Český pohár veteránů


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: ZLH7001 , posláno: 22.8.2013 20:05:55, z adresy: 88.81.82.203

Nejčerstvější novinkou na Béďově blogu je aktuální pořadí ČPV.
Tak mě to inspirovalo k pár dotazům.

Jaká je sledovanost tohoto žebříčku?
Jaká je jeho vypovídací hodnota?
Potřebují veteráni nějaké žebříčky?
Jestli ano, tak jaké?
Předkládá někdo nějaké alternativní návrhy?
Zabývá se jimi někdo?

Nechci tady tahat z prstu "údaje" o tom, kolik lidí kterou soutěž sleduje a která soutěž je ta správná.
Ale pro mě osobně má ČPV hodnotu hodně blízkou nule. (Asi to bude tím, že kdykoliv jsem na to pořadí kouknul, téměř vždy bylo přede mnou pár lidí, které běžně porážím a úplně vždy bylo za mnou dost lidí, kteří mě pokaždé porazí.) A vlastně jsem se asi nikdy s nikým o pořadí v ČPV nebavil a neznám nikoho, kdo to s napětím sleduje a v duchu si počítá body. Na stránce Metodické komise je mezi jinými zajímavými věcmi také prezentace Tomáše Babického "ČPV po roce 2012". Takže nějaké snahy o změnu jsou. V béčkách nás taky běhá "pět a půl", často proto, že tam jezdíme se svými dětmi, takže béčkové žebříčky taky nejsou zrovna "směroplatné".
Já soutěživý jsem, nějaký ranking bych bral. Oceňuji práci, kterou tomu ČPV někdo věnuje, ale přesto (právě proto) pokládám ty otázky.

Uměl by třeba Bestík s relativně malým úsilím vyjet ranking pro veteránské kategorie? Jestli by mělo nějakou hodnotu. I když hodně veteránů podle toho jak jim vychází roky, běhá na oblasťákách v kategoriích s pětkou na konci a v béčkách a na Veteraniádách v kategoriích s nulou na konci.Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)