Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 6. oblastní žebříček HO
Kód závodu
0405080066
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
6. oblastní žebříček HO
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
08.05.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Prostějov, příměstský lesopark Hloučela
Použitá mapa
Prostějov sever, 1:5000, stav duben 2004
Pořadatel
JPV - SK Prostějov
Ředitel závodu
Jiří Tomášek
Hlavní rozhodčí
Dušan Vystavěl
Stavitel tratí
Marcel Skřivánek, Petr Hynek
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
H60
P2
P4
RD
D10
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vavřínová Michaela
PTE9555
C
Sokol Ptení
15.17
2.
Spurná Martina
PTE9556
C
Sokol Ptení
15.21
+ 0.04
3.
Hemzalová Karolína
KON
C
KOB Konice
15.24
+ 0.07
4.
Vítková Lucie
PTE9474
C
Sokol Ptení
17.17
+ 2.00
5.
Grulichová Lucie
JPV9677
C
SK Prostějov
17.48
+ 2.31
6.
Hejlová Lucie
PTE9653
C
Sokol Ptení
18.00
+ 2.43
7.
Hnilicová Šárka
KSU9493
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
18.12
+ 2.55
8.
Krulová Martina
PTE9654
C
Sokol Ptení
19.23
+ 4.06
9.
Korčáková Ivana
KON9473
C
KOB Konice
22.51
+ 7.34
D12
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludková Petra
TZL9251
B
SKOB Zlín
11.34
2.
Horčičková Vendula
UOL9353
B
SK Univerzity Palackého Olomou
12.56
+ 1.22
3.
Chromečková Martina
SSU9262
C
SK Severka Šumperk
14.03
+ 2.29
4.
Hejlová Zuzana
PTE9371
C
Sokol Ptení
14.10
+ 2.36
5.
Šimková Johanka
UOL9355
B
SK Univerzity Palackého Olomou
14.33
+ 2.59
5.
Kolářová Renata
ABR9351
C
A-team NOVO Bruntál
14.33
+ 2.59
7.
Pekárková Monika
RBK9252
B
SK Radioklub Blansko
15.38
+ 4.04
8.
Janů Hana
KSU9393
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
16.26
+ 4.52
9.
Grulichová Helena
JPV9292
C
SK Prostějov
17.37
+ 6.03
10.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
Sokol Ptení
20.14
+ 8.40
11.
Chudá Aneta
ABR9353
C
A-team NOVO Bruntál
21.10
+ 9.36
12.
Vozdová Aneta
KSU9394
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
21.21
+ 9.47
13.
Kotrčová Lenka
ABR9352
C
A-team NOVO Bruntál
22.14
+10.40
14.
Vodrážková Jaroslava
PTE9372
C
Sokol Ptení
22.20
+10.46
15.
Sklenářová Radka
SBR9250
C
SKOB Bruntál
23.11
+11.37
Stawaritschová Veron
CEL9275
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
DISK
MS
Christovová Neli
SKM9151
C
KOB Směr Kroměříž
17.11
+ 5.37
D14
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Indráková Adéla
UOL9153
B
SK Univerzity Palackého Olomou
10.28
2.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
B
SK Univerzity Palackého Olomou
10.41
+ 0.13
3.
Jakobová Adélka
UOL9052
A
SK Univerzity Palackého Olomou
10.43
+ 0.15
3.
Cahlová Blanka
LCE9051
A
TJ Slovan Luhačovice
10.43
+ 0.15
5.
Březinová Marie
SSU9191
B
SK Severka Šumperk
11.11
+ 0.43
6.
Kociánová Michaela
OOP9050
B
TJ Opava
11.20
+ 0.52
7.
Čermáková Magdalena
UOL9155
B
SK Univerzity Palackého Olomou
12.14
+ 1.46
8.
Králová Michaela
SSU9092
B
SK Severka Šumperk
13.07
+ 2.39
9.
Karásková Zuzana
PTE9173
C
Sokol Ptení
13.15
+ 2.47
10.
Janečková Adriana
CEL9161
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
13.46
+ 3.18
11.
Hrtáňová Jana
KSU9192
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
14.52
+ 4.24
12.
Dittrichová Zuzana
KON9175
B
KOB Konice
15.18
+ 4.50
13.
Řehulková Petra
PTE9172
C
Sokol Ptení
15.31
+ 5.03
14.
Bohunská Monika
KRN9151
C
TJ Loko Krnov
16.08
+ 5.40
15.
Zítková Lenka
ABR9055
C
A-team NOVO Bruntál
17.16
+ 6.48
16.
Mlčochová Zuzana
KON9183
C
KOB Konice
19.49
+ 9.21
17.
Zapletalová Simona
PTE9177
C
Sokol Ptení
22.06
+11.38
D16
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vozdová Klára
KSU8964
A
Klub vytrvalostních sportů Šum
19.35
2.
Staňková Štěpánka
SSU8992
B
SK Severka Šumperk
20.38
+ 1.03
3.
Žaloudíková Radka
KRN8852
B
TJ Loko Krnov
22.29
+ 2.54
4.
Augustinová Bohdana
JIL8952
B
OK Jilemnice
23.00
+ 3.25
5.
Pilcová Barbora
UOL8977
B
SK Univerzity Palackého Olomou
23.31
+ 3.56
6.
Trávníčková Radka
JIL8852
C
OK Jilemnice
23.47
+ 4.12
7.
Popelková Zuzana
PTE8882
B
Sokol Ptení
23.52
+ 4.17
8.
Adámková Klára
KSU8899
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
24.41
+ 5.06
9.
Stawaritschová Krist
CEL8972
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
28.23
+ 8.48
10.
Karásková Lenka
PTE8881
C
Sokol Ptení
31.33
+11.58
11.
Hladíková Helena
UOL8953
C
SK Univerzity Palackého Olomou
31.44
+12.09
12.
Košárková Martina
SSU89
C
SK Severka Šumperk
46.44
+27.09
D18
3.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlavová Jindra
KON8989
A
KOB Konice
24.15
2.
Dittrichová Petra
KON8787
A
KOB Konice
25.20
+ 1.05
3.
Prchalová Ivana
JIL8754
C
OK Jilemnice
26.19
+ 2.04
4.
Augustinová Barbora
JIL8654
A
OK Jilemnice
26.34
+ 2.19
5.
Pavlíková Barbora
ZLH8750
B
TJ Zlaté Hory
26.48
+ 2.33
6.
Kočí Petra
KON8786
B
KOB Konice
26.57
+ 2.42
7.
Dosedělová Jana
JPV8686
C
SK Prostějov
28.01
+ 3.46
8.
Frýdlová Lenka
KRN8659
B
TJ Loko Krnov
28.37
+ 4.22
9.
Boháčová Lucie
PTE8771
C
Sokol Ptení
32.28
+ 8.13
D21
4.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
24.54
2.
Doležalová Monika
KAM8850
A
SK Kamenice
25.09
+ 0.15
3.
Krafková Lucie
BOR8650
A
OK Jiskra Nový Bor
25.26
+ 0.32
4.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
25.40
+ 0.46
5.
Vaculíková Jana
PHK8853
A
OK 99 Hradec Králové
26.05
+ 1.11
6.
Hlavová Hana
KON8888
A
KOB Konice
26.10
+ 1.16
7.
Nováková Kateřina
TRI8251
R
TJ TŽ Třinec
26.14
+ 1.20
8.
Mališová Barbora
DKP8654
A
SK Kotlářka Praha
26.23
+ 1.29
8.
Kociánová Eva
OOP6750
C
TJ Opava
26.23
+ 1.29
10.
Janošíková Lenka
UOL7651
R
SK Univerzity Palackého Olomou
26.58
+ 2.04
10.
Machútová Lucie
PHK8851
A
OK 99 Hradec Králové
26.58
+ 2.04
12.
Gebauerová Jana
ZBM7951
C
SK Žabovřesky Brno
27.07
+ 2.13
13.
Dlouhá Marie
DKP8756
A
SK Kotlářka Praha
27.08
+ 2.14
14.
Bohunská Jana
KRN8651
A
TJ Loko Krnov
28.07
+ 3.13
15.
Pilcová Petra
OBR6666
C
SK SKI-SPORT Bruntál
28.39
+ 3.45
15.
Bucká Martina
ABR8651
A
A-team NOVO Bruntál
28.39
+ 3.45
17.
Sikorová Miroslava
VIZ7658
C
TJ Sokol Vizovice
28.49
+ 3.55
18.
Kašparová Šárka
JAM7253
C
SK Jamnice
30.10
+ 5.16
18.
Vlažná Lucie
LCE8762
A
TJ Slovan Luhačovice
30.10
+ 5.16
20.
Dvořáčková Jana
TTR7852
C
OOB Třebíč
30.34
+ 5.40
21.
Halašková Veronika
KRN8653
B
TJ Loko Krnov
30.46
+ 5.52
22.
Nováková Lucie
DKP8552
A
SK Kotlářka Praha
30.52
+ 5.58
23.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Železárny Prostějov
31.44
+ 6.50
24.
Hubáčková Petra
LCE8560
B
TJ Slovan Luhačovice
32.54
+ 8.00
25.
Korpasová Ivana
LBM7362
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
33.06
+ 8.12
26.
Svobodná Šárka
DKP8850
A
SK Kotlářka Praha
33.50
+ 8.56
27.
Kašparová Ivana
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
33.57
+ 9.03
28.
Plesková Tereza
KON8583
B
KOB Konice
34.20
+ 9.26
29.
Šišková Vladimíra
UOL8456
B
SK Univerzity Palackého Olomou
36.04
+11.10
30.
Jandová Lenka
KAD7250
C
Originální Vivalín team Kadaň
39.38
+14.44
31.
Bogdálková Petra
LBM8252
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
44.30
+19.36
D35
3.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
26.04
2.
Jirková Renata
LOL6553
C
SK OK Olomouc
26.45
+ 0.41
3.
Hlavová Miroslava
KON6389
C
KOB Konice
28.56
+ 2.52
4.
Žaloudíková Marie
KRN6451
C
TJ Loko Krnov
29.09
+ 3.05
5.
Cahlová Slávka
LCE5451
C
TJ Slovan Luhačovice
29.46
+ 3.42
6.
Bohunská Jana
KRN6551
C
TJ Loko Krnov
29.51
+ 3.47
7.
Vaňáková Milada
LOL6252
C
SK OK Olomouc
30.22
+ 4.18
8.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
31.15
+ 5.11
9.
Šimková Hana
UOL6653
C
SK Univerzity Palackého Olomou
31.31
+ 5.27
10.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK Univerzity Palackého Olomou
32.51
+ 6.47
11.
Hrouzová Jiřina
KRN6151
C
TJ Loko Krnov
33.05
+ 7.01
12.
Strachotová Eva
SSU6099
C
SK Severka Šumperk
36.25
+10.21
13.
Doleželová Milena
LOL6552
C
SK OK Olomouc
37.04
+11.00
14.
Kotrlová Gita
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
37.30
+11.26
15.
Čmuchálková Růžena
KRN6351
C
TJ Loko Krnov
42.29
+16.25
Dittrichová Lenka
KON6285
C
KOB Konice
DISK
Vlažná Mirka
LCE5852
C
TJ Slovan Luhačovice
DISK
MS
Šemberková Helena
ZLH7551
C
TJ Zlaté Hory
DISK
D45
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
24.09
2.
Křížová Zdenka
PZR5051
C
SKP Žďár nad Sázavou
25.07
+ 0.58
3.
Strnadlová Zdenka
SKM5557
C
KOB Směr Kroměříž
28.57
+ 4.48
4.
Christovová Marie
SKM5851
C
KOB Směr Kroměříž
29.34
+ 5.25
Hrubanová Věra
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
H10
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Staněk Tomáš
SSU9403
C
SK Severka Šumperk
11.01
2.
Ptáček Pavel
BBM9600
C
KPKS BETA Brno
11.55
+ 0.54
3.
Chmelař Martin
JPV9505
C
SK Prostějov
12.03
+ 1.02
4.
Horvát Petr
SSU9442
C
SK Severka Šumperk
13.33
+ 2.32
5.
Hubáček Jonáš
LCE9501
C
TJ Slovan Luhačovice
17.21
+ 6.20
6.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
17.54
+ 6.53
7.
Mudrák Štěpán
LCE9601
C
TJ Slovan Luhačovice
18.18
+ 7.17
8.
Sklenář Martin
SBR9501
C
SKOB Bruntál
21.12
+10.11
9.
Holinka Lukáš
PTE9421
C
Sokol Ptení
22.03
+11.02
10.
Suchánek Jan
JPV9401
C
SK Prostějov
22.04
+11.03
11.
Žůrek Jan
SSU9444
C
SK Severka Šumperk
36.32
+25.31
Dvorský Petr
SKM9602
C
KOB Směr Kroměříž
DISK
H12
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Indrák Jakub
UOL9204
B
SK Univerzity Palackého Olomou
11.49
2.
Sukeník Mojmír
KRN9301
C
TJ Loko Krnov
12.13
+ 0.24
3.
Ostřanský Filip
SSU9243
C
SK Severka Šumperk
12.20
+ 0.31
4.
Valenta Jiří
LCE9201
C
TJ Slovan Luhačovice
13.12
+ 1.23
5.
Verlík Jan
ZLH9202
C
TJ Zlaté Hory
13.50
+ 2.01
6.
Holinka Matouš
PTE9222
B
Sokol Ptení
15.05
+ 3.16
7.
Svoboda Michal
PLU9201
C
TJ Sokol Plumlov
18.37
+ 6.48
8.
Najbr Ondřej
KON9223
C
KOB Konice
19.51
+ 8.02
9.
Lacina Lukáš
KSU9304
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
20.11
+ 8.22
10.
Jílek Jakub
KSU9202
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
20.23
+ 8.34
11.
Hierweg Karol
BBA
C
Kobra Bratislava
21.10
+ 9.21
12.
Apalovič Tomáš
PTE9323
C
Sokol Ptení
21.48
+ 9.59
13.
Nadymáček Tomáš
PLU
C
TJ Sokol Plumlov
22.12
+10.23
14.
Soural Marek
SSU9244
C
SK Severka Šumperk
25.21
+13.32
15.
Lacina Jakub
KSU9303
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
25.43
+13.54
16.
Toman Jakub
KON9325
C
KOB Konice
55.08
+43.19
MS
Grepl Jan
PLU9102
C
TJ Sokol Plumlov
21.44
+ 9.55
H14
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Věžník Václav
ADA9201
A
TJ Spartak Adamov
18.03
2.
Věžník Antonín
ADA9001
A
TJ Spartak Adamov
18.44
+ 0.41
3.
Vlažný Jakub
LCE9102
C
TJ Slovan Luhačovice
19.04
+ 1.01
4.
Strečko Marek
ZLH9101
B
TJ Zlaté Hory
19.11
+ 1.08
5.
Kočí Adam
KON9131
B
KOB Konice
19.14
+ 1.11
6.
Valenta Jan
LCE9003
B
TJ Slovan Luhačovice
19.33
+ 1.30
7.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
19.52
+ 1.49
8.
Vozda Vojtěch
KSU9043
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
20.04
+ 2.01
9.
Popelka Pavel
PTE9032
B
Sokol Ptení
20.15
+ 2.12
10.
Hanzl Marek
JPV9009
C
SK Prostějov
20.40
+ 2.37
11.
Kazda Adam
RBK9104
C
SK Radioklub Blansko
20.41
+ 2.38
12.
Pernica Jiří
UOL9001
B
SK Univerzity Palackého Olomou
20.46
+ 2.43
13.
Seitler Milan
ZLH9102
C
TJ Zlaté Hory
21.36
+ 3.33
14.
Janů Zdeněk
KSU9045
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
21.59
+ 3.56
15.
Opletal Jaroslav
SSU9010
B
SK Severka Šumperk
22.20
+ 4.17
16.
Benc Martin
SSU9143
B
SK Severka Šumperk
22.47
+ 4.44
17.
Kučera Jan
KON9037
C
KOB Konice
23.33
+ 5.30
18.
Hnilica Přemek
KSU9141
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
25.47
+ 7.44
19.
Hubáček Jan
LCE9101
C
TJ Slovan Luhačovice
26.18
+ 8.15
20.
Zapletal Martin
CEL9105
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
26.20
+ 8.17
21.
Jašek Martin
LOL9101
C
SK OK Olomouc
26.42
+ 8.39
22.
Domský Viktor
SSU9147
C
SK Severka Šumperk
27.40
+ 9.37
23.
Kopilčák Jiří
ZLH9104
C
TJ Zlaté Hory
27.41
+ 9.38
24.
Krul Petr
PTE9034
C
Sokol Ptení
28.04
+10.01
25.
Holinek Tomáš
SSU9013
C
SK Severka Šumperk
28.12
+10.09
26.
Pekárek Michal
RBK9015
C
SK Radioklub Blansko
28.45
+10.42
27.
Suchánek Ondřej
JPV9104
C
SK Prostějov
28.52
+10.49
28.
Vítek Michal
PTE9031
C
Sokol Ptení
29.42
+11.39
29.
Dvorský Václav
SKM9101
C
KOB Směr Kroměříž
34.57
+16.54
30.
Štěcha Vojtěch
RBK9102
C
SK Radioklub Blansko
35.44
+17.41
Coufal Radek
SSU9042
C
SK Severka Šumperk
DISK
Božek Tomáš
PTE
C
Sokol Ptení
DISK
MS
Horáková
SSU
C
SK Severka Šumperk
DISK
H16
3.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cahel Marek
LCE8803
A
TJ Slovan Luhačovice
19.21
2.
Mališ Jiří
JIL8806
A
OK Jilemnice
19.50
+ 0.29
3.
Perůtka Jan
JIL8808
A
OK Jilemnice
20.02
+ 0.41
4.
Vlažný Jan
LCE8901
A
TJ Slovan Luhačovice
21.06
+ 1.45
5.
Slezák Zdeněk
LCE8902
A
TJ Slovan Luhačovice
21.38
+ 2.17
6.
Zdráhal Tomáš
UOL8801
B
SK Univerzity Palackého Olomou
22.37
+ 3.16
7.
Krajíček Vojtěch
JIL8805
A
OK Jilemnice
23.10
+ 3.49
8.
Žaludek Jindřich
TZL8904
B
SKOB Zlín
23.19
+ 3.58
9.
Štrajt Michal
UOL8903
B
SK Univerzity Palackého Olomou
23.37
+ 4.16
10.
Švec Martin
PTE8832
B
Sokol Ptení
23.51
+ 4.30
11.
Vašíček Michal
UOL8908
B
SK Univerzity Palackého Olomou
24.03
+ 4.42
12.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK Univerzity Palackého Olomou
24.08
+ 4.47
13.
Přikryl Jan
SSU8945
B
SK Severka Šumperk
24.23
+ 5.02
14.
Matús Eduard
SSU8948
C
SK Severka Šumperk
24.41
+ 5.20
15.
Reiter Michal
JPV8833
C
SK Prostějov
24.55
+ 5.34
16.
Kolář Rudolf
ABR8901
C
A-team NOVO Bruntál
25.08
+ 5.47
17.
Březina Michal
UOL8807
C
SK Univerzity Palackého Olomou
25.26
+ 6.05
18.
Tůma Marek
JIL8803
C
OK Jilemnice
25.37
+ 6.16
19.
Klíma Marek
ZLH8902
B
TJ Zlaté Hory
25.49
+ 6.28
20.
Zapletal Lukáš
PTE8936
B
Sokol Ptení
26.17
+ 6.56
21.
Hladík Ladislav
UOL8804
C
SK Univerzity Palackého Olomou
27.25
+ 8.04
22.
Benc Tomáš
SSU8943
B
SK Severka Šumperk
27.34
+ 8.13
23.
Černý Richard
SSU8946
C
SK Severka Šumperk
31.02
+11.41
24.
Slivečka Jan
OBR8909
C
SK SKI-SPORT Bruntál
32.07
+12.46
25.
Procházka Lukáš
SSU8947
C
SK Severka Šumperk
32.15
+12.54
26.
Suchý Matěj
KSU8942
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
32.54
+13.33
27.
Kamas Ondřej
PLU8927
C
TJ Sokol Plumlov
34.13
+14.52
28.
Boháč Vlastislav
PTE8935
C
Sokol Ptení
35.21
+16.00
H18
3.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
19.34
2.
Soukup Tomáš
CEL8606
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
20.38
+ 1.04
3.
Genčur Roman
KSU8749
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
21.51
+ 2.17
4.
Budín Václav
JIL8705
A
OK Jilemnice
21.58
+ 2.24
5.
Černý Martin
JIL8703
A
OK Jilemnice
22.07
+ 2.33
6.
Šiška Antonín
UOL8601
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.38
+ 3.04
7.
Pavlík Ondřej
ZLH8601
B
TJ Zlaté Hory
22.40
+ 3.06
8.
Flodr Štěpán
UOL8707
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.46
+ 3.12
9.
Klapka Michal
JIL8701
B
OK Jilemnice
23.55
+ 4.21
10.
Schmid Vladimír
ADA8701
B
TJ Spartak Adamov
24.33
+ 4.59
Kočí Martin
VBM8702
A
VSK MZLU Brno
DISK
H21
4.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Palas Jan
SJC8507
A
Sportcentrum Jičín
20.03
2.
Pekárek Evžen
TZL7007
R
SKOB Zlín
20.22
+ 0.19
3.
Kodeda Štěpán
SSU8808
A
SK Severka Šumperk
20.28
+ 0.25
4.
Nycz Petr
JAM7700
R
SK Jamnice
20.30
+ 0.27
5.
Chromý Adam
ZBM8841
A
SK Žabovřesky Brno
20.43
+ 0.40
6.
Rollins David
GBR
C
21.01
+ 0.58
7.
Henych Martin
VLI8601
A
VSK Slavia TU Liberec
21.04
+ 1.01
8.
Král Vojtěch
SSU8841
A
SK Severka Šumperk
21.15
+ 1.12
8.
Pospíšil Vít
VSP6800
E
USK Praha
21.15
+ 1.12
10.
Rajnošek Zdeněk
JIL8506
A
OK Jilemnice
21.19
+ 1.16
11.
Petřivalský Marek
STE6907
C
SK SKI-OB Šternberk
21.25
+ 1.22
12.
Přibyl Bronislav
TZL8603
A
SKOB Zlín
21.31
+ 1.28
13.
Halama Jakub
KSU7940
R
Klub vytrvalostních sportů Šum
21.39
+ 1.36
14.
Besta Michal
JAM7600
C
SK Jamnice
21.43
+ 1.40
15.
Slováček Tomáš
TZL8002
C
SKOB Zlín
21.53
+ 1.50
16.
Košárek Pavel
JAM7100
R
SK Jamnice
22.08
+ 2.05
17.
Rychlý Pavel
OOP8505
A
TJ Opava
22.09
+ 2.06
18.
Král Václav
SSU8243
R
SK Severka Šumperk
22.20
+ 2.17
19.
Otruba Marek
JPV7417
C
SK Prostějov
22.26
+ 2.23
20.
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
22.48
+ 2.45
21.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
22.53
+ 2.50
22.
Ptáček Pavel
BBM6508
C
KPKS BETA Brno
22.58
+ 2.55
23.
Axman Karel
STE8303
C
SK SKI-OB Šternberk
23.01
+ 2.58
24.
Mazal Zdeněk
VBM8103
C
VSK MZLU Brno
23.05
+ 3.02
25.
Slezák Martin
LCE8501
A
TJ Slovan Luhačovice
23.13
+ 3.10
26.
Zedníček Václav
VRB8403
R
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
23.17
+ 3.14
27.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
23.24
+ 3.21
28.
Bořil Tomáš
ZBM8833
A
SK Žabovřesky Brno
23.27
+ 3.24
29.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
23.28
+ 3.25
30.
Klech Richard
VRB7201
R
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
23.39
+ 3.36
31.
Jirka Michal
ZBM8403
C
SK Žabovřesky Brno
23.51
+ 3.48
32.
Neumann Jaroslav
STE5902
C
SK SKI-OB Šternberk
23.52
+ 3.49
33.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
24.01
+ 3.58
34.
Panchártek Jan
PHK8802
A
OK 99 Hradec Králové
24.10
+ 4.07
35.
Fiala Jan
BBM7205
C
KPKS BETA Brno
24.21
+ 4.18
36.
Doseděl Tomáš
CEL8515
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
24.33
+ 4.30
37.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
24.52
+ 4.49
38.
Věžník Roman
TTR7901
C
OOB Třebíč
25.10
+ 5.07
39.
Falta Ondřej
JIL8502
A
OK Jilemnice
25.12
+ 5.09
40.
Kunz Martin
BBM7101
C
KPKS BETA Brno
25.15
+ 5.12
40.
Dvořáček Jiří
TTR7502
C
OOB Třebíč
25.15
+ 5.12
42.
Růžička Lukáš
KSU7849
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
25.46
+ 5.43
43.
Kozumplík Aleš
VBM8403
B
VSK MZLU Brno
25.51
+ 5.48
44.
Žaloudík Jiří
VRB8602
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
25.55
+ 5.52
45.
Gawel Jiří
BBM8400
C
KPKS BETA Brno
26.00
+ 5.57
46.
Moskva Roman
ZLH7501
C
TJ Zlaté Hory
26.23
+ 6.20
47.
Ondrusz Martin
VRB8801
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
27.07
+ 7.04
48.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
28.59
+ 8.56
49.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
C
SK Severka Šumperk
29.13
+ 9.10
50.
Toman Ondřej
LBM7517
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
30.34
+10.31
51.
Dvorský Ilja
SKM6103
C
KOB Směr Kroměříž
32.06
+12.03
52.
Gawel Jiří
BBM5700
C
KPKS BETA Brno
34.05
+14.02
53.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
39.57
+19.54
Kolín Jan
JIL7701
R
OK Jilemnice
DISK
Turczer Petr
KSU7945
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
DISK
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB HOBES Horní Benešov
DISK
Dlabaja Štěpán
VRB8508
R
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
DISK
H35
3.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mudrák Stanislav
LCE6701
C
TJ Slovan Luhačovice
20.00
2.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-team NOVO Bruntál
20.50
+ 0.50
3.
Strachota Jaroslav
SSU5600
C
SK Severka Šumperk
21.49
+ 1.49
4.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team NOVO Bruntál
21.51
+ 1.51
5.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
22.15
+ 2.15
6.
Nedoma Ladislav
KNH6017
C
22.44
+ 2.44
7.
Slezák Libor
LCE6207
C
TJ Slovan Luhačovice
22.46
+ 2.46
8.
Šimek Roman
UOL6503
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.50
+ 2.50
9.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team NOVO Bruntál
23.07
+ 3.07
10.
Pernica Jiří
UOL6501
C
SK Univerzity Palackého Olomou
24.29
+ 4.29
11.
Sklenář Josef
SBR6601
C
SKOB Bruntál
25.08
+ 5.08
12.
Komínek Jaroslav
KON5713
C
KOB Konice
25.23
+ 5.23
13.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
25.48
+ 5.48
14.
Korpas Jaroslav
LBM6113
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
25.52
+ 5.52
15.
Janů Zdeněk
KSU5749
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
25.59
+ 5.59
16.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
Sokol Ptení
28.07
+ 8.07
17.
Kotrle Miroslav
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
28.32
+ 8.32
Krejčí Pavel
ABR6203
C
A-team NOVO Bruntál
DISK
Kopilčák Pavel
ZLH6602
C
TJ Zlaté Hory
DISK
H45
3.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
21.29
2.
Rychlý Miloš
OOP5302
C
TJ Opava
21.39
+ 0.10
3.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK Univerzity Palackého Olomou
21.54
+ 0.25
4.
Komárek Jaromír
KSU4900
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
22.35
+ 1.06
5.
Dosoudil Miroslav
LOL5502
C
SK OK Olomouc
23.37
+ 2.08
6.
Peths Pavel
KRN5801
C
TJ Loko Krnov
23.38
+ 2.09
7.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
23.48
+ 2.19
8.
Pospíšil Vojtěch
ZPV5517
C
KOB Železárny Prostějov
24.46
+ 3.17
9.
Janda Josef
KAD4701
C
Originální Vivalín team Kadaň
25.11
+ 3.42
10.
Čmuchálek Josef
KRN5902
C
TJ Loko Krnov
27.40
+ 6.11
11.
Jašek Vladislav
LOL5401
C
SK OK Olomouc
28.52
+ 7.23
12.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
29.55
+ 8.26
13.
Slivečka Jaromír
OBR5603
C
SK SKI-SPORT Bruntál
30.12
+ 8.43
14.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
SK SKI-SPORT Bruntál
31.26
+ 9.57
Bařinka Antonín
SKM5811
C
KOB Směr Kroměříž
DISK
H55
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Miroslav Sikora
BOV4802
C
TJ Baník Ostrava OKD
20.50
2.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
27.10
+ 6.20
3.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
29.40
+ 8.50
Wiedermann Jaroslav
SKM4905
C
KOB Směr Kroměříž
DISK
H60
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kroupa Jaroslav
ZPV4012
C
KOB Železárny Prostějov
30.26
2.
Šubrt Zdeněk
UOL4201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
34.18
+ 3.52
3.
Čermák Miloslav
UOL4101
C
SK Univerzity Palackého Olomou
44.21
+13.55
4.
Sita Vratislav
SSU3000
C
SK Severka Šumperk
62.41
+32.15
P2
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dušek Václav
PTE7619
C
Sokol Ptení
12.59
2.
Hejlová Soňa
PTE7371
C
Sokol Ptení
13.44
+ 0.45
3.
Vršková Veronika
LBM7751
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
14.47
+ 1.48
4.
Musilová Hana
ABR
C
A-team NOVO Bruntál
15.37
+ 2.38
5.
Vítková Miroslava
PTE6952
C
Sokol Ptení
17.24
+ 4.25
6.
Rotterová Kateřina
JPV
C
SK Prostějov
18.40
+ 5.41
7.
Doležalová Magdalena
XXX
C
23.27
+10.28
8.
Přecechtěl Vojtěch
C
25.59
+13.00
P4
3.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Walaski Antonín
TRI8006
C
TJ TŽ Třinec
35.53
2.
Vybiralová Michaela
TRI8560
C
TJ TŽ Třinec
36.50
+ 0.57
RD
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáček
C
11.02
2.
Soldánová Tereza
JPV9899
C
SK Prostějov
12.04
+ 1.02
3.
Svatoň Ondřej
ABR
C
A-team NOVO Bruntál
12.54
+ 1.52
4.
Janeček Josef
C
13.11
+ 2.09
5.
Krejčí Kristýna
ABR
C
A-team NOVO Bruntál
13.25
+ 2.23
6.
Kašparová Zuzka
SSU9661
C
SK Severka Šumperk
13.27
+ 2.25
7.
Honkyš Pavel
JPV
C
SK Prostějov
15.16
+ 4.14
8.
Marczell Denis
C
15.25
+ 4.23
9.
Kunz Jiří
OTK9801
C
Jiskra Otrokovice
16.06
+ 5.04
10.
Fajkus Radim
JPV9509
C
SK Prostějov
16.23
+ 5.21
11.
Kotrle Viktor
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
17.11
+ 6.09
12.
Seitlerová Veronika
ZLH
C
TJ Zlaté Hory
17.20
+ 6.18
13.
Kunz Jan
OTK9601
C
Jiskra Otrokovice
18.32
+ 7.30
14.
Božek Adam
C
18.38
+ 7.36
15.
Urban Michal
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
18.58
+ 7.56
16.
Korpasová Tereza
LBM9898
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
19.21
+ 8.19
17.
Kucharčík Milan
C
19.39
+ 8.37
18.
Ondrýsek Tomáš
PTE95
C
Sokol Ptení
21.03
+10.01
19.
Nýdecká Karolina
SSU94
C
SK Severka Šumperk
28.13
+17.11
20.
Otruba Vojtěch
PLU9717
C
TJ Sokol Plumlov
29.35
+18.33
21.
Langerová Adéla
KON9671
C
KOB Konice
35.11
+24.09
22.
Šimek Štěpán
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
53.25
+42.23
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz