Re: Re: Re: Re: Re: soutěžní lůza + posledni prispevek + omluva


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: jiří jansa , posláno: 7.11.2008 11:20:02, z adresy: 78.128.168.239

odpovídám zcela správně, pokud jihočech považuje za "klima" serveru odpovědi typu NP, či to, že zde skoro nikdo nic jiného kromě mě k soutěžím nenapíše, tak pak nevím, o čem se bavíme.

Soutěže jsou základem každého pořádného sportu. to, že v současné době v ČR vítězí jejich relativizace (usuzuji z reakcí na můj pokus soutěže změnit a zespravedlnit), tak s tím se nesmířím.

Já jsem se pokusil rozdmýchat oheň, který by měl přinést zlepšení do soutěží. Část lidí se mi za to celou dobu smála, místo toho, aby mi nějakým svým vlastním návrhem pomohla.

>>ponekud kvantitativne bohatsi analyzu jsem pouzil, aby myslenka na zmeny nezaspala.
>>Mel jsi hned na zacatku zkusit vymyslet system, ktery by soucasne problemy resil a pritom dalsi nezpusobil, a bylo to. To, ze nekdo nabidne argument, proc nektere me navrhy jsou spatne, tak to je super, pokud nenabidne nic vyjma vysmechu druhemu, tak je to luza.
>>
>A tohle má být skutečně odpověď na Radimův příspěvek? Nechci tě podceňovat, ale často se mi zdá, že odepisuješ někomu jinému na něco jiného...
>
>
>>Ja to se zmenou soutezi myslel smrtelne vazne, ty ses mi zde jen posmival. Tim ses posmival komukoli, kdo bude v budoucnu trenovat (treba to budes i ty) a bude si muset projit rankingovym peklem v podobe nespravedlnosti, poctu zavodu, casove narocnosti apod.
>>Postupne z techto duvodu dojde k ubytku bezcu, co jsou alespon trochu ochotni zavodit (napr. se pripravit na MCR) a OB nemaji jen jako kazdovikendovou zabavu, zmeni sve priority jinym smerem.
>>
>>Sve osobni prispevky jste mi mohli posilat na mail, ktery zde neustale zverejnuji. Misto toho zvitezila verejna dehonestace.
>
>
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)