Re: Nové svazové weby aneb nezbláznil se někdo?


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Petr Klimpl , posláno: 4.12.2014 21:57:18, z adresy: 89.103.246.86

Jako každá nová věc mají nové webové stránky své mouchy. Mouchy, které se bohužel nenašly v testovacím provozu. Testovací možnost mělo přes 20 lidí, ale ne vše se našlo.
Ne nikdo se nezbláznil. Nové progresivní stránky svaz potřebuje. Až se vše vychytá budou i ti nyní nespokojeni konstatovat, že to je lepší než v minulosti.
Největší nespokojenost nyní přišla od mapové rady ČSOS. Ale až po spuštění stránek sekce OB. Mapová rada už v minulosti byly nesystémově na stránkách sekce OB a ne na svazových stránkách. Sekce OB ověřovala provoz na svých stránkách a ne stránek mapové rady....
Asi takových věcí může být více. Pokud něco takového objevíte, pište Michalu Jiráskovi, který je garantem tvorby nových stránek (adresu najdete v úvodních článcích na webu ČSOS i sekce OB).
Nejde ale o to, jak stránky vypadají. Jde i o to, co tam budeme mít. Bohužel přispívatelů je minimálně. Pište, zveřejňujte!!!
Stránky se mi líbí, uvažuji, že najdu někoho, kdo mi obdobně předělá moji stránku "Jak to vidí Béďa" -:)Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)