Re: Re: Re: Zajímavý precedens přímo na nejvyšší úrovni


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Bestik , posláno: 17.7.2013 16:08:24, z adresy: 194.68.186.11

>Kam to jenom dospělo,když se do závodního prostoru umisťují umělé překážky a vymýšlejí se další k... .Příští MČR ve sprintu by mohlo být třeba na Strahově,pro tv přenos ideální a asi těch 50 diváků u tv by si přišlo na své.Jak je psáno výše , přestaňme lézt tv...

Obavam se, ze ploty a tv nemaji nic spolecneho. Naopak. Umele ploty jsou jedine mozne reseni pro sprinty ve mestech. S dnesnimi podklady ve forme leteckych snimku, street view apod. se z orientaku stala soutez "nakresli si svou mapu pred zavodem a zmer si vsechny existujici obihacky zleva vs. zprava".

Bez umelych prekazek by v budoucnu byl sprint jen o tupem behu po predem vymyslenych postupech.

Kdyz si ctu reakce zavodniku na sprint na MS a prevlada styl "pohnojil jsem to, protoze jsem byl prekvapen, ze mapa vypadala jinak a ze tam bylo neco navic", tak to poradatele udelali velmi dobre a je treba jim naopak slozit poklonu.

Orientak prece delame pro to, abychom se pohybovali v co mozna nejvice neznamem terenu a na nezname trati. Kdo chce bezet to, co uz ma predem vymyslene, ten muze zamirit na krosy, silnice nebo atleticky oval.
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)