Re: Jaký O software použít na Béčko?


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Jirka Dlouhý , posláno: 6.9.2016 7:43:04, z adresy: 185.68.216.43

>Ahoj,
>chci se zeptat...možná trochu divnej dotaz, ale nedá mi to :) příští rok v Písku pořádáme na podzim Béčko. Bylo mi řečeno, že Oorg při počtu závodníků 1000 a více je velmi nestabilní. Jaké máte zkušenosti, jaký je nejlepší software? Na Oorg jsme zvyklí, ale jestli je pravda že při velkém počtu lidí padá, tak bych raději použil jiný :)
>
>Díky za Vaše názory a tipy, chceme být v Písku připraveni, aby vše klapalo :)
>
>Vojta Blažek - Orientační sporty Písek

Ahoj, i já bych podpořil Káju, abys použil QuickEvent - my jsme byli, nuceni zakoupit OE2010+OS2010, protože jsme pořádali celostátní štafety a pro štafety QuickEvent zatím není. S Oorgem, na kterém jsem pořádal 15 let jsem definitivně ztratil trpělivost. Na OE2010 běží vše bez problémů, velmi jednoduchá síťová spolupráce, vyčítání na více počítačích, přímé propojení s ORISem apod. ale ta cena je pro vás nepřiměřená. Licenční podmínky jsou takové, že to nejde jednoduše "pronajmout", leda byste nějaký oddíl s OE2010 udělali spolupořadatelem.
Na jaře organizovaly Pražské žebříčky s více, než 600 účastníky i nezkušené oddíly na QuickEventu a šlo jim to dobře.Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)