CTB9153
C
SK Chotěboř
18.26
+ 6.34
7.
Kolaříková Anna
ZBM9151
C
SK Žabovřesky Brno
20.17
+ 8.25
8.
Mutinská Ivana
HVC9151
C
SK Hlinsko
20.25
+ 8.33
9.
Dominiková Simona
CTB9154
C
SK Chotěboř
23.56
+12.04
10.
Milíčková Marie
PZR9252
C
SKP Žďár nad Sázavou
24.06
+12.14
11.
Dvořáková Lada
JHB9251
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
26.10
+14.18
12.
Pavlíková Petra
CHT9151
C
SK Chrast
27.02
+15.10
13.
Oulehlová Barbora
PZR9253
B
SKP Žďár nad Sázavou
30.07
+18.15
D16
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Wurzelová Hana
OSN8972
B
SK Orientační sporty Nové Měst
13.37
2.
Boudová Zuzana
SJI9055
B
OK Jihlava
14.15
+ 0.38
3.
Fialová Zuzana
TTR9051
C
OOB Třebíč
15.00
+ 1.23
4.
Králová Iveta
JHB8952
B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15.53
+ 2.16
5.
Kučerová Lucie
PZR9051
B
SKP Žďár nad Sázavou
16.01
+ 2.24
6.
Řezníčková Tereza
SJI9056
B
OK Jihlava
16.13
+ 2.36
MS
Šmídová Stanislava
CHT8751
C
SK Chrast
23.58
+10.21
MS
Lazárková Jana
RUZ8857
C
TJ Růžená
20.53
+ 7.16
D18
1.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
A
SK Žabovřesky Brno
14.41
2.
Kopáčková Iva
CHT8851
B
SK Chrast
15.55
+ 1.14
3.
Stupalová Tamara
JHB8852
B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17.54
+ 3.13
4.
Kučerová Marie
PZR8851
C
SKP Žďár nad Sázavou
19.35
+ 4.54
5.
Lazárková Dita
RUZ8753
C
TJ Růžená
20.11
+ 5.30
6.
Fialová Hana
CTB8753
C
SK Chotěboř
21.03
+ 6.22
7.
Panáčková Lucie
SJI8756
B
OK Jihlava
21.28
+ 6.47
8.
Štursová Michala
CHT8852
C
SK Chrast
22.16
+ 7.35
9.
Mádrová Hana
SJI8763
B
OK Jihlava
22.44
+ 8.03
10.
Bulvová Tereza
CHT8854
C
SK Chrast
23.15
+ 8.34
Kratochvílová Lucie
SJI8755
C
OK Jihlava
DISK
D21C
2.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Palátová Petra
SJI8658
A
OK Jihlava
14.26
2.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
14.33
+ 0.07
3.
Hrušková Lenka
DKP8555
R
SK Kotlářka Praha
15.37
+ 1.11
4.
Tvarůžková Petra
SJI8452
R
OK Jihlava
16.06
+ 1.40
5.
Jirků Kamila
SJI8161
R
OK Jihlava
16.44
+ 2.18
6.
Rosecká Alena
PZR5654
C
SKP Žďár nad Sázavou
16.52
+ 2.26
7.
Kamenická Lenka
OSN6955
C
SK Orientační sporty Nové Měst
16.54
+ 2.28
8.
Fučíková Hana
VBM7751
C
VSK MZLU Brno
17.08
+ 2.42
9.
Křístková Veronika
ZBM8379
C
SK Žabovřesky Brno
17.19
+ 2.53
10.
Beržinská Soňa
JPV8552
A
SK Prostějov
17.24
+ 2.58
11.
Blechová Lenka
CHT8053
C
SK Chrast
17.28
+ 3.02
12.
Reinerová Barbara
ZBM8451
C
SK Žabovřesky Brno
18.03
+ 3.37
13.
Bulvová Hana
CHT6655
C
SK Chrast
18.35
+ 4.09
14.
Kárníková Libuše
JIL8456
C
OK Jilemnice
18.37
+ 4.11
15.
Kodysová Eva
RUZ8151
C
TJ Růžená
19.04
+ 4.38
16.
Ehlová Pavla
ZBM7355
C
SK Žabovřesky Brno
19.08
+ 4.42
17.
Hendrychová Jana
TJH7451
C
TJ OK Tolar
19.26
+ 5.00
18.
Stratilová Marie
ZBM8751
B
SK Žabovřesky Brno
19.52
+ 5.26
19.
Švecová Iva
CHT7151
C
SK Chrast
20.11
+ 5.45
20.
Tomšů Lucie
JHB8051
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
21.01
+ 6.35
21.
Šišková Vladimíra
ZBM8456
C
SK Žabovřesky Brno
21.27
+ 7.01
22.
Šťastná Alena
CTB7351
C
SK Chotěboř
21.44
+ 7.18
23.
Dvořáčková Jana
TTR7852
C
OOB Třebíč
22.01
+ 7.35
24.
Muselíková Vladislava
ABM7051
C
KOB MOIRA Brno
22.22
+ 7.56
25.
Čábelková Jana
ZBM8453
C
SK Žabovřesky Brno
24.21
+ 9.55
26.
Binková Jana
CHT8651
B
SK Chrast
25.36
+11.10
Ptáčková Nikol
BBM7850
C
BETA URSUS Orienteering
DISK
Brozova Andrea
DAE7151
C
SK ELMARO Dačice
DISK
Korpasová Ivana
LBM7362
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
DISK
D21D
1.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švecová Marcela
JHB7351
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16.58
2.
Pelikánová Lenka
CTB8061
C
SK Chotěboř
27.13
+10.15
3.
Šťastná Hana
CTB7051
C
SK Chotěboř
27.30
+10.32
4.
Lhotská Jana
TTR7951
C
OOB Třebíč
31.04
+14.06
5.
Šmídová Kateřina
CHT8451
C
SK Chrast
33.01
+16.03
D35
2.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jemelíková Lada
VBM6555
C
VSK MZLU Brno
17.59
2.
Klusáčková Jitka
TTR6152
C
OOB Třebíč
18.22
+ 0.23
3.
Voborníková Eva
CTB6851
C
SK Chotěboř
18.57
+ 0.58
4.
Hrstková Dana
JHB6051
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19.20
+ 1.21
5.
Kuchařová Ada
TBM5855
C
TJ Tesla Brno
19.27
+ 1.28
6.
Wurzelová Dana
OSN6654
C
SK Orientační sporty Nové Měst
19.39
+ 1.40
6.
Tichá Jana
TJH6451
C
TJ OK Tolar
19.39
+ 1.40
8.
Hudečková Helena
KTA6951
C
SK Kotnov Tábor
20.43
+ 2.44
9.
Mutinská Zdeňka
HVC6453
C
SK Hlinsko
21.06
+ 3.07
10.
Janská Iva
LBM5795
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
21.32
+ 3.33
10.
Gregorová Bibiana
CTB6852
C
SK Chotěboř
21.32
+ 3.33
12.
Syslová Iva
TTR6151
C
OOB Třebíč
22.36
+ 4.37
13.
Stupalová Jana
JHB5451
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
22.44
+ 4.45
14.
Tesařová Jitka
RBK6451
C
SK Radioklub Blansko
23.05
+ 5.06
15.
Kučerová Vladimíra
PZR6460
C
SKP Žďár nad Sázavou
23.20
+ 5.21
16.
Žemličková Jindra
CHT5751
C
SK Chrast
25.24
+ 7.25
17.
Zemanová Alena
KTA6351
C
SK Kotnov Tábor
26.36
+ 8.37
18.
Hrušková Zdeňka
OSN5950
C
SK Orientační sporty Nové Měst
26.57
+ 8.58
19.
Čejková Jana
JHB6152
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
27.20
+ 9.21
Matyášová Lenka
LBM6460
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
DISK
D45
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rajnošková Marie
KSU6093
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
14.58
2.
Salajková Věra
LBM5558
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
17.18
+ 2.20
3.
Křížová Zdenka
PZR5051
C
SKP Žďár nad Sázavou
18.04
+ 3.06
4.
Orálková Libuše
TTR5351
C
OOB Třebíč
20.07
+ 5.09
5.
Kovářová Milena
TJH5351
C
TJ OK Tolar
26.58
+12.00
6.
Boudná Jaroslava
SJI4275
C
OK Jihlava
27.00
+12.02
7.
Hradecká Dagmar
JHB5651
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
34.12
+19.14
8.
Velíšková Emílie
JHB5652
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
57.47
+42.49
D55
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomanová Jana
LBM4955
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
21.08
2.
Hudečková Alena
KTA4351
C
SK Kotnov Tábor
25.02
+ 3.54
H10
7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čech Jan
SJI9601
C
OK Jihlava
6.20
2.
Veselý Jan
PZR9501
C
SKP Žďár nad Sázavou
6.50
+ 0.30
3.
Brlica Jan
ZBM9502
C
SK Žabovřesky Brno
7.22
+ 1.02
4.
Frýba Dominik
SJI9702
C
OK Jihlava
7.58
+ 1.38
5.
Hledík Jakub
CHT9501
C
SK Chrast
8.02
+ 1.42
6.
Kamenický Jeroným
OSN9549
C
SK Orientační sporty Nové Měst
8.17
+ 1.57
7.
Ptáček Pavel
BBM9600
C
BETA URSUS Orienteering
10.41
+ 4.21
H10N
5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zacha Jiří
SJI9703
C
OK Jihlava
8.30
2.
Musil Milan
RBK9604
C
SK Radioklub Blansko
10.20
+ 1.50
3.
Bořil Jan
OSN9700
C
SK Orientační sporty Nové Měst
13.09
+ 4.39
Procházka Jiří
ZBM9805
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
H12
1.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klusáček Jan
TTR9301
B
OOB Třebíč
9.21
2.
Brlica Pavel
ZBM9302
C
SK Žabovřesky Brno
10.24
+ 1.03
3.
Zacha Ondřej
SJI9304
C
OK Jihlava
11.07
+ 1.46
4.
Žemlička Lukáš
CTB9302
C
SK Chotěboř
12.42
+ 3.21
5.
Lazárek Zbynek
RUZ9308
C
TJ Růžená
14.58
+ 5.37
6.
Šťastný Jan
CTB9402
C
SK Chotěboř
15.46
+ 6.25
7.
Hájek Pavel
VBM9305
C
VSK MZLU Brno
16.59
+ 7.38
8.
Koutný Tomáš
TTR9302
C
OOB Třebíč
20.46
+11.25
9.
Matýsek Martin
CTB9306
C
SK Chotěboř
20.49
+11.28
10.
Gregor Petr
CTB9301
C
SK Chotěboř
46.12
+36.51
Pokorný Ondřej
SJI9401
C
OK Jihlava
DISK
H14
1.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zimmermann Štěpán
ZBM9101
A
SK Žabovřesky Brno
12.18
2.
Jemelík Hynek
VBM9101
A
VSK MZLU Brno
13.26
+ 1.08
3.
Kazda Adam
RBK9104
B
SK Radioklub Blansko
13.41
+ 1.23
4.
Suchý Jiří
SJI9201
B
OK Jihlava
14.26
+ 2.08
5.
Krejsa Vladimír
CHT9202
A
SK Chrast
14.29
+ 2.11
6.
Hrobař Štěpán
ABM9106
B
KOB MOIRA Brno
14.46
+ 2.28
7.
Berka Miroslav
RBK9210
B
SK Radioklub Blansko
14.56
+ 2.38
8.
Žanda Matěj
CTB9201
C
SK Chotěboř
15.27
+ 3.09
9.
Veselý Martin
PZR9101
B
SKP Žďár nad Sázavou
15.52
+ 3.34
10.
Štursa Jiří
CHT9203
C
SK Chrast
16.13
+ 3.55
11.
Šnobr Michal
SJI9102
B
OK Jihlava
17.24
+ 5.06
12.
Hájek Lukáš
CHT9103
C
SK Chrast
18.10
+ 5.52
13.
Kaser Dan
JHB9103
B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18.43
+ 6.25
14.
Klimeš Adam
TJH9102
B
TJ OK Tolar
18.52
+ 6.34
15.
Škrabánek Matěj
SJI9203
C
OK Jihlava
19.42
+ 7.24
16.
Žemlička Tomáš
CTB9102
C
SK Chotěboř
20.56
+ 8.38
17.
Sitař Václav
PZR9202
B
SKP Žďár nad Sázavou
21.42
+ 9.24
18.
Štefec Jaroslav
CHT9101
C
SK Chrast
22.06
+ 9.48
19.
Šmíd Jakub
CHT9206
C
SK Chrast
26.04
+13.46
20.
Čejka Petr
CTB9103
C
SK Chotěboř
32.32
+20.14
21.
Hrnčíř Jakub
CHT9204
C
SK Chrast
32.57
+20.39
Tecl Karel
CTB9205
C
SK Chotěboř
DISK
Novotný Matěj
CHT9106
C
SK Chrast
DISK
H16
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klusáček Matěj
TTR8901
A
OOB Třebíč
13.59
2.
Bořil Petr
OSN9137
A
SK Orientační sporty Nové Měst
15.15
+ 1.16
3.
Růžička Adam
TTR9006
C
OOB Třebíč
15.29
+ 1.30
4.
Nykodým Miloš
ZBM9005
A
SK Žabovřesky Brno
16.02
+ 2.03
5.
Krejsa Martin
CHT9001
A
SK Chrast
17.04
+ 3.05
6.
Novohradský Petr
PZR8903
C
SKP Žďár nad Sázavou
18.03
+ 4.04
7.
Hruška Ondřej
OSN8935
B
SK Orientační sporty Nové Měst
18.58
+ 4.59
8.
Kovář Jaroslav
TJH8901
B
TJ OK Tolar
20.56
+ 6.57
9.
Pavlík David
PZR9002
B
SKP Žďár nad Sázavou
21.07
+ 7.08
10.
Koutný Michal
TTR9007
C
OOB Třebíč
23.12
+ 9.13
11.
Kohout Daniel
TTR9005
C
OOB Třebíč
31.46
+17.47
H18
2.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zimmermann Jakub
ZBM8928
A
SK Žabovřesky Brno
13.35
2.
Zelinka Jiří
ZBM8740
A
SK Žabovřesky Brno
15.28
+ 1.53
3.
Pospíšek Marek
TBM8907
A
TJ Tesla Brno
15.37
+ 2.02
4.
Dědic Filip
ZBM8836
A
SK Žabovřesky Brno
16.52
+ 3.17
5.
Fiala Martin
TTR8801
B
OOB Třebíč
16.58
+ 3.23
6.
Šíma Petr
PZR8702
B
SKP Žďár nad Sázavou
17.11
+ 3.36
7.
Šíma Oldřich
OSN8731
A
SK Orientační sporty Nové Měst
17.24
+ 3.49
8.
Hájek Jakub
CTB8701
C
SK Chotěboř
18.16
+ 4.41
9.
Kratochvíl Jan
SJI8816
C
OK Jihlava
19.18
+ 5.43
10.
Hladílek Jan
PZR8814
B
SKP Žďár nad Sázavou
21.14
+ 7.39
11.
Záhorec Matouš
CHT8801
C
SK Chrast
22.07
+ 8.32
12.
Matyáš Aleš
LBM8733
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
22.28
+ 8.53
H21C
2.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zridkavesely Libor
ZBM7207
E
SK Žabovřesky Brno
13.39
2.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
13.47
+ 0.08
3.
Kabáth David
ZBM8433
C
SK Žabovřesky Brno
14.48
+ 1.09
4.
Chromý Adam
ZBM8841
A
SK Žabovřesky Brno
14.49
+ 1.10
5.
Prášil Marek
SJI7313
E
OK Jihlava
14.56
+ 1.17
6.
Hübner Jan
CTB7902
C
SK Chotěboř
15.17
+ 1.38
7.
Janský Petr
ZBM8603
A
SK Žabovřesky Brno
15.20
+ 1.41
8.
Král Michal
CTB8201
C
SK Chotěboř
15.23
+ 1.44
9.
Dvořáček Jiří
TTR7502
C
OOB Třebíč
15.30
+ 1.51
10.
Venhoda Milan
SJI7104
C
OK Jihlava
15.37
+ 1.58
11.
Rajnošek Matěj
OSN8800
A
SK Orientační sporty Nové Měst
15.39
+ 2.00
12.
Ehl Jiří
ZBM7701
C
SK Žabovřesky Brno
15.44
+ 2.05
13.
Fučík Karel
VBM7246
R
VSK MZLU Brno
15.49
+ 2.10
14.
Kopáček Jan
CHT8510
A
SK Chrast
15.59
+ 2.20
15.
Fiala Jan
BBM7205
C
BETA URSUS Orienteering
16.04
+ 2.25
16.
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
16.05
+ 2.26
17.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
16.15
+ 2.36
18.
Král Aleš
CTB7801
C
SK Chotěboř
16.32
+ 2.53
19.
Pracný Jakub
ZBM8614
A
SK Žabovřesky Brno
16.34
+ 2.55
20.
Holík Marek
TBM6507
C
TJ Tesla Brno
16.46
+ 3.07
21.
Kozumplík Aleš
VBM8403
C
VSK MZLU Brno
16.49
+ 3.10
21.
Matras Tomáš
CHT8001
C
SK Chrast
16.49
+ 3.10
23.
Mazal Zdeněk
VBM8103
C
VSK MZLU Brno
16.57
+ 3.18
24.
Gregor Martin
CTB7701
C
SK Chotěboř
17.05
+ 3.26
25.
Mareček Petr
OSN6912
C
SK Orientační sporty Nové Měst
17.13
+ 3.34
26.
Šťastný Karel
CTB7901
C
SK Chotěboř
17.15
+ 3.36
27.
Prokop Petr
ZBM7908
C
SK Žabovřesky Brno
17.31
+ 3.52
28.
Urban Jan
SBK7537
C
KOB Start Blansko
17.40
+ 4.01
29.
Krejsa Jan
CHT8701
A
SK Chrast
18.00
+ 4.21
30.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
18.05
+ 4.26
31.
Bravený Adam
VBM8801
A
VSK MZLU Brno
18.07
+ 4.28
32.
Kuban Michal
CHT8505
B
SK Chrast
18.11
+ 4.32
33.
Stupal František
JHB8603
A
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18.17
+ 4.38
34.
Kysilko Zdeněk
CHT8601
B
SK Chrast
18.22
+ 4.43
35.
Šíma Karel
OSN8630
C
SK Orientační sporty Nové Měst
18.26
+ 4.47
36.
Kafka Tomáš
SJI8504
R
OK Jihlava
18.36
+ 4.57
37.
Pátek Richard
ZBM7609
C
SK Žabovřesky Brno
18.44
+ 5.05
38.
Gross Michal
ABM6946
C
KOB MOIRA Brno
18.47
+ 5.08
39.
Šíma Pavel
PZR7838
C
SKP Žďár nad Sázavou
19.02
+ 5.23
40.
Hendrych Martin
SJI7828
C
OK Jihlava
19.16
+ 5.37
41.
Hájek Štěpán
CTB8901
B
SK Chotěboř
19.24
+ 5.45
41.
Veselý Martin
ZBM7502
C
SK Žabovřesky Brno
19.24
+ 5.45
43.
Čejka Michal
JHB8702
B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19.50
+ 6.11
44.
Kamenický Radan
OSN6004
C
SK Orientační sporty Nové Měst
20.02
+ 6.23
44.
Mach Radovan
TBM6605
C
TJ Tesla Brno
20.02
+ 6.23
46.
Tichý Martin
TJH6401
C
TJ OK Tolar
20.41
+ 7.02
47.
Věžník Roman
TTR7901
C
OOB Třebíč
20.55
+ 7.16
48.
Čejka Tomáš
JHB8203
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
21.21
+ 7.42
49.
Jansa Jiří
CHT8402
R
SK Chrast
21.30
+ 7.51
50.
Korecký Miroslav
TEM7901
C
KOB Temelín
22.42
+ 9.03
51.
Mazal Miroslav
VBM8503
C
VSK MZLU Brno
29.04
+15.25
52.
Houdek Pavel
OSN8529
C
SK Orientační sporty Nové Měst
29.06
+15.27
Chaloupka Martin
CHT7301
C
SK Chrast
DISK
Beneš Lukáš
SJI8600
B
OK Jihlava
DISK
Jirků Roman
SJI8309
C
OK Jihlava
DISK
H21D
1.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuban Jiří
CHT8401
C
SK Chrast
13.34
2.
Liška Jakub
JHB8605
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13.50
+ 0.16
3.
Beseda Pavel
CHT6910
C
SK Chrast
15.50
+ 2.16
4.
Liščinský Tomáš
TBM8411
C
TJ Tesla Brno
15.56
+ 2.22
5.
Veselý Ivo
PZR6707
C
SKP Žďár nad Sázavou
16.13
+ 2.39
6.
Liška Stanislav
JHB6205
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16.18
+ 2.44
7.
Frýba Robert
SJI6802
C
OK Jihlava
17.11
+ 3.37
8.
Vacek Karel
CHT7101
C
SK Chrast
17.29
+ 3.55
9.
Rajdl Miloš
JHB8505
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17.51
+ 4.17
10.
Vašek Miroslav
JHB7801
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20.32
+ 6.58
Klusáček Luděk
CTB7802
C
SK Chotěboř
DISK
H35
2.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Voborník Petr
CTB6601
C
SK Chotěboř
14.00
2.
Kafka Václav
SJI6001
C
OK Jihlava
14.22
+ 0.22
3.
Nešpor Jan
TTR6101
C
OOB Třebíč
15.45
+ 1.45
4.
Mareček Josef
OSN6106
C
SK Orientační sporty Nové Měst
16.05
+ 2.05
5.
Parkán Jiří
SJH6801
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
16.43
+ 2.43
6.
Pavlík Ladislav
PZR5801
C
SKP Žďár nad Sázavou
17.00
+ 3.00
7.
Žanda Jan
CTB6701
C
SK Chotěboř
17.37
+ 3.37
8.
Mutinský Viktor
HVC6503
C
SK Hlinsko
17.40
+ 3.40
9.
Petráček Aleš
SJI6301
C
OK Jihlava
18.03
+ 4.03
10.
Kubičko Petr
SJH6901
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
18.08
+ 4.08
11.
Korpas Jaroslav
LBM6113
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
18.20
+ 4.20
11.
Král Petr
JHB6402
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18.20
+ 4.20
13.
Kinc Vladimír
PZR6008
C
SKP Žďár nad Sázavou
18.38
+ 4.38
14.
Novohradský Jan
PZR5309
C
SKP Žďár nad Sázavou
19.01
+ 5.01
15.
Lichovník Tomáš
PZR6401
C
SKP Žďár nad Sázavou
20.06
+ 6.06
16.
Štefec Jaroslav
CHT5801
C
SK Chrast
20.10
+ 6.10
17.
Wurzel Břetislav
OSN6005
C
SK Orientační sporty Nové Měst
21.37
+ 7.37
18.
Matyáš Petr
LBM6110
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
21.55
+ 7.55
19.
Berka Milan
RBK6312
C
SK Radioklub Blansko
21.59
+ 7.59
20.
Krejsa Vladimír
CHT6301
C
SK Chrast
24.57
+10.57
Skryja Bořivoj
PZR6106
C
SKP Žďár nad Sázavou
DISK
Kadaňka Jiří
VMZ6008
C
DDM Valašské Meziříčí
DISK
H45
2.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
C
SKP Žďár nad Sázavou
16.48
2.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
16.51
+ 0.03
3.
Klusáček Martin
TTR5601
C
OOB Třebíč
18.02
+ 1.14
3.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
BETA URSUS Orienteering
18.02
+ 1.14
5.
Čejka Miloslav
JHB6002
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19.01
+ 2.13
6.
Orálek Miroslav
TTR5201
C
OOB Třebíč
19.03
+ 2.15
7.
Vítek Josef
CHT4802
C
SK Chrast
19.54
+ 3.06
8.
Blecha Ladislav
FJI5106
C
SK Free Jihlava
20.03
+ 3.15
9.
Žemlička Zbyněk
CHT5501
C
SK Chrast
20.10
+ 3.22
10.
Gawel Jiří
BBM5700
C
BETA URSUS Orienteering
20.24
+ 3.36
11.
Vácha Jiří
SJI5414
C
OK Jihlava
20.39
+ 3.51
12.
Jalový Jaroslav
RBK5719
C
SK Radioklub Blansko
22.33
+ 5.45
13.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
23.46
+ 6.58
14.
Starka František
CHT4801
C
SK Chrast
24.01
+ 7.13
15.
Kodys Václav
RUZ5105
C
TJ Růžená
24.56
+ 8.08
16.
Ptáček Ladislav
BBM5300
C
BETA URSUS Orienteering
25.07
+ 8.19
17.
Novák Zdeněk
CTB5901
C
SK Chotěboř
39.40
+22.52
Matras Jaroslav
CHT5301
C
SK Chrast
DISK
Kubálek Zdenek
RUZ5306
C
TJ Růžená
DISK
H55
1.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
13.27
2.
Boudný Zdeněk
SJI3709
C
OK Jihlava
14.51
+ 1.24
3.
Gřunděl Ivan
SJH4201
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
15.51
+ 2.24
4.
Kříž Pavel
PZR48..
C
SKP Žďár nad Sázavou
15.59
+ 2.32
5.
Ferdan Jiri
DAE4701
C
SK ELMARO Dačice
16.48
+ 3.21
6.
Vodrážka Oldřich
HVC4701
C
SK Hlinsko
16.58
+ 3.31
7.
Pelz Lubomír
PZR4901
C
SKP Žďár nad Sázavou
17.35
+ 4.08
8.
Nepejchal Bohumil
PZR3904
C
SKP Žďár nad Sázavou
18.39
+ 5.12
9.
Izdný Pavel
SJI4600
C
OK Jihlava
20.31
+ 7.04
10.
Kruml František
TTR3601
C
OOB Třebíč
24.20
+10.53
11.
Matějka Leo
SJI3325
C
OK Jihlava
27.39
+14.12
H60
1.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
HDR
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ptáček Patrik
BBM9800
C
BETA URSUS Orienteering
11.03
2.
Švecová Veronika
JHB0051
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12.49
+ 1.46
3.
Miličevič Marin
PZR9901
C
SKP Žďár nad Sázavou
13.34
+ 2.31
4.
Kafka Matěj
SJI9903
C
OK Jihlava
16.18
+ 5.15
5.
Petráčková Kristýna
SJI9851
C
OK Jihlava
18.36
+ 7.33
6.
Nešpor Jan
TTR0101
C
OOB Třebíč
22.22
+11.19
7.
Žanda Jan
CTB9901
C
SK Chotěboř
22.43
+11.40
8.
Voborník Jakub
CTB0001
C
SK Chotěboř
24.01
+12.58
TPR
1.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kucera Jiri
ZHR
C
TJ Zhoř
14.24
2.
Hlásková Michaela
ABM8554
C
KOB MOIRA Brno
17.12
+ 2.48
3.
Kříž Martin
PZR7801
C
SKP Žďár nad Sázavou
18.40
+ 4.16
Cizkovi
ZHR
C
TJ Zhoř
DISK
Zachová Jiřina
SJI6553
C
OK Jihlava
DISK
Zacha Pavel
SJI6401
C
OK Jihlava
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz