Re: LOBy


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Mirek Kalina , posláno: 24.3.2010 16:38:46, z adresy: 85.70.17.38

Tvůj nápad se zmenšením počtu veteránských kategorií v LOBu zcela vítám. V MTBO to funguje úplně skvěle a v těchto kategoriích (H40, H50, D40) bývá obvykle skvělá konkurence. Chápu, že v OB běhá veteránů mnohem víc, takže tam se vyplatí mít tolik kategorií. Počkáme na výčet názorů na BENu a v případě solidní odezvy by to pak chtělo podat návrh na soutěžní komisi LOBu. Co vy na to?

>Inspirovala me aktualni anketa na BENu. Na LOBy opravdu nejezdi moc lidi. Bud neni dost snehu a extremne se nici lyze, nebo snih je, ale rada lidi si pak jede proste zalyzovat na upravene trate. LOBy tak objizdi par skalnich priznivcu. Co ale dle meho nazoru degraduje klasifikaci Ceskeho poharu v LOBech je velka spousta kategorii pro vetose. DH35, DH40, DH45, ... Pritom v kazde kategorii startuje zavodniku tak na prsty jedne ruky, vyjimecne dvou. A v Ceskem poharu se jich hodnoti jeste mene (proste se neprihlasili do zebricku), jdenim z duvodu je fluktuace mezi kategoriemi (Veteranidu jedou mezi svymi vrstevniky, ostatni zavody pak s mladsimi). V MTBO jsou veteranske kategorie jen ve 2 DH40 a DH50. Hodoceni zebricku je pak preci jen zajimavejsi.
>Dle meho nazoru by v LOBech mohlo byt docela dobre reseni kategorie DH40, DH50 a DH60. Pokud jde o stafety, ty se klidne mohou jezdit tak jako dosud... Nebo se vam zda stavajici system vyhovujici?
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)