Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Zimní Liga Plumlov 2004
Kód závodu
041113
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Zimní Liga Plumlov 2004
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
13.11.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Plumlov
Použitá mapa
Obora 2004
Pořadatel
PLU - TJ Sokol Plumlov
Ředitel závodu
Tasunka
Hlavní rozhodčí
Stoklasa
Stavitel tratí
Johana, Kaja
Kategorie
D10
D14
D18
D19
D35
H10
H14
H18
H19
H35
P
RD
D10
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vítková Lucie
PTE9474
C
Sokol Ptení
15.51
2.
Vavřínová Michaela
PTE9555
C
Sokol Ptení
17.46
+ 1.55
3.
Krulová Martina
PTE9654
C
Sokol Ptení
21.55
+ 6.04
4.
Spurná Martina
PTE9556
C
Sokol Ptení
23.49
+ 7.58
5.
Grulichová Lucie
JPV9677
C
SK Prostějov
26.13
+10.22
D14
2.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludková Petra
TZL9251
B
SKOB Zlín
17.56
2.
Březinová Marie
SSU9191
B
SK Severka Šumperk
20.02
+ 2.06
3.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
22.34
+ 4.38
4.
Grulichová Helena
JPV9292
C
SK Prostějov
23.08
+ 5.12
5.
Jemelíková Denisa
JPV9351
C
SK Prostějov
23.49
+ 5.53
6.
Karásková Zuzana
PTE9173
C
Sokol Ptení
25.18
+ 7.22
7.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
Sokol Ptení
25.38
+ 7.42
8.
Krejčí Anna
PTE9171
C
Sokol Ptení
27.55
+ 9.59
9.
Pekárková Monika
RBK9252
B
SK Radioklub Blansko
35.57
+18.01
D18
3.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Indráková Adéla
UOL9153
B
SK Univerzity Palackého Olomou
29.39
2.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
B
SK Univerzity Palackého Olomou
31.57
+ 2.18
3.
Popelková Zuzana
PTE8882
B
Sokol Ptení
32.38
+ 2.59
4.
Staňková Štěpánka
SSU8992
B
SK Severka Šumperk
35.23
+ 5.44
5.
Karásková Lenka
PTE8881
C
Sokol Ptení
38.52
+ 9.13
D19
3.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smičková Eva
JPV8277
R
SK Prostějov
32.05
2.
Křístková Veronika
ZBM8379
R
SK Žabovřesky Brno
37.19
+ 5.14
3.
Křístková Anežka
JPV8571
C
SK Prostějov
42.42
+10.37
4.
Urbanová Edita
UOL7454
C
SK Univerzity Palackého Olomou
44.20
+12.15
5.
Dosedělová Jana
JPV8686
C
SK Prostějov
45.31
+13.26
6.
Tomanová ćárka
ZBP7902
C
SK Zbraslav
51.27
+19.22
7.
Magda....................
PLU
C
TJ Sokol Plumlov
68.41
+36.36
D35
3.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Březinová Dana
SSU5896
C
SK Severka Šumperk
32.30
2.
Hlavová Miroslava
KON6389
C
KOB Konice
32.32
+ 0.02
3.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzity Palackého Olomou
33.00
+ 0.30
4.
Vaňáková Milada
LOL6252
C
SK OK Olomouc
34.54
+ 2.24
5.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
35.56
+ 3.26
6.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK Univerzity Palackého Olomou
38.42
+ 6.12
7.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
38.55
+ 6.25
8.
Kotrlová Gita
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
48.13
+15.43
9.
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
58.15
+25.45
H10
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Holinka Lukáš
PTE9421
C
Sokol Ptení
13.32
2.
Chmelař Martin
JPV9505
C
SK Prostějov
14.05
+ 0.33
3.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
16.09
+ 2.37
4.
Staněk Tomáš
SSU9403
C
SK Severka Šumperk
16.11
+ 2.39
5.
Suchánek Jan
JPV9401
C
SK Prostějov
16.41
+ 3.09
6.
Tomasek Ondrej
JPV9407
C
SK Prostějov
19.10
+ 5.38
7.
Otruba Vojtěch
PLU9717
C
TJ Sokol Plumlov
24.07
+10.35
H14
2.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Berka Miroslav
RBK9210
C
SK Radioklub Blansko
16.59
2.
Kazda Adam
RBK9104
C
SK Radioklub Blansko
17.06
+ 0.07
3.
Popelka Pavel
PTE9032
B
Sokol Ptení
17.21
+ 0.22
4.
Řehulka Martin
PTE9322
C
Sokol Ptení
19.10
+ 2.11
5.
Indrák Jakub
UOL9204
B
SK Univerzity Palackého Olomou
19.38
+ 2.39
6.
Grepl Ivo
PTE
C
Sokol Ptení
20.14
+ 3.15
7.
Adam Jan
PTE9121
C
Sokol Ptení
21.43
+ 4.44
8.
Krul Petr
PTE9034
C
Sokol Ptení
22.55
+ 5.56
9.
Vavrečka Michal
JPV9032
C
SK Prostějov
23.40
+ 6.41
10.
Pospíšil Jan
JPV9039
C
SK Prostějov
23.52
+ 6.53
11.
Suchánek Ondrej
JPV9104
C
SK Prostějov
34.47
+17.48
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
DISK
Holinka Matouš
PTE9222
B
Sokol Ptení
DISK
H18
3.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vašíček Michal
UOL8908
B
SK Univerzity Palackého Olomou
34.41
2.
Žaludek Jindřich
TZL8904
B
SKOB Zlín
34.54
+ 0.13
3.
Černohorský Ladislav
CEL8927
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
40.23
+ 5.42
4.
Dudík Petr
JPV8917
B
SK Prostějov
47.50
+13.09
Štrajt Michal
UOL8903
B
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
ćtepanek Radek
PLU
C
TJ Sokol Plumlov
DISK
H19
4.00 km, 30 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
36.34
2.
Hynek Petr
JPV6417
C
SK Prostějov
36.42
+ 0.08
3.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB HOBES Horní Benešov
40.45
+ 4.11
4.
Poklop Martin
UOL8802
A
SK Univerzity Palackého Olomou
42.44
+ 6.10
5.
Hlava Miroslav
KON6515
C
KOB Konice
44.57
+ 8.23
6.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
45.05
+ 8.31
7.
¬ernohous Petr
JPV8113
C
SK Prostějov
46.15
+ 9.41
8.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
47.08
+10.34
9.
Doseděl Tomáš
CEL8515
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
48.01
+11.27
10.
Trávníček Jan
UOL7501
C
SK Univerzity Palackého Olomou
48.03
+11.29
11.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK Univerzity Palackého Olomou
48.40
+12.06
12.
Hastrman Frantisek
CEL
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
48.46
+12.12
13.
Vaněk Petr
TJH7302
C
TJ OK Tolar
49.08
+12.34
14.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
50.39
+14.05
15.
Špičák František
CEL5628
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
50.45
+14.11
16.
Nedoma Ladislav
KNH6017
C
52.58
+16.24
17.
Kujan Petr
ZBR
C
53.03
+16.29
18.
Černohorský Ladislav
CEL5627
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
54.01
+17.27
19.
Pražák Jiří
ZBP7800
C
SK Zbraslav
54.22
+17.48
20.
Grulich Pavel
JPV7117
C
SK Prostějov
55.00
+18.26
21.
Štrajt Přemysl
UOL8404
C
SK Univerzity Palackého Olomou
56.47
+20.13
22.
Synek Michal
NER
C
60.10
+23.36
23.
Špičák Jan
CEL8239
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
62.24
+25.50
24.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
68.12
+31.38
25.
Vlach Pavel
JPV7928
C
SK Prostějov
70.58
+34.24
Matyçek Stanislav
PLU
C
TJ Sokol Plumlov
DISK
Vaverka..................
PZH
C
DISK
Neumann Jaroslav
STE5902
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
H35
3.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirka Jiří
LOL5501
C
SK OK Olomouc
32.55
2.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
34.06
+ 1.11
3.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
34.31
+ 1.36
4.
Berka Milan
RBK6312
C
SK Radioklub Blansko
38.48
+ 5.53
5.
Březina Vladimír
SSU5847
C
SK Severka Šumperk
39.12
+ 6.17
6.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
41.08
+ 8.13
7.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
Sokol Ptení
41.09
+ 8.14
8.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
44.14
+11.19
9.
Kotrle Miroslav
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
51.21
+18.26
10.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
52.28
+19.33
11.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
68.34
+35.39
P
2.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stoklasová Ludmila.......
PLU
C
TJ Sokol Plumlov
24.25
2.
Vítková Miroslava
PTE6952
C
Sokol Ptení
24.41
+ 0.16
3.
Popelková Marcela
PTE
C
Sokol Ptení
31.35
+ 7.10
4.
Dudík Pavel
JPV5517
C
SK Prostějov
33.29
+ 9.04
5.
Berková Pavlína
RBK7151
C
SK Radioklub Blansko
38.50
+14.25
6.
Suchánková Marie.........
JPV
C
SK Prostějov
42.35
+18.10
7.
Jason Canny
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
57.23
+32.58
Verdi....................
JPV
C
SK Prostějov
DISK
RD
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jerabkova
PLU
C
TJ Sokol Plumlov
16.41
2.
Krecková Jana
ZPV9999
C
KOB Železárny Prostějov
16.49
+ 0.08
3.
Turcanová
PLU
C
TJ Sokol Plumlov
19.14
+ 2.33
4.
Jancikovi
PLU
C
TJ Sokol Plumlov
22.13
+ 5.32
5.
Vidmuchová Markétka
JPV
C
SK Prostějov
32.57
+16.16
6.
Procházková Eliçka
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
34.57
+18.16
7.
Bábková Tereza
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
35.01
+18.20
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz