Re: Re: Re: poděkování časopisu OB, že pustil do tisku i do nedávna zakázané materiály + inflace medailí


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Jiří Krejčík , posláno: 6.4.2011 9:29:45, z adresy: 85.70.174.41

Drahý pane Jiří,

V diskusích s Vámi jsem se rozepisoval už několikrát. Vždy jsem Vás setřel a utloukl argumenty. Mně si vzpomínám, že naposledy jsme debatovali právě o časopise, ale Vy si nedáte pokoj. Nuže vězte, že v časopise Orientační běh žádná oficiální propaganda dlouhých disciplín není, nebyla a nebude. Pokud ano, sám jste jejím čelním představitelem. Proč jste loni napsal čtyřstránkový rozbor postupů MČR na klasice, ale už nikoli rozbor krátké trati nebo sprintu?

Váš příspěvek z 5.4.2011 21:05:51 je plivnutím do tváře všem, kteří se na tvorbě časopisu podíleli. Proto od Vás očekávám malou upřímnou omluvu nikoli pouze zde na BENu, ale i na Vašem blogu, na němž zbaběle urážíte všechny zdejší diskutéry. Jinak to asi budeme muset vyřešit nějakým soubojem. 10krát 1 kilometr to však zřejmě nebude, protože se na něj ani nejste schopen dostavit.

V úctě
Jiří Krejčík

P. S. Nic jiného než omluvu už mi prosím nepište, končím s Vámi diskusi a na rozdíl od Vás své slovo držím.>budeš se muset trochu víc rozepsat, třeba v bodech jako Honza Mrázek, který mi vysvětlil, proč si myslí, že jsem se spletl (ostatně jsem se ze zajímavosti díval, za kolik běžel maraton Martensson (v době, kdy se běhali jen klasiky) a je to 2:19 na pomalé trati ve stockholmu, a půlmaraton má za 1:06)
>
>
>
>>Ty jsi ale kretén.
>
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)