1.40 km, 15 m, 4 kontrol
1.60 km, 30 m, 5 kontrol
3.00 km, 75 m, 9 kontrol
3.90 km, 65 m, 10 kontrol
4.80 km, 90 m, 14 kontrol
6.60 km, 110 m, 19 kontrol
4.80 km, 90 m, 14 kontrol
3.90 km, 65 m, 10 kontrol
3.00 km, 75 m, 9 kontrol
1.60 km, 30 m, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kracíková Libuše
|
UPM2352 |
C |
TJ Union Plzeň |
50:19 |
|
1.40 km, 15 m, 4 kontrol
3.00 km, 75 m, 9 kontrol
3.90 km, 65 m, 10 kontrol
6.60 km, 110 m, 19 kontrol
8.70 km, 180 m, 20 kontrol
9.90 km, 205 m, 22 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Pleticha Richard |
TCE7502 |
R |
TJ Elektrárny Kadaň |
64:53 |
|
2. |
Kondrát Martin |
PGP6501 |
R |
SK Praga |
69:10 |
+4:17 |
3. |
Kožina Petr |
PGP6000 |
C |
SK Praga |
72:31 |
+7:38 |
4. |
Pilař Karel |
5501 |
C |
|
75:40 |
+10:47 |
5. |
Hudek Martin |
TCE8301 |
B |
TJ Elektrárny Kadaň |
79:28 |
+14:35 |
6. |
Princl Pavel |
MLA7809 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
82:17 |
+17:24 |
7. |
Sysel Ondřej |
PGP8302 |
B |
SK Praga |
82:24 |
+17:31 |
8. |
Hýbl Lukáš |
PGP7504 |
C |
SK Praga |
82:32 |
+17:39 |
9. |
Buzek Martin |
PGP8401 |
B |
SK Praga |
83:08 |
+18:15 |
10. |
Šístek Daniel |
SCP7507 |
C |
AC Sparta Praha |
85:13 |
+20:20 |
11. |
Milota Pepa |
MLA5801 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
85:17 |
+20:24 |
12. |
Škroch Michal |
MLA7705 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
88:26 |
+23:33 |
13. |
Štěpán Petr |
LDC7301 |
C |
KOB Děčín |
90:13 |
+25:20 |
14. |
Hora Vojtěch |
PGP8301 |
C |
SK Praga |
90:49 |
+25:56 |
15. |
Michalec Jan |
MLA5701 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
94:31 |
+29:38 |
16. |
Šilhavý Miroslav |
LPM5800 |
C |
TJ Loko Plzeň |
96:02 |
+31:09 |
17. |
Petr Josef |
VLI6300 |
C |
VSK Slavia TU Libere |
96:42 |
+31:49 |
18. |
Komín David |
PGP7405 |
C |
SK Praga |
96:47 |
+31:54 |
19. |
Skyva Jan |
PGP8501 |
A |
SK Praga |
97:14 |
+32:21 |
20. |
Urban Miroslav |
ZAT6900 |
C |
TJ Loko Žatec |
102:28 |
+37:35 |
21. |
Bohuslav Václav |
LPM7206 |
C |
TJ Loko Plzeň |
103:27 |
+38:34 |
22. |
Kalenský Pavel |
SUL7601 |
C |
Slavoj Ústí n. Labem |
105:28 |
+40:35 |
23. |
Tojnar Jan |
FSP6701 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
105:31 |
+40:38 |
24. |
Brom Hynek |
LPM7503 |
C |
TJ Loko Plzeň |
105:57 |
+41:04 |
25. |
Brabec Zdeněk |
ZAT5603 |
C |
TJ Loko Žatec |
113:26 |
+48:33 |
26. |
Mágr Zdeněk |
LCV5000 |
C |
TJ Loko Chomutov |
118:56 |
+54:03 |
27. |
Mágr Martin |
LCV7700 |
C |
TJ Loko Chomutov |
121:25 |
+56:32 |
28. |
Foršt Jakub |
PGP7509 |
C |
SK Praga |
122:01 |
+57:08 |
29. |
Ryjáček Jan |
LPM8004 |
C |
TJ Loko Plzeň |
134:30 |
+69:37 |
30. |
Martínek Robert |
FSP7700 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
148:15 |
+83:22 |
31. |
Duben Jiří |
LDC8101 |
C |
KOB Děčín |
167:57 |
+103:04 |
32. |
Duben Jan |
LDC8501 |
C |
KOB Děčín |
171:55 |
+107:02 |
33. |
Kozelka Jan |
LCV7000 |
C |
TJ Loko Chomutov |
175:41 |
+110:48 |
|
Fibír Tomáš |
FSP7901 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
DISK |
|
|
Waldhauser Milda |
TCE7906 |
C |
TJ Elektrárny Kadaň |
DISK |
|
8.70 km, 180 m, 20 kontrol
6.60 km, 110 m, 19 kontrol
4.80 km, 90 m, 14 kontrol
3.90 km, 65 m, 10 kontrol