Re: Re: Re: takydisciplína na MS


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Rysák , posláno: 16.8.2011 23:35:21, z adresy: 89.176.41.70

Sic je to trochu off-topic, ale jak tak koukám na tu mapu ze Šternberka, tak kromě toho, že tam nejsou magnetické směrníky, tak ekvidistance je zcela jistě 2m a ne 5m... Ta nečitelnost průchodu za 6K je spíš daná tím, že jím prochází vrstevnice, tlustá jak prase (čili přesně dle klíče).

>Já neznalost pravidel sprintu a konkrétně klíče ISSOM předpokládám, je to masový jev a to často i u závodníků světových soutěží. Ostatně pořadatelé letošního EYOC kroutili hlavou nad podivně zakresleným postupem jednoho vítěze, no mezičas odpovídal, tak to bylo ponecháno.
>
>Další problém je v čitelnosti mapy.
>http://www.bestik.cz/mapy/show_map.php?user=katka&map=783 - zde jsem (postupy jsou Katky L) neviděl průchod pěšinkou přes cosi černého mezi K6 a K7 a zbytečně obýhal překážku, kterou jsem ale předtím omylem stejně přešel. A až po měsíci, když jsem uviděl tuto mapku jsem si uvědomil, že jsem na K9 asi přelezl nepřelezitelný plot. Buď byl v reálu o dost kratší a nebo tam nebyl. Díky tomu jsem tam pak minutu lítal. Ale vlastně bych se měl u pořadatelů udat, že si nejsem jistý...
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)