Re: Re: Shrnutí všech shrnutí, odpuštění všech odpuštění


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Jiří Jansa , posláno: 7.11.2008 17:41:22, z adresy: 78.128.168.239

a na úplný závěr mého schizofrenního psaní uvedu, že příští sezóna by se mohla prohlásit za návrat OB k závodění se vším všudy, vyřešené detaily v soutěžích tomu jen napomohou>a jen dodám, že závodění se má brát neskutečně vážně (takové ty řečičky, že to je jenom sport, ty už naštěstí nikoho nezajímají, jednou je něco soutež, tak se má koukat, aby byla), proto jakákoli snaha o jeho zlepšení a stanovení rovných podmínek by mělo být kvitováno s nekonečným potleskem (nejen pro mě).
>
>
>>odpuštění všech odpuštění
>>Lidi, já už přestanu. Nabízím smír - odpustím vám, že jste se zde začli navážet do mě osobně,, shazovat moji činnost,, posmívat se mým návrhům, ač jste lepší sami nevymysleli,, posmívat se závodníkům, co se ozvou proti nepravostem,, schovávat se za anonymy
>>
>>Vy naoplátku v klidu zapoměňte na moje některé nemístné poznámky, na některé nejvíce uhozené návrhy, osobní útoky na vaši snahu (těším se, až mě v lese někdo z vás pěkně převálcuje). Bral jsem to jako, že účel světí prostředky, bohužel až příliš.
>>
>>Shrnutí všech shrnutí
>>důvody, proč je současný systém značně časově a finančně náročný, shrnul Petr Hrouda
>>důvody, proč v současném systému není možné přes zimu natrénovat a pak se objevit v lepší soutěži, jsem zde prodiskutoval s Kubou z VjČ.
>>důvody, proč je soutěžení příliš statické, jsem zde uvedl já osobně
>>důvody, proč dle mě došlo k devalvaci hodnoty MČR jsem zde nastínil já osobně
>>důvody, proč mají být alespoň trochu vyrovnány rozdíly v oblastech(jen dodám, že takto dojde k zániku závodění na nic, což je dle mě škoda), jsem zde zmínil osobně
>>důvody, proč má mít každý právo startu na MČR ve sprintu, jsem zde uvedl rovněž
>>
>>tím to považuju za uzavřené, soutěžní komise s tím bude něco dělat, a pokud se to podaří, bude to ku prospěchu, pokud ne, svět nekončí, budeme mít další rok na přínosné diskuze.
>
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)